Завжди недо...• 01 мая в 11:21
На 45000гр в місяць родина із 3, 4 людей може жити нормально
При власному житлі і якщо самій готувати.Згодні?
Липка-прилипка• 01 мая в 12:33
Ответ дляПугачиха
Так понятное дело, что на 45 тыс можно купить одной еды, или босоножки себё и конфетку.
На семью в три человека реально жить не страдая, не касаясь и не ходить нечесаной в стоптаных сандалях. Покупки планируются, меню на неделю составляется
А если вы вместо еды купите босоножки и конфетку - что вы будете из этого есть? Конфетку или босоножки?
Мию чакри щоденно• 01 мая в 12:34
Ответ дляЦібаФу
Про те і мова, що це життя з постійною економією, моніторингом цін і відмовою собі і дітям у своїх бажаннях і потребах. А не я себі ні в чому не відмовляю, як тут пишуть. Але проживуть, з голоду точно не помруть. І ви одна, я так розумію?
Ви фантазуєте просто. Я не написала, як я живу, але можу вислати аналітику росходу за квітень, щоб фантазії ваші не розігралися, що я ледь з голоду не помираю, така економна.
. Я писала про інше, що жити на 45 можна, бо вихрду немає, просто не на широку ногу. Будь ласка, на їжу при всіх бажаннях витратити більше пішло 18, на фото видно. Ще на базарі від сили тис 4 на м´ясо і рибу. Великі витрати , це не на життя, це я купила валюту, де велика сумма. Тобто є можливість жити з голоду не помираючі, як ви бачите. Просто як мені витрачати більше, якщо мені нема потреби, але як бачити і їжу купувала і одяг, і всі потреби закриті.
ЦібаФу• 01 мая в 12:35
Ответ дляЛипка-прилипка
Я вас просила расписать хоть приблизительно ваши траты в месяц, но вы так и не ответили. Потому что у меня в 60 тыс никакие не то что процедуры - у меня маникюр и покраска не влезает. Только стрижка.
Це все дуже передбачувано. Відповідь переважно така - на продукти 10 тис, ні в чому собі не відмовляємо, їмо мало, м’ясо/рибу не любимо. Сину підлітку не подобаються найки, він від китайських в захваті ( хоча і вони не дешеві), велосипед, самокат, приставка також не його, йому не цікаво і т.д. І ні в чому себе не ущемляють.
Нетутешня• 01 мая в 12:35
Наша семья на 20 тыс живёт, и я была бы очень рада сумме 45 тыс, но увы пока так(
Мию чакри щоденно• 01 мая в 12:35
Ответ дляЦібаФу
Ні, всі діти однозначно хочуть все літо просидіти вдома. Ну замініть табір на поїздку на море, що від цього зміниться?
Справа умтому, ще є інші види відпочинку. Не тільки лагеря. І лагерь не для всіх благо) , як написали. Мої краще на море поїдуть.
Топтунша• 01 мая в 12:35
Если у ребенка нет доп занятий, репетиторов, хобби, что требует денег, скромная одежда, то хватит
У меня у сына репетиторы только 12 тысяч
Нам 45 тыс не хватит
ЦібаФу• 01 мая в 12:36
Ответ дляМию чакри щоденно
Ви сама живете?
Мені здається, що ми пишемо одне і те ж. На суму 45 можна прожити, економлячи і відмовляючи собі, але можна. З чим ви сперечаєтесь?
Мию чакри щоденно• 01 мая в 12:38
Ответ дляЦібаФу
Ви сама живете?
Я, чоловік, син підліток, допомагаю донці іноді , вона доросла і живе окремо.
ЦібаФу• 01 мая в 12:38
Ответ дляМию чакри щоденно
І що море безкоштовно? Що зміниться від зміни виду відпочинку, якщо на нього потрібні фінанси? Тут мова про те, що з дох 45 тис, сім’ї буде накладно виділити кошти на будь-який відпочинок. А ви причіпились тільки до таборів.
Топтунша• 01 мая в 12:38
Ответ дляМию чакри щоденно
Есть спортивные, языковые. Речь де не о тех « пионерских лагерях» в которые мы ездили в детстве
Пугачиха• 01 мая в 12:39
Ответ дляЛипка-прилипка
Продукты 13 000.
Коммуналка 3 200
На машину 2000
Секция сына 500
Одежда 5000
Мои процедуры (ногти ресницы покраска 3000
Поездка сына на соревнования сына 2000
Поездка к родителям и покупки им 4500
Коммуналка 3 200
На машину 2000
Секция сына 500
Одежда 5000
Поездка сына на соревнования сына 2000
Поездка к родителям и покупки им 4500
НЛОша• 01 мая в 12:39
Ответ для60 метрів сметани
А кем вы работате, в смысле где берете 45тыс в неделю ?
Гроші бере в тумбочці
Липка-прилипка• 01 мая в 12:40
Ответ дляМию чакри щоденно
А где у вас бензин? Обслуживание авто? Карманные деньги вас, мужа, детей? Досуг семейный? Детский спорт и репетиторы?
