Мамаша в бигудях• 30 апреля в 10:05
В Україні перевірять понад 100 вишів і коледжів через чоловіків призовного віку
"У Державній службі якості освіти повідомили, що спільно з військовими та правоохоронцями починають позапланові перевірки у понад 100 закладах фахової передвищої та вищої освіти."
Дівчата, у когось чоловіки/рідні підпадали вже під таку перевірку? Що саме там перевіряють? Якщо людина вчиться згідно законодавству
Звоночек• 30 апреля в 17:29
Ответ дляМамаша в бигудях
Он вже закопроект внесли про контракт для 60+
Ну то мы знаем уже. Все равно звучит хайпово 👍🏻