hmarinka• 29 апреля в 13:31
Work.ua - у кого є доступ до бази кандидатів? Можете подивитись один контакт?
У кого є доступ до перегляду телефонів та елек.пошти кандидатів? Допоможіть, будь ласка. Треба один контакт подивитись.
Раніше коли ми користувались, це було безкоштовно, років 5 тому. Тепер, виявляється , платно. А нам зарази одного контакту шкода платити 7,5 тис.
КонФФетОшка• 29 апреля в 13:59
У меня сестра во Львове в 22 году делала 20тыс грн отдала.
Я тоже рассчитывала сейчас на 20-30тыс грн.
Что будет дороже?