как тебе такое илон маск• 10 апреля в 15:27
Поїзд Перемишль-Жешув квитки
Чи можна купити вже в поїзді якщо не встигнемо попередньо. Бо невідомо коли прибудемо-пройдемо контроль. Нема практики таких поїздок. Бачу що є різні поїзди. З дешевшими квитками і дорожчими. Чим ці поїзди різняться між собою? Чи прибувають вони на посадку завчасно? Чи треба вже стояти на платформі і чекати їх, бо стоїть для прикладу 5 хвилин? Є якесь конкретне місце? платформа? звідки відправляються? Чи кожного разу може бути в іншому місці?
как тебе такое илон маск
• 10 апреля в 15:35
Ответ дляFleurDeLyse
Можна купити в поїзді, але місць може не бути і ви будете стояти
А в тому поїзді буде щось типу вагон-ресторан?
Читала що до Кракова так можна доїхати якщо без квитка.
Ласунка• 10 апреля в 16:05
На сайте онлайн можно купить, у контролёра тоже,уже в поезде.это конечная, поезд стоит уже, ехать час, стоя тоже нет проблем. На сайте колео при покупке обычно указана платформа
FleurDeLyse• 10 апреля в 16:30
Ответ длякак тебе такое илон маск
не знаю, ніколи не цікавилася вагоном рестораном. Але без квитка не раджу їхати. купіть у застосунку
#Пойду_кгадалке• 10 апреля в 17:44
там ехать совсем мало, можно и постоять.
или на автобусе поехать.
как тебе такое илон маск
• 10 апреля в 17:47
Ответ для#Пойду_кгадалке
или на автобусе поехать.
О, дякую. Гляну ще автобуси. До речі , як далеко вони зупиняються від залізничного вокзалу? У Перемишлі?
#Пойду_кгадалке• 10 апреля в 17:47
Ответ длякак тебе такое илон маск
рядом зовсім
как тебе такое илон маск
• 10 апреля в 17:50
Ответ для#Пойду_кгадалке
рядом зовсім
Дякую дуже. Ще замучу запитаннями. Чи поїзди до Жешува, то є остання станція? Чи є прохідні? Тобто в розкладі дивитися тільки Перемишль-Жешув?
#Пойду_кгадалке• 10 апреля в 18:43
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я не знаю, но думаю що проміжна станція Жешув.
Молчалка• 11 апреля в 19:03
Ответ дляFleurDeLyse
Підкажіть, а там як у нашій укрзалізниці буде електронний квиток, який треба показувати провіднику? Мені теж треба купувати, ще жодного разу не їздила через Польщу
FleurDeLyse• 11 апреля в 19:51
Ответ дляМолчалка
якщо у застосунку то так, електронний