Водійка хімарса• 08 мая в 15:47

Вечірній інтерсіті до Перемишля

Чи часто бувають спізнення? Хто їздить часто? Розумію, що раз на раз не приходиться. Але як буває частіше? Планується стиковка між рейсами. Чи встигнемо?
Кондуктор троллейбуса• 08 мая в 15:48
Купуєте як один білет?
автор Водійка хімарса • 08 мая в 15:52
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Купуєте як один білет?
ні. Не впевнена шо встигнемо
Кондуктор троллейбуса• 08 мая в 15:53
Затримка в мене була . Але купувала як один білет. Нас чекав потяг, на який була пересадка.
Плюс там же митний контроль проходили дуже довго
Доставучая• 08 мая в 15:56
Вчера специально отследила поезд ИЗ Перемышля до Львова (сам поезд до Киева), т.к. планирую маршрут, было опоздание на 1,5 часа. Думала, что поезда так не задерживают.
автор Водійка хімарса • 08 мая в 15:56
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А скільки часу на контроль приблизно? Я теж подумала що мабуть о 20 годині перезмінка. Поки розкачаються то довго буде
автор Водійка хімарса • 08 мая в 15:58
Ответ дляДоставучая
Якщо ’із’ то дожене в дорозі. Мене більше цікавить ’до’. Прив´язка до розкладу.
автор Водійка хімарса • 08 мая в 16:00
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вас чекав поїзд міжнародний чи місцевий? Бо мені далі по Польщі.
Тюрюнь_Тюнь• 08 мая в 16:02
Ответ дляВодійка хімарса
По Польщі не чекають. Не встигаєте, купуєте квиток на інший. Закладайте запас часу
автор Водійка хімарса • 08 мая в 16:05
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
так в тому і справа що останній ніби поїзд
Наступний аж зранку. Проблема. Не знаю де заночувати
Тюрюнь_Тюнь• 08 мая в 16:07
Ответ дляВодійка хімарса
В Перемишлі заночувати або в кінцевому пункті призначення, якщо на інший потяг до Перемишля купити - той, що раніше прибуває
автор Водійка хімарса • 08 мая в 16:10
На нічний поїзд теж ризиковано. Треба в аеропорт Жешув. Не пізніше 9 год. Як краще?
Тюрюнь_Тюнь• 08 мая в 16:14
Ответ дляВодійка хімарса
ночувати в Жешуві без варіантів
автор Водійка хімарса • 08 мая в 16:21
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
ночувати в Жешуві без варіантів
От і я так хочу. Ну будем діяти за обставинами.
Може ви в курсі як там з автобусами справа, як не встигнемо на поїзд? Чи вечером можна доїхати без попереднього бронювання.
Доставучая• 08 мая в 16:23
Ответ дляВодійка хімарса
Это Ваша уже была тема про аэропорт и как добираться?
автор Водійка хімарса • 08 мая в 16:26
Ответ дляДоставучая
Можливо. Але наближається літо. Може появилися якісь нові варіанти.
Доставучая• 08 мая в 16:26
Ответ дляВодійка хімарса
Мы тоже едем в аэропорт Жешув. Едем поездом до Львова. Дальше едем автобусом до Жешув до жд вокзала. Ночуем возле жд в Жешув, а утром на электричке в аэропорт. Есть прямая электричка от жд до аэро. Электричкой ехать 18 минут. У нас тоже вылет в 9 утра. Билеты на электричку брала на колео, стоят 4 злотых
автор Водійка хімарса • 08 мая в 16:28
Ответ дляДоставучая
Автобусів боюся. Кажуть довго на границі можуть стояти. От мені в ідеалі треба попасти на ту електричку о 7 год ранку. Шукаю варіанти стиковки.
Доставучая• 08 мая в 16:31
Ответ дляВодійка хімарса
Вот поэтому мы и едем с ночевкой, чтоб потом ’сюрпризов’ небыло
Кондуктор троллейбуса• 08 мая в 16:32
Ответ дляВодійка хімарса
Десь годину 40 хв були на контролі
Кондуктор троллейбуса• 08 мая в 16:32
Ответ дляВодійка хімарса
Міжнародний
автор Водійка хімарса • 08 мая в 16:35
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Десь годину 40 хв були на контролі
Ну то схиляюся до думки що поїзд поїде без мене.
Пампушечка• 08 мая в 16:39
Ответ дляВодійка хімарса
При ем тут пересменка, 9 вагонов Интерсити, это часа три проверяют, вот и считайте , мы были в 5, вышли около 22
Пампушечка• 08 мая в 16:40
Ответ дляВодійка хімарса
Мы ночевали в Перемышле, но очень не бюджетно, ±50 евро, при том что были там с 23 до 4 утра
Тюрюнь_Тюнь• 08 мая в 16:48
Ответ дляВодійка хімарса
Автобусами не їздила, лише потягами з Перемишля
автор Водійка хімарса • 08 мая в 18:45
Ответ дляПампушечка
ясно.
в мене перший.
автор Водійка хімарса • 08 мая в 18:47
Ответ дляПампушечка
От і мені треба буде майже такий час десь перебути. Певно доба десь так і буде коштувати. Ніхто ж по годинах не рахує.
Пампушечка• 08 мая в 19:26
Ответ дляВодійка хімарса
Тогда настоятельно советую вам ехать вечером в Жешув и там переночевать, вы успеете с 1 вагона, билеты можно на колео купить, когда уже будет понятно, что успеваете, можно прямо в вагоне перед отправкой
автор Водійка хімарса • 08 мая в 19:31
Ответ дляПампушечка
Дякую. Дуже би хотілося так зробити. ТОму і шукаю запасні варіанти.