Червона калина• 29 апреля в 01:11

Підкажіть як би ви вчинили з роботою

Я за професією лікар терапевт, працювала лише рік після інтернатури, далі пішла в декрет, потім ще раз , вже майже 6 років в декреті, маю 2-є діток.Наразі хочу вийти на роботу, але в медицину йти боюсь,вже мабуть все забула.Поки була в декреті трохи вивчала smm, дизайн, таргет.Хочу спробувати себе в цьому.Вдома мама і чоловік сміються, кажуть, що то соромно з професією лікаря йти в якісь smm, і тому подібне.Як би ви вчинили?
палка-копалка• 29 апреля в 01:12
Я бы сделала так, как хочу. Ни у кого не спрашивала бы совета и не обращала внимания на то, что о моих способностях думают другие. Тем более наплевать, как мой поступок будет выглядеть в глазах каких-то абстрактных людей.
Алина-1240• 29 апреля в 01:12
Вышла бы на работу, отправят на курсы, и опять на 5 лет будет сертификат))и потом бы пошла куда я хочу, чего стыдно
Джага-джага• 29 апреля в 01:13
пробуйте
в медицине сейчас ловить нечего
и пусть у вас все получится
Красавица писяная• 29 апреля в 01:13
Якщо їм соромно, то хай не йдуть
ВундерКИНГ• 29 апреля в 01:15
А ким працюють ваші одногрупники? Може освоїти щось з косметології чи подібних послуг? Медична освіта там це завжди плюс та бонус. Може лазер?
JannyMoney• 29 апреля в 01:17
если бы я потратила семь лет своей жизни на обучение профессии врача я бы пошла работать врачом.
smm не профессия.
Джага-джага• 29 апреля в 01:17
Ответ дляJannyMoney
smm не профессия.
надо что бы лежала душа
JannyMoney• 29 апреля в 01:18
Ответ дляВундерКИНГ
медпредставитель. Тоже хорошо зарабатывают
Свідок Перемоги• 29 апреля в 01:20
А хто не боїться йти на нову роботу... Це норма боятися. Якщо є місце, бо туди не легко попасти, краще йти в лікарську сферу, ну хоча б спробувати. Працюють по пів дня, то до обіду, то після, для жінки з дітьми ідеально
JannyMoney• 29 апреля в 01:21
Ответ дляДжага-джага
надо что бы лежала душа
автор же не сказала, что у нее к медицине не лежит. Она боится что подзабыла.
Но лучше вспомнить полузабытое, чем практиковать слабо изученное непонятно что. То ли смм, то ли таргеттинг, то ли дизайнер.
ФруктЕщеТот• 29 апреля в 01:21
Нащо було вчитись на лікаря?
Неправдиша• 29 апреля в 01:22
Ще такого чуда не бачила: так просрати всю медичну освіту і кар´єру.
Сяду на шию, дорого!• 29 апреля в 01:25
Якщо тільки через страх, то можете пройти курси і семінари. Якщо не хочете взагалі, то робіть як вам краще. То ваше життя
Свідок Перемоги• 29 апреля в 01:25
Ответ дляНеправдиша
Ну що за дурниці мелете, навпаки дуже розумна жінка, на перше місце поставила своїх дітей,а не на бабців і чужих тьоток скинула.
Автор, я навіть знаю лікарку, нещодавній приклад, також вийшла після декількох років декрету. І нічого працює. Бійтеся і йдіть
Алина-1240• 29 апреля в 01:26
Ответ дляНеправдиша
А чего просрать?)в любое время отправят на курсы и вновь будет работать
Неправдиша• 29 апреля в 01:28
Ответ дляАлина-1240
Врач после курсов. Вы к такому хотели бы попасть?
Алина-1240• 29 апреля в 01:29
Ответ дляНеправдиша
В смысле?)она училась 6 лет+ интернатура😁
ФруктЕщеТот• 29 апреля в 01:29
Ответ дляСвідок Перемоги
Автор витратила приблизно вісім років навчання, щоб потім шість років сидіти в декреті. В неї навіть досвіду роботи немає. Для чого було вчитись?
Джага-джага• 29 апреля в 01:30
Ответ дляНеправдиша
каждый врач обязан проходить курсы
Неправдиша• 29 апреля в 01:30
Ответ дляАлина-1240
И потом успешно это все просрала.
Алина-1240• 29 апреля в 01:30
Ответ дляНеправдиша
И потом успешно это все просрала.
Что она просрала?)в любое время пройдет курсы и восстановиться
Неправдиша• 29 апреля в 01:30
Ответ дляАлина-1240
Смешно.
Алина-1240• 29 апреля в 01:31
Ответ дляНеправдиша
Смешно.
Что вам смешно?)
ФруктЕщеТот• 29 апреля в 01:31
Ответ дляАлина-1240
Не дай боже до такого лікаря потрапити.
Алина-1240• 29 апреля в 01:32
Ответ дляФруктЕщеТот
Не дай боже до такого лікаря потрапити.
Чего?)
Неправдиша• 29 апреля в 01:32
Ответ дляАлина-1240
Что вам смешно?)
Я уже написала выше. Все ее знания, не подкрепленные практикой, уже растворились в кашах и памперсах. Теперь уже никакие курсы не помогут. Разве что курсы маникюра
Алина-1240• 29 апреля в 01:33
Ответ дляНеправдиша
Я вас прошу)все лечение по протоколам
Свідок Перемоги• 29 апреля в 01:33
Ответ дляФруктЕщеТот
Вона не сиділа, декрет це ціла робота, її право, і робоче місце зберігається.
Немає досвіду, але досвід не означає, що правильно порадить. Скільки неуків роками на роботі, ой... Прочитайте відгуки про поліклініки хоча б, купа негативу.
Кастрюлька• 29 апреля в 01:33
Поступайте так, как велит Вам Ваша душа и ни кого не слушайте.
ФруктЕщеТот• 29 апреля в 01:33
Ответ дляАлина-1240
Чего?)
Бо вона шість років не працювала. Аж цілий рік досвіду, тут ніякі курси не спасуть