Червона калина• 29 апреля 2025

Підкажіть як би ви вчинили з роботою

Я за професією лікар терапевт, працювала лише рік після інтернатури, далі пішла в декрет, потім ще раз , вже майже 6 років в декреті, маю 2-є діток.Наразі хочу вийти на роботу, але в медицину йти боюсь,вже мабуть все забула.Поки була в декреті трохи вивчала smm, дизайн, таргет.Хочу спробувати себе в цьому.Вдома мама і чоловік сміються, кажуть, що то соромно з професією лікаря йти в якісь smm, і тому подібне.Як би ви вчинили?
Алина-1240• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Бо вона шість років не працювала. Аж цілий рік досвіду, тут ніякі курси не спасуть
Я вас прошу)
Свідок Перемоги• 29 апреля 2025
Ответ дляКастрюлька
Поступайте так, как велит Вам Ваша душа и ни кого не слушайте.
Особливо не слухайте Фруктщетой!
Нік в тему
ФруктЕщеТот• 29 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Вона не сиділа, декрет це ціла робота, її право, і робоче місце зберігається.
Немає досвіду, але досвід не означає, що правильно порадить. Скільки неуків роками на роботі, ой... Прочитайте відгуки про поліклініки хоча б, купа негативу.
Я ж і запитую:’ для чого було вчитись вісім років?’ Можна зразу в декрет
Алина-1240• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Бо она захотела так))рабство отменили давно)диплом ее никуда не запропаститься)))курсы -и у нее свежий сертификат
Свідок Перемоги• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Відчуваю, ви їй заздрите і хочете зупинити, зневірити автора у своїх силах. Жахіття! Таку нісенітницю писати...
ФруктЕщеТот• 29 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Чому заздрити? Шести рокам декрету?
Свідок Перемоги• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
І вам правильно написали, що зараз лікують згідно з протоколами. Ніхто нічого сам не придумує, як колись. Дадуть протокол і буде слідувати йому
Свідок Перемоги• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Чому заздрити? Шести рокам декрету?
Навіть наявністю дітей, хто знає... Шість років це зовсім мало, до речі!
ФруктЕщеТот• 29 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
А, то виходить, будь-хто може лікувати? Протокол же є
Свідок Перемоги• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ні, тільки людина з вищою медичною освітою. Тому автор чудово підходить!
ФруктЕщеТот• 29 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Ми зараз не про мене говоримо, нагадаю.
Свідок Перемоги• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ми зараз не про мене говоримо, нагадаю.
Ви ж самі запитали, чому вам заздрити, от я і припустила, нагадаю.
ФруктЕщеТот• 29 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Ага, чудово, без досвіду і шести років перерви.
Алина-1240• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Чому заздрити? Шести рокам декрету?
А причем тут зависть или что то еще вообще?)автор имеет право хоть 10 лет дома сидеть, шары давить от нефиг делать задом)))потом пройдет курсы и восстановиться)))в чем проблема?
Свідок Перемоги• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Давайте так, чи зазначено в законодавсті, що людина немає права йти на роботу після декрету у свою нішу? Ні, тому робимо висновки!
Кубик Рубика• 29 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну що за дурниці мелете, навпаки дуже розумна жінка, на перше місце поставила своїх дітей,а не на бабців і чужих тьоток скинула.
Автор, я навіть знаю лікарку, нещодавній приклад, також вийшла після декількох років декрету. І нічого працює. Бійтеся і йдіть
Якщо для вас вона розумна, бажаю, щоб вас тільки такі як вона лікували.
ФруктЕщеТот• 29 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
Шо ви до тих курсів вчепились,як до рятувального жилета?
Алина-1240• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Та причем тут жилет))я вам пишу, что сколько бы она не сидела дома, всегда сможет восстановиться
ФруктЕщеТот• 29 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Має. Лікарю треба практика, а не декрет після навчання.
Свідок Перемоги• 29 апреля 2025
Ответ дляКубик Рубика
А стоматологів скільки зараз досвідчених огого. Люди в результаті взагалі без зубів залишаються. Лікаря треба вибирати не за досвідом!
ФруктЕщеТот• 29 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
А толку з того, коли вона нічого не знає?
Свідок Перемоги• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
А що відразу після випуску з універу великий практик виходить? Йде на роботу і практикується, тому автор також буде практикуватися.
Кашка-маняшка• 29 апреля 2025
Ответ дляНеправдиша
Смешно.
Вообще нет. Полученные знания очень быстро восстанавливаются, это не с нуля учить
Алина-1240• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Тю, моя семейка он как переклинит ходит по остановкам и спрашивает людей каким траликом ей к рынку доехать 😁и у зав кабинетом узи одной с больничек отрастают удаленные желчные, почка, которой у человека с роду одной не было😁
Кашка-маняшка• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
А, ну раз Вы сказали, то да конечно, так и есть
ФруктЕщеТот• 29 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Після універу є інтернатура, де лікар працює під наглядом.
Алина-1240• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Так автор ее прошла)
ФруктЕщеТот• 29 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
Так автор ее прошла)
І шість років сиділа вдома
Алина-1240• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
І шість років сиділа вдома
И что?
Алина-1240• 29 апреля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
І шість років сиділа вдома
Выйдет в свою поликлинику, там такие же протоколы и перечень гамнализов😁а, разве что фармпредставители новые буклетики принесли, с которых назначать на процент надо, и лаборатории сменились😁