begovelik• Изменено 04 мая в 10:16
Чому українська влада не робить нічого з тим, що вивозять молодь?
- Вони не знають про цю проблему? - Знають. Хто буде потім піднімати Україну ? Хто працюватиме, щоб платити податки, з яких підуть гроші на пенсії?
Ответ дляКазкарка
То вам би полегшало, якщо вже б і 10річних не випускали? Ви б зраділи?
Шо полегшало? Ви така прямолінійна, шо капець. Я кажу, логіка цікава. Була б я президентом - я б з самого початку кордони не закривала і запропонувала б зразу контракти по 3 тис євро на місяць, грошей тоді в Україні було дуже багато від європейських та американських партнерів.