УраганнаЯ• 02 мая в 01:54
Біль в поясниці після масажу
Зараз у відпустці на відпочинку. Ходжу вже кілька днів на розслабляючий масаж всього тіла.
Під час масажу все дуже легенько, приємно, дійсно розслаблена. Але після починає сильно боліти поясниця, наче зірвала її, боляче нагинатися.
При цьому поясницю масажистка не масажує.
Що це? Чому так відбувається?
УраганнаЯ
• 02 мая в 02:12
Ответ дляУкраїнська Мрія
Может быть не подходит вам ее техника, так как есть протрузии?
Можливо, але масаж такий ніжний.
Я буває роблю значно сильніший інтенсивніший масаж і немає таких відчуттів в поясниці
Українська Мрія• 02 мая в 02:13
Ответ дляУраганнаЯ
Можливо, але масаж такий ніжний.
Что-то явно не так, обязательно сообщите об этом массажистке..