Мию чакри щоденно• 01 мая в 12:42
Ответ дляЦібаФу
Ви сама живете?
З тим , що я не економлю))) я вислала, щоб ви подивилися, фото 2, що суми не великі на їжу, одяг ( і це не кожен місяць), ліки теж одноразово мамі купила. Тобто я вас запевняю, що економії в мене немає, можливо жити на 45 нормально. Там друге фото я обрізала, бо внизу зовсім незначні трати , тварини, перерахування якісь. Основні вверху.
Мию чакри щоденно• 01 мая в 12:44
Ответ дляЦібаФу
Я написпла , що лагеря не для всіх дітей блага, все)))) для когось благо, а комусь ні. А не про гроші.
ЛісАпетная• 01 мая в 12:44
Ответ дляЗавжди недо...
На все ,окрім трат на відпочинок і на чорний день(н.з)
ну так порахуйте, скільки ви витрачаєте на їжу і комунальні послуги щомісяця, додайте ще якісь щомісячні обов´язкові незмінні витрати (курси, абонементи, можливо ліки). І решта - то на життя, якщо вистачить.
Мені здається 20 тис на харчування для трьох - це +/- середня сума ближче до мінімально прийнятної. Коли можна купувати рибу, а не хвости і випічку, а не соціальний хліб. Ще +/- 10 тис - комунальні, мобільний.
Ну і 15 тис залишається на решту. То і рахуйте, як ви можете на них прожити.
Липка-прилипка• 01 мая в 12:45
Ответ дляПугачиха
Продукты 13 000.
Коммуналка 3 200
На машину 2000
Секция сына 500
Одежда 5000
Поездка сына на соревнования сына 2000
Поездка к родителям и покупки им 4500
Коммуналка 3 200
На машину 2000
Секция сына 500
Одежда 5000
Поездка сына на соревнования сына 2000
Поездка к родителям и покупки им 4500
А что такое на машину - 2000? Где карманные деньги ваши, мужа, ребёнка? Где проезд всех? Где бытовая химия?
Ребенок не ходит в кино, на др?
ЦібаФу• 01 мая в 12:46
Ответ дляМию чакри щоденно
Проїхали. Тема про гроші, взагалі то і блага мались на увазі відпочинок для дітей. Яким він буде по факту немає значення, але це благо, часто недоступне для сімей з невеликим доходом.
Мию чакри щоденно• 01 мая в 12:48
Ответ дляЛипка-прилипка
З карти чоловіка. В мене ще чоловік є. До його карти в мене доступу немає. Але там немає витрат твх, що у мене є. Топливо у чоловіка службова, я їду з ним на роботу і з роботи. Англ и спорт 4 тис. У чоловіка немає великих витрат, ті гроші ідуть на покупку валюти і відпочинок.
Липка-прилипка• 01 мая в 12:50
Ответ дляМию чакри щоденно
у вашего мужа ещё столько же уходит на текущие расходы... но что вам на семью достаточно того, что с вашей карты уходит...
ЦібаФу• 01 мая в 12:50
Ответ дляЛипка-прилипка
Ребенок не ходит в кино, на др?
Ремонт авто, стоматологія, медицина, купівля побутової техніки, ремонти дрібні і не дуже, подарунки, дні народження, гаджети для сімі’ї, велосипеди, іграшки для дітей, книги, стрижки, кишенькові, нз і ще сотня інших. Нехай вони не були в цьому місяці, але вони були в минулому чи будуть в наступному. І щоб закрити ці потреби при такому доході на сім’ю вам потрібно зекономити в цьому, щоб щось залишилось на наступний. Це не про ’ні в чому собі не відмовляємо’.
Топтунша• 01 мая в 12:51
Ответ дляМию чакри щоденно
А вот оно че, Михалыч
Еще карточка мужа)))
Липка-прилипка• 01 мая в 12:54
Ответ дляТоптунша
А вот оно че, Михалыч
Еще карточка мужа)))
И ещё ’доп расходы’! Не забывайте!)
Топтунша• 01 мая в 12:55
Ответ дляЛипка-прилипка
И ещё ’доп расходы’! Не забывайте!)
И служебный бензин)
Мию чакри щоденно• 01 мая в 12:56
Ответ дляЛипка-прилипка
Ви може прикриєте свій чорний рот, щоб не писати свої хамськи вирази? Ви сидите на зоні, що так з людьми спілкуєтеся? Чи самостверджуєтеся, що в кожному пості мені це пишите? Культурніше поводьтеся, або вчиться писати без хамства, вас ніхто не ображає. У чоловіка витрат в квітні 6 тисяч. Відпочинок, це купив путівки, ми їздимо раз на рік на відпочинок.
ЦібаФу• 01 мая в 12:57
Ответ дляТоптунша
И служебный бензин)
З таким підходом можна написати, що на 20тис живуть сім’єю і все супер.