Форс мажор• 06 мая 2025
Затянула с пикировкой томатов. Это чем то грозит урожаю?
Результат:
вже голосів:
17 (89.47%)
ничего страшного
2 (10.53%)
да, урожай будет плохой
Форс мажор
• 06 мая 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
А де зв´язок?
Я спрашиваю чтобы узнать, есть ли связь?
Ло Шарик• 06 мая 2025
Урожай залежить не тільки від пікіровки. І погода, і хвороби, і підкормка.
У нас розсада була непогана, запікіровали - стала геть ніяка(
Форс мажор
• 06 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
З якою ціллю ви пооводите опитування на не профільному форумі?
Очень даже профильный, мне много раз помогали знающие в рассаде люди
Lor111etta• 06 мая 2025
Ответ дляЛо Шарик
Антистрес дайте
Царівна Жабка• 06 мая 2025
Ответ дляФорс мажор
Це не головний фактор, який впливає на урожай томатів.
Що ви очікуєте від такого дивного опитування/голосування?
Форс мажор
• 06 мая 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Что вы ожидаете от моего ответа?
Роздратована шкіра• 06 мая 2025
Ответ дляФорс мажор
А зараз в залежності від відповідей ви якось зміните свої дії?
Манка Я• 06 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Так. Можна продовжувати гратися, якщо є сенс, а можна викинути і купити готову
Ло Шарик• 06 мая 2025
Ответ дляКонтрольница
А що таке пикировка?))
Спочатку сіють, потім пікірують (розсаджують в інші ємкості наприклад), а потім вже на основне місце)
Роздратована шкіра• 06 мая 2025
Ответ дляКонтрольница
А що таке пикировка?))
Це коли перець томати, баклажани спочатку сіють в невеликій ємності як в дитячому садочку
А пікіровка коли кожну рослину відсаджують в окремий горщечок і прищіплюють корінчік- щоб пішли в ріст бокові корені. Заразом обираємо міцніші рослинки
Царівна Жабка• 06 мая 2025
Ответ дляLor111etta
А вам для чого?
Почитайте
Я знаю для чого і коли використовують антистрес. Не розумію для чого ви це радите автору в такому випадку.
+ антистрес переносить початок плодоношення на 2 тижні.
Lor111etta• 06 мая 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Поумнічали?
Напряму прошу автору правильну відповідь
Дон Пэдро• 06 мая 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Это многопрофильный форум, ошибаетесь.
Царівна Жабка• 06 мая 2025
Ответ дляLor111etta
Поумнічали?
Ряженка• 06 мая 2025
Ніколи не пікірую
сію насіння в горщики розміром з великий стакан одразу і все. В цих горщиках моя розсада росте до моменту висаджування.