Усміхайлик• 03 мая 2025

Заспокійливе для доньки на НМТ, яке не викликає сонливість

Порекомендуйте, будь ласка заспокійливе для доньки на НМТ, яке не викликає сонливість. Вона дуже хвилюється. Алору рекомендував лікар, але вона викликає млявіть та сонливість.
Вишневий цвіт• 07 мая 2025
Ответ длябарабанщица
Це ми, дорослі, з висоти свого життєвого досвіду, розуміємо. А підлітки усвідомлюють, що тут і зараз фактично вирішується їхнє майбутнє. Плюс не хочеться впасти в очах батьків, репетиторів, вчителів та однокласників. Тільки пофігістам простіше, чи тим, хто здає для галочки.
Ну так а хіба не задача батьків пояснити дитині з висоти свого досвіду що до чого?
Придумати варіант Б, щоб нмт не було іспитом, яке визначає її майбутнє, а просто можливістю отримати бажану професію в цей момент часу?

Ви зараз нахвалюєте невротиків за їхню ідповідальність, але це ведмежа послуга. Тому що асоціювати відповідальність з тривогою - це просто покалічити життя дорослої людини.