Рву и мечу• 30 апреля в 13:45
Що це за чудо активізувалося,що плодить нові теми безкінечні. В людини приступ
Графоманської дрочки,чи що? Теми нецікаві абсолютно. Хоч би заморочився,сюжет склєпав якийсь. А то повна бездарність.
Помаранчова душа• 30 апреля в 13:47
Тролі нинчє не ті. От колись .... Тамілата давала тут жару. Оце були часи тролів!
Незнакомлюся• 30 апреля в 13:48
На Шевченківську премію в 500 тис грн стараються, акули пера. Не мішайте їм.
Рву и мечу
• 30 апреля в 13:50
Он хтось розстарався,вбросив про ненависть до вчителів -бібліотекарів ніщєбродів.тут нормально срачу зібрати. Або про кумів хрестини шось можна написати,теж народ розриватиме. Ну вже про Павліка можна шось вкинути якщо геть криза жанру ..
Захекалася читать• 30 апреля в 13:50
Ответ дляФФФФристайла
а я заблочила и не наблюдаю
Дякую за підказку❤️, теж так зробила
Помаранчова душа• 30 апреля в 13:50
Ответ дляЗахекалася читать
Мені теж цікаво напаркуа воно тягне всі новини сюди
Бо колись було опитування і порадниці написали, що заходять сюди, щоб читати новини. Як то кажуть, думайте що бажаєте. І формулюйте точніше. То тепер замість самих новин, тільки голосні заголовки.
Рву и мечу
• 30 апреля в 13:51
Ответ дляКороль дивана
я так розумію вона на роботі, питання чи платять за неї .
Ну хто за таку нецікаву бездарщину заплатить. Там і коментів мало. Це людина сама так задротить
Наверняка• 30 апреля в 13:52
Ответ дляРву и мечу
Блок-ліст.
Чумачечая Весна• 30 апреля в 13:53
Ответ дляФФФФристайла
а я заблочила и не наблюдаю
И я и я и я того же мнения
Не стесняюсь• 30 апреля в 13:58
Більше місяця не була на форумі. От вчора повернулась), нічого не змінилось, всі ті ж тролі.
А я нівроку• 30 апреля в 14:02
А як заблокувати, якщо воно під анонімом? На наступну тему візьме інший анонім
рукиЖимолости• 30 апреля в 14:03
Не обращайте внимание, человек в вечном запое
Если что я про нику найз
База_птеродактилей• 30 апреля в 14:09
а я вот найз этот заблочила, а выходит что просто размытое пятно у меня от него. А как сделать чтобы я его вообще не видела?
База_птеродактилей• 30 апреля в 14:15
Ответ дляmafansiya
проклятая манька
меня уже не меньше достали те кто вспоминает ее каждые пол-часа на форуме...
Рву и мечу
• 30 апреля в 14:15
Ответ дляmafansiya
проклятая манька
Це чудо теж в блок,вічно біснується з якимись політичними темами висмоктаними з пісюна
База_птеродактилей• 30 апреля в 14:16
Ответ длярукиЖимолости
Если что я про нику найз
судя по тому что после массовых жалоб этот акк не банят ни на день, дело не в запое. Просто вот такой некачественный наполнитель сайта
Скляна миша• 30 апреля в 14:17
Де ж нове? З літа 24 року. Наближається до 1500 відкритих тем.
На всі теми про себе одразу стучить модерам. І вони старанно видаляються.
Готуйтесь ще і анонімний бан отримати за цю.
По факту, якийсь дід з болот видає з себе жіночку з Харкова.