Бубль Гум)• Изменено 04 мая 2025
Ви в якій країні? Що вам не вистачає, за чим сумуєте? Чому тягне додому?
Я у Валенсії
Все круто тут, але в Херсоні краще
Помідорів таких як в Херсоні ніде немає
Все круто тут, але в Херсоні краще
Помідорів таких як в Херсоні ніде немає
Дідова баба• 04 мая 2025
Ответ дляАйболитная
Скорее всего у вас очень маленький кауфланд, так как городок очень маленький и необходимости нет завозить продукты, которые не пользуются спросом у населения и покупателей
50 000 население, не Берлин или Кёльн
Повелитель бітка• 04 мая 2025
Я в Болгарии - в целом норм, домой не тянет. Иногда скучаю за Облаками в Одессе, сама не знаю, почему. Не сказать, чтобы такой уж их фанат, но наверное, именно с этим местом связано много приятных событий
Чтооооооооооо?• 04 мая 2025
Ответ дляА ось і я
Та в Німеччині повно гречки
Во всей Европе полно гречки
Было бы желание найти
Зрадорозганячка• 04 мая 2025
Ответ дляIshoy
Уезжайте, не мучайтесь.
В других странах цены не поднимают и налоги платить не надо, не жизнь а сказка.
Может так и сделаем ,дети поступят- будем думать.
а еще лучше, мир дома и чтобы дом остался цел
А ось і я• 04 мая 2025
Ответ дляДідова баба
Похоже, что Германия разная бывает. У нас в южной Германии гречки не обнаружено.
Є, Edeka, Kaufland. Alnatura має гречку, Buchweizen. Різні магазини продають цю торгову марку
КинДза• 04 мая 2025
Ответ дляБубль Гум)
В Словатчині?
А где така країна Валенсія, авторе? Я трохи безграмотна, і не в Словатчині нівідь.
Дідова баба• 04 мая 2025
Ответ дляА ось і я
Я это все знаю, Гречки не видела там.
Фляшунька• 04 мая 2025
Ответ дляДлинноНожка
Ирландия.
Мне не хватает:
- Синево;
- Исида;
- Медиком;
- Новая почта;
- Добробут;
- салоны красоты;
- чистые Макдональдсы;
- Ашан;
- Леруа Мерлен;
- Розетка (Амазон - хорошо, но Розетка лучше);
- украинские аптеки;
- квас Арсеньевский;- торт Эстерхази,
- молочные продукты.
Мне не хватает:
- Синево;
- Исида;
- Медиком;
- Новая почта;
- Добробут;
- салоны красоты;
- чистые Макдональдсы;
- Ашан;
- Леруа Мерлен;
- украинские аптеки;
- квас Арсеньевский;- торт Эстерхази,
- молочные продукты.
Я у Польщі ще ходила в мак, а у Англії це щось страшне - брудно,несмачно і відчуття якесь,наче ти у забігайловці. Хоча у них часто брудно в кафе і взагалі всюди.
Повелитель бітка• 04 мая 2025
Ответ дляКидаю курити
Знаєте як словацькою мовою гречка 😂?
И как?
по-болгарски елда )))
Научительница• 04 мая 2025
Ответ дляДА да да
Ну а как быть, ребенок знает школу и язык только здесь, три года все таки. Мы с самого востока Украины. Какие варианты?
впо в Украине, например.
Кросівки оригінал• 04 мая 2025
Ответ дляПліткарка
То и значит. На новой родине женских форумов нет? Вы каждый день перечитываете про Валеру и мороженую курицу?
Ахаха щось вам треба трохи попуститись😆
Розлабтесь пані надзіратєль
Мао_Мяо• 04 мая 2025
Ответ дляНезнакомлюся
В Бельгії, не вистачає друзів, тягне до дому бо там залишились рідні.
За кордоном найшли нових друзів?
Мао_Мяо• 04 мая 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Фінляндія. Вже звикла. Тут немає ароматної зелені в магазині,квіти не так пахнуть як в нас,влітку через те,що холодна країна не пахне ліс і трави. Але є інші плюси. До всього звикли
Роботу знайшли? Там важко з роботою.
Xвостокрутелка• 04 мая 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Валенсія, помідори, Херсон
і шо? Людина за домом сумує.
Xвостокрутелка• 04 мая 2025
Ответ дляДідова баба
Гречки и свободы не хватает. Германия
Гречка есть в Эдеке, в ’русских’ магазах, и у турков. Со свободой не помогу)
Xвостокрутелка• 04 мая 2025
Ответ дляДідова баба
Принципиально не хожу в эту клоаку. Финансировать гадов, чтобы давать им заработать и продолжать нас убивать, нет спасибо.
Они немецкие на самом деле, все сделано в Германии.
Xвостокрутелка• 04 мая 2025
Ответ дляДідова баба
Еще в ДМах есть зеленая, можете сама обжарить.
Курочка-чубаточка• 04 мая 2025
Я в Польщі. Люблю свій Київ, але ні за чим не сумую. Бо мої діти в безпеці, навчаються та розвиваються. А це для мене головне. Я зробила свій вибір коли переїхала. Тому почуваюсь комфортно. Навіть коли трохи засумую за минулим, згадую скільки жертв в цій клятій війні і розумію, що у мене все добре.
Прибираю щодня• 04 мая 2025
Ответ дляАйболитная
Гречки полно в русских магазинах
Ви ходите в рос магазини ?
Видящие_помогите• 04 мая 2025
Ответ дляXвостокрутелка
і шо? Людина за домом сумує.
За помідором.
6 сторінок для автора, а вона так сумує, так сумує, що слів навіть не вистачає у неї, окрім одного посту
Швабристка• 04 мая 2025
Скучаю за чоловіком, батьками і квартирою. Друзі вже всьо... Спілкування майже немає. Бо ми виїхавші, а вони в Україні. Ну ок.
Ms. Iphone• 04 мая 2025
Ответ дляВкуси мене
А у вас українських перевізників хіба нема? У них завжди гречка є
Плюс вона завжди є в арабських магазинах, принаймі у Франції. І кефір у арабів теж продають.
Про кефір…
Зараз в Австрії . Не можу знайти кефір. Підходжу до консультанта і він показує два варіанти. Одна марка ніби наша «Премія», а інша на пляшці матрьошка російська )))
Ну і вона мені беріть цю російську бо вона по якості краща. По ціні я зрозуміла, що буде краща, але ж ця картинка…
Взяла дешевшу. Консультант подивився з запитанням у погляді. Я кажу - ich komme aus der Ukraine… І вона все зрозуміла. Це ж треба так нас довести, мене особисто, що просто рука не підіймається купити АВСТРІЙСЬКИЙ кефір, зроблений в Австрії !!!! Але на фото класична рос.матрьошка ((((((
Мизимец• 04 мая 2025
Ответ дляДідова баба
Не видела таких. В макетах нет, а если и есть, то по 4-6 евро кг - не наешься той гречки.
Гречка есть в Netto и в NP. Наши в Германии уже бизнес развернули, и карасики и раки продают и тараньку сушёную) Мне лично торта киевского Рошен не хватает и прошлой жизни ,но этого не будет уже нигогда
руки_Крюги• 04 мая 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Для мене все описане жирнющий мінус