Завжди недо...• 01 мая в 11:21
На 45000гр в місяць родина із 3, 4 людей може жити нормально
При власному житлі і якщо самій готувати.Згодні?
Леопардові панчохи• 01 мая в 11:35
Ответ дляЦібаФу
Заходите в магазин і своєму підлітку купуєте кросівки найк, адідас, джинси куртку, спортивний костюм не дивлячись на ціну? Про дорослих мовчу. І в продуктовому ціни не важливі для вас? І все це на 45 тис. Можна прожити на ці кошти, але це постійна економія і утискання себе у бажаннях.
Я не спорю, но у вас странный подход
Я всегда смотрю на цены. Еще и в магазине их запоминаю - и если на кассе оказывается НЕ такая цена - могу администратора вызвать и требовать вернуть разницу
Это не значит что я очень-очень экономлю. Я просто такой человек. Во первых цифры и цены для меня не сложно. Во вторых не люблю, когда магазины дурят.
Я это делаю не от экономии, а для справедливости (как бы громко и пафосно это не звучало)
Одежду покупать самую дорогую тоже не вижу смысла. Но если конкретно эти кроссовки понравились кому-то из детей - то могу купить.
Аноним ФЕЯ• 01 мая в 11:36
Не згодні , бо 10 дол на добу на людину це не про нормальне життя
Але в реаліях України - це ще і непоганий дохід
Липка-прилипка• 01 мая в 11:36
Ответ дляВільнаНазавжди
А що у Вас головні трати?
А хз.
Вроде всего по немногу - а выходят очень приличные суммы.
Коммуналка около 5000 тыс
Бензин до 7000
Курсы и спорт ребёнка 7000
Отдых какой-то, медицина - то зуб отремонтировать, то очки купить и к окулисту сходить...
Чей-то др, ремонт машины, какая-то одежда - и минимум 60 тыс
Коммуналка около 5000 тыс
Бензин до 7000
Курсы и спорт ребёнка 7000
Аноним ФЕЯ• 01 мая в 11:36
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну а як люди живуть ?
Ми якось живем
То ж мова не про якось , а про нормально
Шкідлива молекула• 01 мая в 11:37
Ответ дляПугачиха
Тут все миллионерши
Нормально можно жить, на все хватает. Живем с мужем и сын подросток борьбой занимается
Ви пробували жити допустім на бюджет 120тис і то до війни? Скажу Вам, що на ці ціни 45тис це мінімально по потребах
Завжди недо...
• 01 мая в 11:37
Ответ дляФедорино Горе
Может ваш вопрос неправильно поняли: Вы только «на поесть» спрашиваете?
На все ,окрім трат на відпочинок і на чорний день(н.з)
БезВзяток• 01 мая в 11:37
Ответ для60 метрів сметани
А кем вы работате, в смысле где берете 45тыс в неделю ?
Я архитектор, муж строитель
Мы предприниматели. Сами на себя работаем
Завжди недо...
• 01 мая в 11:37
Ответ дляПугачиха
Тут все миллионерши
Нас четверо і живемо на ці гроші добре.
Пугачиха• 01 мая в 11:38
Ответ дляЦібаФу
Не ужимаемся. Мой сын не мечтает о десятках пар кпочтовое, курток и тд. Мне на одежду и процедуры с головой. В еде не ужимаемся. Авто заправляет. И о ужас можем посетить кафе. Чудеса
Шкідлива молекула• 01 мая в 11:39
Ответ дляЗавжди недо...
Нас четверо і живемо на ці гроші добре.
Ми жили на початку війни, коли ще ціни не були такими кусючими, не скажу, що погано, але зараз краще, бо дохід на сім´ю змінився(витрати теж, але все одно краще ніж 45тис на сім´ю з 3 осіб)
Завжди недо...
• 01 мая в 11:39
Ответ дляЛипка-прилипка
А хз.
Коммуналка около 5000 тыс
Бензин до 7000
Курсы и спорт ребёнка 7000
Коммуналка около 5000 тыс
Бензин до 7000
Курсы и спорт ребёнка 7000
У нас комуналка менша,бензин теж йде менше і на спорт набагото йде менше
Липка-прилипка• 01 мая в 11:40
Ответ дляПугачиха
У вас ещё и на процедуры какие-то хватает?)
