Дуболом• 06 мая 2025
Знижений тиск і пульс після ковіду/грипу
Хто нещодавно переніс грип чи ковід, у вас теж дуже знижений тиск і пульс? Ще жахлива слабкість, нудота, біль у суглобах, особливо в колінах. Як швидко у вас пройшов цей стан? Що робили, що допомогло?
Тарабарщина• 06 мая 2025
Як і після будь якої хвороби організму треба час на відновлення.
Якщо тиск сильно знижений, то зверніться до лікаря
Соображалочка• 06 мая 2025
Мені після ковіду терапевт порекомендувала пропити пакетики соларгін q10. Це бад, але не знаю, чи в мене плацебо спрацювало, але енергії прям помітно побільшало
Стрекозей• 06 мая 2025
В мене. Режим харчування та відпочинок дещо допомагає. Лікарі самі не знають, що з цим робити.