Куда_бежать• 27 апреля 2025

Після скількох місяців прийому вітД треба здавати аналізи?

По аналізах був 13. Приймаю дозу 5000 в день
Чорт і Шо• 27 апреля 2025
3 месяца
Оля_с_киркою• 27 апреля 2025
3 міс
Мой завтрак• 27 апреля 2025
У дочки 11. Ее врач ждет с результатами повторных анализов через 2 мес. Дочке 18 лет.
У меня 20. Меня на полгода отпустили
Бяки-козяки• 27 апреля 2025
У мене був 14, здала через пів року - передоз. Приймала 2000
Колдунья-вещунья• 27 апреля 2025
Я бы не сдавала быстро. Пила 10000 дозу в день. 3 мес. Потом 5тыс 5 мес. Лето перерыв. Сдала.. а он поднялся с 19 до 25 примерно.. забила на него.
Пульт от линолеума• 27 апреля 2025
Ответ дляБяки-козяки
Удивительно, это поддерживаюшая доза.
Бяки-козяки• 27 апреля 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Удивительно, это поддерживаюшая доза.
Так, але це призначення ендокринолога, якому я повністю довіряю. Сказав більше 2000 не приймати. Айхербівський пила, чудово підняла рівень
Пульт от линолеума• 27 апреля 2025
Ответ дляБяки-козяки
У меня даже на 5000 круглогодично ниже нормы.
Бяки-козяки• 27 апреля 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Ось мій після 2000. Завжди його приймаю з жовтня по травень. Я б навіть не думала, що може бути більше норми, але здала перевірити
Ноунэйм• 27 апреля 2025
У доньки 18 років був 8,9 пила 10000 протягом 2 місяців потім 5000 ще 1 місяць перездала став 77 далі до червня лікар сказала пити 2000
автор Куда_бежать • 27 апреля 2025
Ответ дляБяки-козяки
Передоз ніби теж погано. У вас ніяких побочок не вилізло?
автор Куда_бежать • 27 апреля 2025
Ответ дляМой завтрак
У меня 20. Меня на полгода отпустили
А яку дозу п´є і з чим поєднує?
Бяки-козяки• 27 апреля 2025
Ответ дляКуда_бежать
Ні, але зараз вже не приймаю. Це мікроскопічний передоз) А от у подруги на 5 тис. просто захмарні цифри вилізли(( То мала саме імпланти ставити - довго відкладали потім стоматологи, поки не нормалізувався рівень
Мой завтрак• 27 апреля 2025
Ответ дляКуда_бежать
А яку дозу п´є і з чим поєднує?
100 мкг (4000 МЕ)
Еще пьет гормональный препарат для щитовидки, но с вит д это, вроде ж, не связано
автор Куда_бежать • 27 апреля 2025
Ответ дляБяки-козяки
А який час подруга приймала 5000?
Бяки-козяки• 27 апреля 2025
Ответ дляКуда_бежать
А який час подруга приймала 5000?
З осені приймала, в серпні здала аналіз
автор Куда_бежать • 27 апреля 2025
Ответ дляБяки-козяки
З осені приймала, в серпні здала аналіз
Ого, майже рік.