Водійка хімарса• 08 мая в 15:47
Вечірній інтерсіті до Перемишля
Чи часто бувають спізнення? Хто їздить часто? Розумію, що раз на раз не приходиться. Але як буває частіше? Планується стиковка між рейсами. Чи встигнемо?
Водійка хімарса
• 08 мая в 15:52
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Купуєте як один білет?
ні. Не впевнена шо встигнемо
Кондуктор троллейбуса• 08 мая в 15:53
Затримка в мене була . Але купувала як один білет. Нас чекав потяг, на який була пересадка.
Плюс там же митний контроль проходили дуже довго
Доставучая• 08 мая в 15:56
Вчера специально отследила поезд ИЗ Перемышля до Львова (сам поезд до Киева), т.к. планирую маршрут, было опоздание на 1,5 часа. Думала, что поезда так не задерживают.
Водійка хімарса
• 08 мая в 15:56
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А скільки часу на контроль приблизно? Я теж подумала що мабуть о 20 годині перезмінка. Поки розкачаються то довго буде
Водійка хімарса
• 08 мая в 15:58
Ответ дляДоставучая
Якщо ’із’ то дожене в дорозі. Мене більше цікавить ’до’. Прив´язка до розкладу.
Водійка хімарса
• 08 мая в 16:00
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вас чекав поїзд міжнародний чи місцевий? Бо мені далі по Польщі.
Тюрюнь_Тюнь• 08 мая в 16:02
Ответ дляВодійка хімарса
По Польщі не чекають. Не встигаєте, купуєте квиток на інший. Закладайте запас часу
Водійка хімарса
• 08 мая в 16:05
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
так в тому і справа що останній ніби поїзд
Наступний аж зранку. Проблема. Не знаю де заночувати
Тюрюнь_Тюнь• 08 мая в 16:07
Ответ дляВодійка хімарса
В Перемишлі заночувати або в кінцевому пункті призначення, якщо на інший потяг до Перемишля купити - той, що раніше прибуває
Водійка хімарса
• 08 мая в 16:10
На нічний поїзд теж ризиковано. Треба в аеропорт Жешув. Не пізніше 9 год. Як краще?
Тюрюнь_Тюнь• 08 мая в 16:14
Ответ дляВодійка хімарса
ночувати в Жешуві без варіантів
Водійка хімарса
• 08 мая в 16:21
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
ночувати в Жешуві без варіантів
От і я так хочу. Ну будем діяти за обставинами.
Може ви в курсі як там з автобусами справа, як не встигнемо на поїзд? Чи вечером можна доїхати без попереднього бронювання.
Доставучая• 08 мая в 16:23
Ответ дляВодійка хімарса
Это Ваша уже была тема про аэропорт и как добираться?
Водійка хімарса
• 08 мая в 16:26
Ответ дляДоставучая
Можливо. Але наближається літо. Може появилися якісь нові варіанти.
Доставучая• 08 мая в 16:26
Ответ дляВодійка хімарса
Мы тоже едем в аэропорт Жешув. Едем поездом до Львова. Дальше едем автобусом до Жешув до жд вокзала. Ночуем возле жд в Жешув, а утром на электричке в аэропорт. Есть прямая электричка от жд до аэро. Электричкой ехать 18 минут. У нас тоже вылет в 9 утра. Билеты на электричку брала на колео, стоят 4 злотых
Водійка хімарса
• 08 мая в 16:28
Ответ дляДоставучая
Автобусів боюся. Кажуть довго на границі можуть стояти. От мені в ідеалі треба попасти на ту електричку о 7 год ранку. Шукаю варіанти стиковки.
Доставучая• 08 мая в 16:31
Ответ дляВодійка хімарса
Вот поэтому мы и едем с ночевкой, чтоб потом ’сюрпризов’ небыло
Кондуктор троллейбуса• 08 мая в 16:32
Ответ дляВодійка хімарса
Десь годину 40 хв були на контролі
Кондуктор троллейбуса• 08 мая в 16:32
Ответ дляВодійка хімарса
Міжнародний
Водійка хімарса
• 08 мая в 16:35
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Десь годину 40 хв були на контролі
Ну то схиляюся до думки що поїзд поїде без мене.
Пампушечка• 08 мая в 16:39
Ответ дляВодійка хімарса
При ем тут пересменка, 9 вагонов Интерсити, это часа три проверяют, вот и считайте , мы были в 5, вышли около 22
Пампушечка• 08 мая в 16:40
Ответ дляВодійка хімарса
Мы ночевали в Перемышле, но очень не бюджетно, ±50 евро, при том что были там с 23 до 4 утра
Тюрюнь_Тюнь• 08 мая в 16:48
Ответ дляВодійка хімарса
Автобусами не їздила, лише потягами з Перемишля
Водійка хімарса
• 08 мая в 18:45
Ответ дляПампушечка
ясно.
в мене перший.
Водійка хімарса
• 08 мая в 18:47
Ответ дляПампушечка
От і мені треба буде майже такий час десь перебути. Певно доба десь так і буде коштувати. Ніхто ж по годинах не рахує.
Пампушечка• 08 мая в 19:26
Ответ дляВодійка хімарса
Тогда настоятельно советую вам ехать вечером в Жешув и там переночевать, вы успеете с 1 вагона, билеты можно на колео купить, когда уже будет понятно, что успеваете, можно прямо в вагоне перед отправкой
Водійка хімарса
• 08 мая в 19:31
Ответ дляПампушечка
Дякую. Дуже би хотілося так зробити. ТОму і шукаю запасні варіанти.