Марафетчица• 07 мая в 17:29

Як ви собі піднімали гемоглобін? Окрім ліків

Я шалунья• 07 мая в 17:30
шпинат
Нагайна• 07 мая в 17:31
Лише ліки.
ЛюбимаЯНЬ• 07 мая в 17:32
я колись як була вагітна щодня пила сік - буряк морква яблуко, в мене не було проблем з гемоглобіном всю вагітність
Совбез• 07 мая в 17:32
Я почала з м´яса їсти лише говядину причому медіум рейр, з кровью. Лише так помогло. Тепер і на тар-тар підсіла.
Не служанка• 07 мая в 17:32
Теляча печінка, багато буряку.
Просто каралева• 07 мая в 17:33
хороша телятина.
Стопясят раз обсуждала• 07 мая в 17:34
Гречка
Печенка
Борець за гаманець• 07 мая в 17:36
Ніяк, їжею можна лише підтримувати необхідний рівень заліза, якщо вже є дефіцит лише препарати заліза
Хочу на Балі• 07 мая в 17:39
Полноценное питание и Вин-Віта,гемоглобин поднялся,но феритин не проверяла ещё.
Всюди влазю• 07 мая в 18:13
Говядина
КохайтесьЧорнобровi• 07 мая в 18:18
Важлива причина низького гемоглобіну. Якщо це, наприклад, регулярні аномальні втрати крові під час КД, то в першу розбиратися з причиною. Ще є сенс знати повну біохімію крові, дефіцити мікроелементів та вітамінів. Просто їсти печінку або червоне м´ясо так собі ідея, ними теж можна лиха наробити.
Робот Вертер• 07 мая в 18:18
Моя сестра пила гранатовый сок 100%ный якобы, определенной марки, и всем говорит, что только он поднимал ей гемоглобин в беременность. От еды ее воротило.
Аноним Советчик• 07 мая в 18:48
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я донор, раз на три місяці здаю 450мл крові, анемії не маю, мій стабільний гемоглобін перед донацією 132 роками. А Ви про КД, і зниження гемоглобіну, при КД втрата крові аж дві ложки.
Аноним Советчик• 07 мая в 18:50
Ответ дляБорець за гаманець
Саме так. Мало того після відміни препаратів реальний гемоглобін буде видно аж через 3-4тижні на аналізі.
КохайтесьЧорнобровi• 07 мая в 19:26
Ответ дляАноним Советчик
Всі організми різні, я теж кілька років тому двічі здавала кров як донор, без жодних наслідків. Але на фоні хронічного ендометріозу, міом та аномальних кровотеч, гемоглобін який роками теж був у нормі, зрештою критично впав. У всього є причина і наслідок.
Я_и_моя_собака• 08 мая в 12:25
Беру з іжі і слідкую, щоб кава була не раніше ніж через півтори години після прийому їжі чи препарата заліза. Чорний чай поки взагалі виключила, п´ю трав´яні та фруктові.
АяВсёЗнаю• 08 мая в 20:06
Ответ дляАноним Советчик
Обильные КД могут быть причиной низкого гемоглобина.
Моська-слон• 13 мая в 07:37
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Причина є, діагностовано, готуюсь до її усунення. Але потрібно швидко підняти гемоглобін.
КротоТо• 25 мая в 16:51
Ответ дляМоська-слон
Феритин у вас какой?
Моська-слон• 25 мая в 23:00
Ответ дляКротоТо
Феритин у вас какой?
В нормі
вАлнуюся сильнА• 21 июня в 23:39
Кислое есть. Витамин С намного улучшает усвокние железа.