Локшина на вухах• 04 мая 2025

Велосипед

Я вже давно хочу купити собі велосипед. Але коли я тільки зберуся його придбати, як чоловік починає мене відмовляти - нащо він тобі потрібен, раз проїдешся і потім стоятиме, місце займатиме.
А я хочу просто для релаксу собі, для задоволення. Плюс працюю з дому - потрібно рухатися.
Якщо я його таки куплю, чоловік вимагатиме, щоб я на ньому цілодобово їздила - тоді він визнає доцільність такої покупки.
Оце пишу і згадала - він мене відмовляв також від покупки посудомийки - мовляв, нас троє, скільки там того посуду.
Фінансовий рівень у нас середній.
Що б ви зробили на моєму місці?
автор Локшина на вухах • 04 мая 2025
Ответ дляБайрактара
Он арбузер хренов. Он вам внушил уже почти, что вам велосипед не так уж и нужен. Манипулятор и жлоб. Нет, чтоб купить жене велик, порадовать
Є таке. Маніпулятор від народження.
Творческий типаж• 04 мая 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Та він тільки почує про велосипед, так і починає. А він зараз хворіє, то майже нічого з речей не купує.
Може він теж хоче вєлік) але боїться визнати😅
автор Локшина на вухах • 04 мая 2025
Ответ дляNo problems
Оце я з таким розлучилася …. Яке кайфове життя без таких недочоловіків… автор, терпіння вам і купіть вже собі той велосипед!
Дякую за підтримку!
автор Локшина на вухах • 04 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
А нащо кожного дня?
Ну щоб показати, що гроші на цю річ витрачені недарма, вона використовується на всі 100.
автор Локшина на вухах • 04 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ні, він любить авто.
No problems• 04 мая 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Дякую за підтримку!
Просто щоб ви розуміли, прямо під час схваток ми спорили в якій палаті мені бути, платній чи безкоштовній, бо «недоречно»
Та ви шо
Такий груз скинула
Відморожена• 04 мая 2025
Мне муж на 50 лет подарил велосипед и научил кататься. Конечно я не езжу каждый день,но это бывает частенько. Иногда ездим вдвоем, отличные прогулки.
автор Локшина на вухах • 04 мая 2025
Ответ дляNo problems
Та ви шо
Такий груз скинула
Розумію)))
tarveldy• 04 мая 2025
Велосипед то щастя
автор Локшина на вухах • 04 мая 2025
А я ще через роботу з дому почала набирати вагу, бо мало рухаюся. Ходити багато чи бігати я не люблю. А от велосипед - то інша річ!
Міряю від одиниці• 04 мая 2025
Автор, у меня похожая с вами ситуация. Тоже из года в год муж со свекровью пели мне - ну зачем вам та посудомойка, каждый помоет после себя...тоже сначала нас было трое, но когда нас стало четверо, я просто уже взвыла, что нужно купить посудомойку. Я бы ее сама купила, но установка и т.д. а когда купили наконец посудомойку, у меня остался только один вопрос - почему мы не купили ее раньше ? Что мешало?
сладкий_ноябрь• 04 мая 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Я от його слухаю, з одного боку, він ніби правий. З іншого, я з року на рік відкладаю цю покупку. А з третього - як уявлю, як він мене почне пиляти, якщо я не буду їздити кожного дня, що й бажання кататися кудись зникає.
Чому ви не можете в шлюбі жити життям, про яке мрієте?
автор Локшина на вухах • 04 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Іноді реальність не відповідає мріям.
сладкий_ноябрь• 04 мая 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Іноді реальність не відповідає мріям.
Але це всього лиш велосипед.
Коко Шанель• 05 мая 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Іноді реальність не відповідає мріям.
То Ви не пробували. То лише Ваші страхи, навіть не чоловіка.попробуйте робити те, що Вам подобається, не бійтеся своїх бажань і мрій, дійте
Пирожкиня• 06 мая 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Гроші є. Але на фоні витрат на випускний, потім вступ до вишу, потім облаштування дитини на новому місці - моє бажання ніби трохи не на часі.
так ви написали, що там нічого особливого, ціна питання 300$ максимум
автор Локшина на вухах • 06 мая 2025
Ответ дляПирожкиня
І що?