Форс мажор• 06 мая в 14:04
Затянула с пикировкой томатов. Это чем то грозит урожаю?
Результат:
вже голосів:
17 (89.47%)
ничего страшного
2 (10.53%)
да, урожай будет плохой
Роздратована шкіра• 06 мая в 14:07
З якою ціллю ви пооводите опитування на не профільному форумі?
Форс мажор
• 06 мая в 14:07
Ответ дляЦарівна Жабка
А де зв´язок?
Я спрашиваю чтобы узнать, есть ли связь?
Ло Шарик• 06 мая в 14:07
Урожай залежить не тільки від пікіровки. І погода, і хвороби, і підкормка.
У нас розсада була непогана, запікіровали - стала геть ніяка(
Форс мажор
• 06 мая в 14:07
Ответ дляРоздратована шкіра
Очень даже профильный, мне много раз помогали знающие в рассаде люди
Lor111etta• 06 мая в 14:08
Ответ дляЛо Шарик
Антистрес дайте
Царівна Жабка• 06 мая в 14:08
Ответ дляФорс мажор
Це не головний фактор, який впливає на урожай томатів.
Що ви очікуєте від такого дивного опитування/голосування?
Форс мажор
• 06 мая в 14:08
Ответ дляЦарівна Жабка
Что вы ожидаете от моего ответа?
Роздратована шкіра• 06 мая в 14:10
Ответ дляФорс мажор
А зараз в залежності від відповідей ви якось зміните свої дії?
Манка Я• 06 мая в 14:10
Ответ дляРоздратована шкіра
Так. Можна продовжувати гратися, якщо є сенс, а можна викинути і купити готову
Ло Шарик• 06 мая в 14:10
Ответ дляКонтрольница
А що таке пикировка?))
Спочатку сіють, потім пікірують (розсаджують в інші ємкості наприклад), а потім вже на основне місце)
Роздратована шкіра• 06 мая в 14:12
Ответ дляКонтрольница
А що таке пикировка?))
Це коли перець томати, баклажани спочатку сіють в невеликій ємності як в дитячому садочку
А пікіровка коли кожну рослину відсаджують в окремий горщечок і прищіплюють корінчік- щоб пішли в ріст бокові корені. Заразом обираємо міцніші рослинки
Царівна Жабка• 06 мая в 14:13
Ответ дляLor111etta
А вам для чого?
Почитайте
Я знаю для чого і коли використовують антистрес. Не розумію для чого ви це радите автору в такому випадку.
+ антистрес переносить початок плодоношення на 2 тижні.
Lor111etta• 06 мая в 14:16
Ответ дляЦарівна Жабка
Поумнічали?
Напряму прошу автору правильну відповідь
Дон Пэдро• 06 мая в 14:23
Ответ дляРоздратована шкіра
Это многопрофильный форум, ошибаетесь.
Царівна Жабка• 06 мая в 14:32
Ответ дляLor111etta
Поумнічали?
Ряженка• 06 мая в 16:50
Ніколи не пікірую
сію насіння в горщики розміром з великий стакан одразу і все. В цих горщиках моя розсада росте до моменту висаджування.