Карма хамелеона• 29 апреля 2025
Відпочинок за кордоном
Дівчата, чи їздите ви під час війни за кордон на відпочинок? Не ті хто виїхав і там тусується, ці не цікавлять!
Ті хто в Україні, куди ви дітей везете і себе на перезагрузку. Я не була давно вже за кордоном. Звернулась за допомогою в турагество на 6 ночей до моря. І блін, якусь херню висилають, від 46тис.пропонують, ну блін ту ж Турцію на кінець травня. По відгуках 90% п.і.дар.і.в в тих отелях. Самій з дитям стрьомно( Ще й самім добиратимя до аеропорту, туди й назад. Це міська наша турагенція. Через кого ви їздили? Може я не через тих питаю.
В Україні може десь, в Одесі? Але ж блін з одних тривог до інших( в себе тут хоч знаєш де, що, якщо що..
Кароче.. р..а...ши.с..т..ць...кі..с..у..к..и, забрали чоловіків і роки життя наших дітей😑 одні мати в голові!
Кружите меня,кружите• 29 апреля 2025
Первое лето войны поехали в Болгарию, мне все понравилось ,немного не повезло с морем, было много медуз.
Второе лето ездили в Черногорию автобусом, я ее обожаю, но долго ехать.
А прошлом году авиа из Кишинева, Мармарис, в этом опять Турция. Но у нас компания большая. Выбирали отель,где русских не много
На циголках• 29 апреля 2025
Не люблю море, тому вже кілька років наприкінці травня їздимо з дітьми у Енерджиландію, а у липні- серпні у Австрію у Альпи.
Млинець Мій• 29 апреля 2025
Їздимо, були в Туреччині 2 рази. Цього року в Болгарію.
А в чому питання не розумію?
Мій минулорічний отель 5 зірок в цьому році 90 000 на чеврень був по ранньому бронюванню.
Чому Вас дивує 46 в травні?
А в чому питання не розумію?
Чому Вас дивує 46 в травні?
Млинець Мій• 29 апреля 2025
Агенти знають, де мало сусідів.
Змініть агенство.
Але на відпочинку вони обходять українців десятою дорогою.
Змініть агенство.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 29 апреля 2025
Ми уже роки поспіль до Болгарії іздимо.Я і син 13 ти років.Виїзд з Одеси( нам з Миколаєва ближче).Через паром Орлівка- Ісакча.В дорозі десь 20 год.Торік було 23 тис 2+7( два в дорозі) Святі Влас на початку серпня.Сніданок включно.
Виродків кацапських одиничні особі.Здебільшого наші номера на автівках
Жена сантехника• 29 апреля 2025
Болгария, Турция, Австрия ездила вдвоем с ребенком. Никаких проблем. Вы что то сильно нагнетаете
НетЕщеНаверное• 29 апреля 2025
Автобусом Греція, Чорногорія, чудово все
Раджу Вам придивитись Болгарію, та ще, мабуть, іншого турагента, Вам все розкажуть-порадять та відправлять відпочивати 100%))
Черговий по кухні• 29 апреля 2025
Автор, а з якого Ви міста?
Я з початку війни в Чернівцях. По три-чотири рази на рік їдемо з дитиною погуляти і покупатися до Європи. У 2022 бувало і по 150 євро на людину витрачали разом з літаком. Потім не більш 250. Недавно првернулися з цілого турне: 3 перельота, проживання в Барселоні і круїз на шикарному лайнері на все включено, потратили 550. Також намагаємось обирати країни без русотуристо. Зараз в Європі їх небагато. А якщо є, то більш розумні та адекватні. Тому що отримати візу і розрахувати перельоти з пересадками ’Тагіл’ не вміє. А Турцію і Єгипет я не беру. В 2018 и в 2020 тільки туди їздили, коли їх і туди не впускали.
Турагенція Tourdream• 29 апреля 2025
Автор, Туреччина за останні роки суттєво подорожчала. Таких цих, до яких ми звикли до війни, не має й подавно. Дійсно, зараз бюджетні готелі по вартості йдуть, як до 2022р. були пристойні п´ятірки.
Тому шукаємо альтернативи останні роки.
Найбюджетніший та найпопулярніший напрямок - це Болгарія. Але її вигідно було бронювати по ранньому бронюванню, тоді й ціни, й вибір готелів були привабливі.
Інші країни, яки зараз частіше обирають для відпочинку наші туристи - Іспанія, Греція, Чорногорія, Італія, Кіпр.
До речі, як альтернативу Туреччині зараз обирають Єгипет, у тому числі й середземноморські курорти цієї країни.
Тому шукаємо альтернативи останні роки.
Конотопська відьма• 29 апреля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Автор, а з якого Ви міста?
Дуже цікаво про турне, напишіть будь ласка подробніше про лайнер, що за компанія, де починається подорож, які міста охоплює
Черговий по кухні• 29 апреля 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Це ми самі спланували. І круїз випадково повезло просто. В нас була поїздка спланована до Барселони вже з купленими авіаквитками. А потім під руку десь випав акціонний круїз на MSC Splentida з Генуї до Барселони на 5 днів. Ми його одразу й забронювали, потім купили дешевий переліт з Барселони до Милану. І там далі вже спланували собі тижневий відпочинок галопом по Європі. Круїз був з Генуї, потім Ченквітейя (Рим), Палермо, день у морі і Барселона. Ввечері ми вже повернулись у Чернівці)
Конотопська відьма• 29 апреля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Чудово! Я також сама планую подорожі, підбираю перельоти, готелі, цікаві локації. Було таке, що за 3 дні відвідала 3 країни, хоч і втомлює, але дуже цікаво
Карма хамелеона
• 29 апреля 2025
Ответ дляМлинець Мій
А в чому питання не розумію?
Чому Вас дивує 46 в травні?
А в чому питання не розумію?
Чому Вас дивує 46 в травні?
Ну бо від 46 тис., це якийсь треш готель по відгуках, а далі за 55 і вище і це за 6 ночей, з самостійним добиранням під дороги , це ще +..грг до суми. Ну не знаю..кому як звичайно.
Карма хамелеона
• 29 апреля 2025
Ответ дляЖена сантехника
Я не нагнітаю. Просто зочу почути думки людей, який не знаю. Тут пишуть те, що думають, анонімно ж..)
Карма хамелеона
• 29 апреля 2025
Ответ дляТурагенція Tourdream
Тому шукаємо альтернативи останні роки.
Раннє бронювання це до квітня було?
Карма хамелеона
• 29 апреля 2025
Дівчата, ви всі умнічки. Деякі навіть самі строять, продумовують маршрути, генії в юбках, браво! Дякую, підняли трохи настрій. Вже 3 тур оператора підключила. 1 готель всі 3 агенства надали різні ціни)) Подругу підключила, вона більш активна в подорожах.
Трохи я просто стала дикою, є свої страхи(((
А час йде.. Борюсь, як то кажуть очі бояться , а руки роблять. Вчусь!
Турагенція Tourdream• 30 апреля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Раннє бронювання це до квітня було?
Так, до кінця березня. Цього року ще з другої половини жовтня - листопада почали бронювати, були дуже лояльні умови та можна було знайти більш приємні ціни.
Млинець Мій• 30 апреля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Це не дорого для Туреччини. Там зараз такі ціни і з кожним роком вищі.