А можете расписать свои основные траты приблизительно?
сладкий_ноябрь• 01 мая в 11:41
Ответ дляЗавжди недо...
Нас четверо і живемо на ці гроші добре.
Скільки ви витрачаєте на їжу?
Якщо на чотирьох, при більш-менш гарному харчуванні це буде мінімум 20.
ЦібаФу• 01 мая в 11:41
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я не спорю, но у вас странный подход
До чого тут дурять в магазині?
Це не у мене дивний підхід, це реалії життя сім´ї на невелику суму. Ми не купуємо сібас по 450 грн за кг, а купуємо скумбрію по 170 грн. Як приклад. І так у всьому, не через ’справедливість’, про яку ви написали, а тому що це не по кишені. Тому прожити можна, але тільки економлячи. Кожне змагання чи турнір це 2000+. І ти вже думаєш відправляти дитину чи ні. Табір на 5-7 днів 10тис + і знову вибір. І так кожного дня.
Підмітайло• 01 мая в 11:43
Автор, а у вас є якась альтернатива? Ви можете жити на 45 000, а можете на 450 000? І вам треба обрати якусь з цих опцій? І що означає ’із 3,4 людей’? Ви не знаєте, скільки у вас людей в родині?
Ви просто хочете залетіти в топ, як і всі попередні теми ’чи можна прожити на____’?
Несемо світло разом• 01 мая в 11:43
До війни у невеликому містечку нам на сім´ю 2+2 як раз десь 45 тис вистачало.
Так це було більше трьох років тому.
ЦібаФу• 01 мая в 11:43
Ответ дляЗавжди недо...
Це докорінно міняє справу. Маючи дохід у 100 тис, але вирішили жити на 45, відкладаючи решту і маючи нз, не те саме, що мати на все про все 45 тис.
Липка-прилипка• 01 мая в 11:44
Ответ дляЗавжди недо...
У моего ребёнка не только спорт, а 2 языка и спорт.
У нас 2 машины и моемся мы сколько хотим). Для меня это нормальная жизнь
Федорино Горе• 01 мая в 11:44
Ответ дляЗавжди недо...
Я так и подумала. Нам не хватает. Я имею ввиду для нормальной жизни. На базу хватает конечно: поесть (средне, без красной рыбы, но и не на кашах), обуться/одеться (не секонд, масс маркет), лечение, коммуналка. Все, кафе/доставка/отдых (кроме игровых комнат) и всякие приятные мелочи - нет. Это не худший вариант, но мне кажется и не норма.
Мию чакри щоденно• 01 мая в 11:44
Ответ дляЛипка-прилипка
Нет, не согласна.
У нас семья из 3х человек - со скрипом влезаем в 60 тыс. При том, что много продуктов ’ из села’.
П с - в апреле в 60 тыс не влезли очень сильно
На еду? Оригинально. Интересно, че можна столько есть.
Липка-прилипка• 01 мая в 11:45
Ответ дляЦібаФу
У нас не получается вкладываться в 45. Я бы с удовольствием это делала - но не выходит
Липка-прилипка• 01 мая в 11:46
Ответ дляМию чакри щоденно
При чем тут на еду? Вы не умеете читать?
Уси Пуси• 01 мая в 11:48
Федорино Горе• 01 мая в 11:49
Ответ дляУси Пуси
Це або той самий троль, або люди дійсно нормально живуть на ці кошти, у чому я сильно сумніваюся.)
В каком году был написан этот коммент?😆
Пугачиха• 01 мая в 11:50
Ответ дляШкідлива молекула
Я пробовала жить на 9500 с больным мужем-вот это квест на выживание. А на 45 000 вообще без проблем.
С походом, что самого дорогого и много-любых денег будет мало
Аноним ФЕЯ• 01 мая в 11:51
Ответ дляЗавжди недо...
Нас четверо і живемо на ці гроші добре.
Добре на 10 дол на добу ?
Проводити можете майстер класи