begovelik• 28 апреля в 10:46

Каждый вечер вечер наступает вдруг. Если делать нечего тебе, мой друг

Каждый вечер вечер наступает вдруг.
Если делать нечего тебе, мой друг,
Если ты от жизни от своей устал -
Может быть заглянешь в наш вечерний квартал!
Здесь сияют витрины
И горят фонари,
Здесь сигналят машины
От зари до зари.
Здесь красотки танцуют,
Здесь вседа полный зал,
Здесь девчонки целуют,
Даже если устал.
Здесь всегда зажигает
Наш Вечерний Квартал!

Це російська, чи українська пісня?
автор begovelik • 28 апреля в 10:49
Цю пісню можна дітям гучно на вулиці слухати? А якщо дитина слухає на вулиці українську пісню у виконанні Кобзона - це ок?
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля в 10:51
Можна фото чи відео ( просто, реально, цікаво) тієї дитини, що слухає кобзона?))))
автор begovelik • 28 апреля в 10:55
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я про це відео. Як би ви прокоментували дії цієї тьоті, до речі, росіянки з міста Пролетарськ:
https://www.obozrevatel.com/zhizn-stolitsyi/v-kiev...
В Киеве 12-летний школьник громко слушал русскую музыку: возник конфликт. Подробности, фото и видео
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля в 10:57
Ответ дляbegovelik
Я розумію, що вам треба розкрутити мему, але ви спочатку не правильно вказали ’певца’))) Ну не слухають його вже років 30, і тим більше діти чи підлітки)))
автор begovelik • 28 апреля в 11:01
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ну якби б слухала дитина на вулиці українську пісню у виконанні Кобзона - це законно, чи ні?
автор begovelik • 28 апреля в 11:02
гарно співає?
автор begovelik • 28 апреля в 11:02
Ця пісня під вікнами Ірини Сухаревої була б норм?
чаревна• 28 апреля в 11:06
Ответ дляbegovelik
Вы пионером были?
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля в 11:07
Ответ дляbegovelik
По перше:
Дитина - не дитина , немає різниці , всі є громадянами країни і ,щоб зробити ситуацію більш драматичною , не треба акцентувати
По друге:
Законів таких не має, є просто тактовність .
По третє:
Якщо це пісня у виконанні того хто підтримав війну, агресора і виправдовував напад однієї країни на територію іншої, то як ви думаєте ?
автор begovelik • 28 апреля в 11:09
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
По перше:
По друге:
По третє:
У меня вопрос про законность. Она имела право угрожать, запугивать и оскорблять 12-летнего ребенка? Я не понимаю, почему полиция не составила ни единого материала в отношении ее.
автор begovelik • 28 апреля в 11:09
Ответ длячаревна
Вы пионером были?
Была.
автор begovelik • 28 апреля в 11:11
И что бы с ней было, если бы она также себя повела в отношении 12-летнего ребенка во Франции, или Германии. Ситуация один в один.
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля в 11:12
Ответ дляbegovelik
Ну це зовсім інше питання, погрози і залякування це зовсім інша тема. До чого тут кобзон?
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля в 11:15
О, згадала))))) то він її просто спровокував)!
автор begovelik • 28 апреля в 11:17
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
У мене питання до дій поліції, чому вони не склали жодного матеріалу у відношенні цієї жінки
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля в 11:20
Ответ дляbegovelik
Но в спочатку теми питання по іншому звучало.
автор begovelik • 28 апреля в 11:24
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
В процесі обговорення виникло і інше )
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля в 11:25
Ответ дляbegovelik
В процесі обговорення виникло і інше )
Тобто одна із заготовок, якщо тема зайшла в глухий кут)
автор begovelik • 28 апреля в 11:28
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Яких заготовок? Чиста імпровізація )
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля в 11:30
Ответ дляbegovelik
Яких заготовок? Чиста імпровізація )
Супер) дуже швидко зорієнтувалися)
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля в 11:32
І по стилю написання ви не дуже схожі на жіночку літнього віку, працюйте)
автор begovelik • 28 апреля в 11:34
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я ще молоденька, ви шо
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля в 11:35
Ответ дляbegovelik
Я ще молоденька, ви шо
То не позортеся кобзоном)
автор begovelik • 28 апреля в 11:38
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
То не позортеся кобзоном)
Чого це. я все слухаю. і для того, щоб розуміти, наскільки та, чи інша композиція якісна, треба слухати і неякісну і погану музику. Це допомагає найглибше відчути контент
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля в 11:42
Ответ дляbegovelik
Так , да , для загального розвитку треба
автор begovelik • 28 апреля в 11:43
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Але, заради об´єктивності, Кобзон співає дуже добре, хоча він і гнида і шмат лайна
TANYA 0 0 0 0• 28 апреля в 12:02
Ответ дляbegovelik
Співав добре.