Статус Ква• Изменено 03 мая 2025
Дитина вдарила мізинчика- думає що поламала. Як це перевірити?
На правій нозі
Не опухає
Але важко ходити
Мізинець об ліжко вдарила
Не опухає
Але важко ходити
Мізинець об ліжко вдарила
Моторошні троянди• 03 мая 2025
Він нормальний, якби перелом то опух би, якщо сумніви їдьте до лікарні на ренген
Статус Ква
• 03 мая 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Бо в неї істерика що я не хочу везти на ренген
Я теж кажу - як опухне тоді підемт
Намазала гелем проти удару
Я теж кажу - як опухне тоді підемт
Намазала гелем проти удару
Пургену мне• 03 мая 2025
Тільки рентген, як ви інакше перевірите( примотайте його до сусіднього пальця, щоб була фіксація
Масяня Я• 03 мая 2025
Пусть пошевелит им
Поломанный будет стоять на месте. У меня как оттопырился в сторону так и остался
Будьте так ласкаві• 03 мая 2025
Ответ дляСтатус Ква
Я теж кажу - як опухне тоді підемт
Намазала гелем проти удару
Я теж кажу - як опухне тоді підемт
Намазала гелем проти удару
Ну вы тоже интересная. Ваш ребенок ударил ногу и говорит, что ему больно, а предпочитаете понаблюдать, как долго он протянет с болью в ноге?
Масяня Я• 03 мая 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Так от перелома одно лечение, примотать пластырем и все, мизинцы не гипсуют. У меня вобще в сторону перпендикулярно стоял, придавили примотали и все
Ондатрова шуба• 03 мая 2025
Ответ дляСтатус Ква
Я теж кажу - як опухне тоді підемт
Намазала гелем проти удару
Я теж кажу - як опухне тоді підемт
Намазала гелем проти удару
Вам важко зробити рентген?
Ондатрова шуба• 03 мая 2025
Ответ дляМасяня Я
Пусть пошевелит им
Не обов´язково,він може нормально рухатися,але боліти
Автор, я тиждень ходила після того, як вдарила мизинець. Ані набряку, ані синяка на пальці, палець згинається, стукати по ньому не боляче. А ходити боляче було.
Лише рентген робити. Мені показало перелом пальця. Хоча декілька років тому з такою же самою травмою все проходило само.
Поки дістанетесь рентгену, хоча б мізинець зафіксуйте пластирем з сусіднім пальцем (між пальцями шматочрк бінту проложіть. В Інтернеті подивіться, як фіксують.
Масяня Я• 03 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Нет, поломанный не шевелится
Ондатрова шуба• 03 мая 2025
Ответ дляМасяня Я
Нет, поломанный не шевелится
Я ломала палець і він рухався.
Масяня Я• 03 мая 2025
Ответ дляСалт
Може рухатися. Я вже досвідчена ))))
А у меня просто отбился дверью в сторону и так и остался ))))))
КапитанльнаЯ• 03 мая 2025
Лежала с малым в травме, автор, такого насмотрелась
Ребёнок неделю ходил в школу с поломаной рукой, боялся маме сказать, пока учитель физры не заметил неладное и вызвал скорую в школу. Едьте на рентген.
Роза в вазі• 03 мая 2025
Рентген покаже. В мене був не перелом, а розрив якоїсь сумки всередині. Боліло дуже довго- 3 місяці. Добре, що літо було і я могла ходити у відкритому взутті.
Будьте так ласкаві• 03 мая 2025
Ответ дляМасяня Я
Ребенку больно, а мамаша пошла в интернет
Масяня Я• 03 мая 2025
Едьте на рентген тогда, видите как бывает. Надо знать что с пальцем. При переломе надо фиксировать какое-то конкретное время, не ходить по мягкому типа песка и тд, дадут рекомендации
Алина-1240• 03 мая 2025
Нет смысла ехать на рентген.его пластырьком в случае перелома к соседнему примотают и усе
Ms. Доброта• 03 мая 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Мізинець не гіпсують. Сенс везти в лікарню
Будьте так ласкаві• 03 мая 2025
Ответ дляMs. Доброта
Вместе с остальными пальцами гипсуют.
КапитанльнаЯ• 03 мая 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Я ломала палець і він рухався.
Шевелится. Малой сломал руку, так на рентгене он её поворачивал в разных положениях, чуть не теряя сознание от боли. А у меня был разрыв связок без перелома и стопа не двигалась, на рентгене медсестра мне её поворачивала или мне приходилось придерживать.
Ондатрова шуба• 03 мая 2025
Ответ дляMs. Доброта
А навіщо?
Щоб виключити зміщення,якщо таки є перелом.
Счастье_же_вот_оно• 03 мая 2025
Ответ дляСтатус Ква
Я теж кажу - як опухне тоді підемт
Намазала гелем проти удару
Я теж кажу - як опухне тоді підемт
Намазала гелем проти удару
вона права
з вашого боку це недбалість
може бути такий перелом що навіть операцію треба робити
в мене так колега 2 тижні бігала з переломом, до операції жобігалась
з вашого боку це недбалість