Коварная Зая• Изменено 05 мая 2025
Хто виготовляє гердани з бісеру - якої товщини нитку використовуєте?
Гердан масивний, плету вручну (техніка ручне ткацтво), не на станку.
Розпочала ниткою товщиною 80 (капронова coren), сплела половину і зрозуміла, що нитка наче затонка і не надійна (бісер ческий 10/1). Другу половину плту вже товстішою 60 (Ariadna поліестер) - виглядає міцніше і лягає гарно, але трохи затовста, якщо закріпляти, то в леякі біскринки не пролазить.
Як правильно, бо планую купити більшу шпульку ниток на кілька процесів.
І якщо пів гердану таки затонкою ниткою, то в процесі носки порветься?
Може ще третю?• 05 мая 2025
Вы можете в длину брать потолще закрепить на станке. А с бисером потоньше.
Впринципе ничего не должно протереться. Сильно толстые тоже не очень выглядит. Надо позже глянуть свои нитки