Норвезький гурт Röyksopp .Твій улюблений трек.Поїхали.
Ответ дляIndividualForce
Фух)Думав що ніхто тут такого не слухає)Приємно вражений)
Odetta Furs• 04 мая 2025
Ответ дляIndividualForce
это шикарно!!! такие воспоминая ...красота была
Ответ дляOdetta Furs
Ну)Щось було тоді)Це точно)
IndividualForce• 04 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Тюю, не така вже маловідома група))
Ответ дляIndividualForce
Тюю, не така вже маловідома група))
Мені здавалося що в нас тільки в вузьких кругах її слухають)Я колись в 2014 слухав їх потім в мене з ними було прощання на 10 років а зараз я знову до них повернувся.І я відчуваю що вони дійсно досить таки круті 💣💣💣
IndividualForce• 04 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Багато класної музики було раніше, чи це від ностальгії чи від ’якості’ сучасної, все частіше рука тягнеться включити щось зі старенького)
Ответ дляДжага Джага
Ну вы же не знаете, с кем повстречаетесь в интернетах и из каких кругов будет собеседник😆😆😆
Ответ дляIndividualForce
Так,ви праві.Якісне зникло.Це стосується вього.І товарів і продуктів і музики і іншої культури.Це стосується і людей.Залишилось шукати в минулому і там знаходити краще.В природі і в житті,все йде циклічно.Від кращого до гіршого і від гіршого до кращого,все іде по свому кругу.Колись теж буде краще а зараз ми маємо гірше)Таке життя на цій планеті)
Ответ дляPrervana
Ой,дуже важко знайти співрозмовника з яким було б приємно і цікаво поспілкуватися і знайти спільні теми.Колись,ще не так давно,все було по іншому а зараз все по іншому.Все циклічно.
Ответ дляДжага Джага
А вы не забывайте, что многие темы прекрасно обсуждать лишь в юности, а с возрастом на многие темы лучше молчать, потому что с каждым годом панцирь на мозге собеседников всё тверже, а психотравмы всё более настоявшиеся😆
Ответ дляPrervana
Да ну.Хочеться вірити в те,що і в 30 і в 35 можна знайти собі співрозмовників з якими є про що поговорити.Ви просто не пробували їх шукати.