Усміхайлик• 03 мая 2025
Заспокійливе для доньки на НМТ, яке не викликає сонливість
Порекомендуйте, будь ласка заспокійливе для доньки на НМТ, яке не викликає сонливість. Вона дуже хвилюється. Алору рекомендував лікар, але вона викликає млявіть та сонливість.
МУСЯкомарова• 03 мая 2025
Ответ длябарабанщица
Правильно, потім все одно вступить куди хоче, не на бюджет, то на контракт.
У нас медалісти на 140-150 балів математику написали. Нічого, всі вступили і вчаться)
Значит такие медалисты. У нас 190+ написали
барабанщица• 03 мая 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
А я при чому? Не я їм ті медалі роздавала.
Можливо, складний тест був. Чи перехвилювалися. Теж варіант
МУСЯкомарова• 03 мая 2025
Ответ длябарабанщица
Вы странная. Очень важно написать нмт хорошо.
Позаземний розум• 03 мая 2025
гидроксизин/атаракс, гидазепам. курс гидроксизина/атаракса может быть как месяц, так и больше/меньше, ведь к нему нету привыкания, а вот с гидазепамом нужно быть осторожнее. всё остальное фуфло..
барабанщица• 03 мая 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Я це розумію. Але важливо пояснити дитині, що життя не закінчиться на недостатньо високому балі.
Усміхайлик
• 03 мая 2025
Ответ дляПозаземний розум
Спасибо, но не рискну давать єто.
Знову Я• 03 мая 2025
Простите но вначале все вокруг долбят детей за НМТ дети впадают от этих подготовки и страшилки в депрессии и нервные срывы , а потом ах успокоительное. Да пофиг на то НМТ здоровье ребёнка дороже ну и честно все равно большинство башляют 2 года репетиторам, а потом на платно идут по итогу ’гранты’ как подачки получают. И если бы Вы меньше про НМТ ребёнку мозг выносили то и успокоительное не нужно былобы
Усміхайлик
• 03 мая 2025
Ответ дляЗнову Я
Я мозг не выносила ребенку. Она учится сама без репетиторов.
барабанщица• 03 мая 2025
Ответ дляЗнову Я
Це точно. Дитина, усвідомлюючи всю відповідальність цього екзамена, може на нервах наробити елементарних помилок.
Знову Я• 03 мая 2025
Ответ дляУсміхайлик
Так обнимите ребёнка и скажите ты лучшая для меня, я люблю тебя и не важно какой у тебя балл . Главное, что мы знаем, что ты знаешь и можешь и это самое важное. А НМТ и экзамены на них всякое бывает.
Цибулька зла• 03 мая 2025
Дайте якусь вітамінку- кальций, наприклад, а скажіть, що заспокійливе. Воно того не варто, щоб тріпати собі нерви через іспит. Цих іспитів в житті буде купа, так і дах засвистить
Как_б_не_так• 03 мая 2025
Ответ длязаварний look
Чтобы не волноваться, надо быть уверенной в своих знаниях и в себе.
Тут не успокоительные надо, а книги на выходных.
Оце тормоз. Мені навіть байдуже, що мене заблокують. Чесно. Але брак слів.
Цибулька зла• 03 мая 2025
Ответ дляПозаземний розум
та гідазепам і коняку може звалити з перших разів
барабанщица• 03 мая 2025
Ответ дляЦибулька зла
Це ми, дорослі, з висоти свого життєвого досвіду, розуміємо. А підлітки усвідомлюють, що тут і зараз фактично вирішується їхнє майбутнє. Плюс не хочеться впасти в очах батьків, репетиторів, вчителів та однокласників. Тільки пофігістам простіше, чи тим, хто здає для галочки.
Усміхайлик
• 03 мая 2025
Ответ дляЦибулька зла
Я розумію. Буду ще з нею говорити.
Усміхайлик
• 03 мая 2025
Ответ дляЗнову Я
Делаю так.
Директор Пляжу• 04 мая 2025
Не треба заспокійливого. У мене теж донька цього року здає, то максимум - лецитин з омегою ось з завтрашнього дня почну давати. Це як підтримка, коли велике розумове навантаження. Моя планує собі здати всі 4 на 190+. Вийде - добре, не вийде - я оплачу контракт у потрібному універі і вона це знає, тому хвилюється звичайно, але знає, що це не кінець світу. Пробні пише, то майже завжди ще 1-2 помилки є, а це зразу до десяти балів мінус. Якщо дійсно напише під двісті - в школі буде шок, бо там у неї оцінки від 1 до 12 і середня 8.
