Луковая• 07 мая 2025

Замовлення квітів Київ, Лівий берег

Порадьте, де краще замовити доставку квітів. Свіжі, оригінальні букети (типу в чашці, вазі)
Яка зараз ціна на півони? (Я за межами країни)
Раніше користувалася Камелія, Укрфлора.
Потрібно на завтра. Саме головне чіткість курʼєрської доставки

PS.не розцінюйте це як реклама. Знаходжу в інстаграм, ціни космос. Квітка від 180 грн.
Матильдa• 07 мая 2025
Studio Flores, мне их букеты в коробках часто дарят. 4-6 дней обычно стоит весь букет, после разбираю и некоторые цветочки еще пару дней живут. Привозят вовремя.
Если цена устраивает, то рекомендую
автор Луковая • 07 мая 2025
Ответ дляМатильдa
Если цена устраивает, то рекомендую
Дякую пошукаю
a.ostroverh• 07 мая 2025
Пионы у flo.lux от 99 грн, на левом берегу две студии