Директор Пляжу• 04 мая 2025
Ответ дляУсміхайлик
У школі теж пишуть постійно. Дякую вам! Так, донька дуже наполеглива, пише на 190-195, математику нижче і дуже переживає.
Нехай зробить упор на той предмет, який дасть їй найбільший ваговий коефіцієнт. У нас це якраз математика і її треба здати найкраще, бо дає 0,5.
Моя найбільше переживає за дату - так чекала сьогоднішній день, надіється, що буде саме сьогодні, а не завтра чи післязавтра у кабінеті.
котопёс• 04 мая 2025
Ответ длязаварний look
Вы просто капитан очевидность и гуру психологии)
котопёс• 04 мая 2025
Ответ дляУсміхайлик
Переживания и нервы не самым позитивным образом влияют на сдачу НМТ. Спокойные дети сдают лучше, у сына в классе именно отличники и медалисты переволновались и завалили. По препаратам не подскажу, но попробуйте то что советовали выше. Но только заранее.
У меня пофигист и поедельно уравновешенный человек и то волновался. Но особенность нервной системы оказывает большое влияние на результат
котопёс• 04 мая 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Оцінки у школі не завжди показник результатів НМТ. Знаю медалістів які на 130-150 здали. І середняків які по 180-190.
Директор Пляжу• 04 мая 2025
Ответ длякотопёс
Само собою, я теж таких знаю) Додам, що спокій батьків позитивно і на дітей впливає. Для мене це вже другий раз, 7 років тому старша здавала, якраз медалістка-перфекціоністка, здала все на 195-198, крім англ, її на 184. От та мені такі істерики закатувала, що заспокійливі треба було мені, а не їй. Друга дитина геть інша, цього разу я вже спокійна, як удав, але підготовку контролюю))) А сім років тому мала таку ж проблему - як заспокоїти і вберегти від нервового зриву дитину.
Позаземний розум• 04 мая 2025
Ответ дляЦибулька зла
на меня он почти не действует🤯
ШанельКуКу• 04 мая 2025
Давати будь-яке плацебо під виглядом заспокійливого. А краще взагалі нічого. Чи ви хочете виростити високотривожну людину, яка буде пігулки з підліткового віку ковтати, щоб заспокоїтися? Не робіть дитині ведмежу послугу от і все. Тим більше ви пишете, що вам дороге її здоров´я. От щось не видно насправді
Залізна тьотя• 04 мая 2025
Автор, якщо надумаєте давати якісь заспокійливі, ’потренуйтеся’ їх давати декілька разів заздалегідь. Пам´ятаю,колись мама мені дала вперше в житті валеріану в краплях перед екзаменом. Мало того, що вона зовсім мене не заспокоїла, ще й було погано від тих крапель.
Крижана бурулька• 04 мая 2025
Бифрен, у меня не вызывал сонливость. Но самое главное это объяснить ребёнку что НМТ это мелочь, жизнь не зависит от баллов, не сдашь на высокий бал значит на контракт учиться пойдешь, никакой трагедии. В конце концов так и рехнуться можно переживая о баллах, сейчас на специальность которая нравится тяжело поступить ибо даже один бал имеет значение т.к. бюджет 80% будущих студентов стремятся именно туда, а студентов много, на всех бюджетных мест не хватит, какими бы не были высокими баллы, конкурс сумасшедший. Поэтому уж лучше контракт, ментальное здоровье дороже
Пригаю-цибаю• 04 мая 2025
Ответ дляУсміхайлик
Она с 5 утра сидит над книгами и пишет конспекты, учит. Я уже прошу ее меньше учиться.
Астенічна нервова система. Потрібно з цим розбиратися. Бо іспит - це один з тригерів. А по життю потрібно мати ресурси і опору. Психолог потрібен не тільки їй, а і вам. Бо скоріш за все окрім індивідуальних даних доньки, є ще тривожна мама та гіперконтроль.
Вишневий цвіт• 07 мая 2025
Треба просто налаштуватися, ніяких ліків.
Вища освіта передбачає багато іспитів і стрксрстійкість один з показників готовгості її отримувати.
Не лякайте дитину тим нмт, іспит як іспит