Рятівник Малібу• 08 мая 2025
Прийшов мій купальник Сінсей
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3712042
Трішки інакше його одягнула,ніж модель, завʼязала все-таки на спині, мені так зручніше.
Плавки може трохи треба попустити, не так сильно затягувати. Ну подивлюсь по ситуації
Кишмишная Мая• 08 мая 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Навскидку, ну как правило 84-64-94
Иногда 84-66-96
Зависит от времени года и активности
Иногда 84-66-96
Зависит от времени года и активности
А рост? Извините, влезу, у меня такие же параметры, но выгляжу иначе (спорт тоже есть)
Купальник вам очень идет
Рятівник Малібу
• 08 мая 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Купальник вам очень идет
155 )
Кишмишная Мая• 08 мая 2025
Ответ дляРятівник Малібу
155 )
Показалось, что вы высокая)))
Хорошая фигура
Кудрі кручу сама• 08 мая 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Как круто !
Завидую людям умеющим шить !
Вы умничка !👍
Завидую людям умеющим шить !
Вы умничка !👍
Вообще то я бы хотела пойти и купить. Так вроде проще. Но на мой размер 90*70*90 оказывается очень трудно найти одежду. Часто себе шью.
Рятівник Малібу
• 08 мая 2025
Ответ дляКишмишная Мая
Показалось, что вы высокая)))
Хорошая фигура
А вы высокая?
Может потому и по разному смотримся . Ну и кости у всех разные , свои особенности и крепление мышц
Кудрі кручу сама• 08 мая 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Для меня это высший пилотаж. Может и я научусь шить )
Я сама училась. Курсов не проходила. Девочки, это так интересно самой себе шить из выбранных хороших тканей.
Кишмишная Мая• 08 мая 2025
Ответ дляРятівник Малібу
А вы высокая?
Да, я 175
Рятівник Малібу
• 08 мая 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Автор, поділіться ще знахідками з сінсей, теж іноді там купую
В цьому році купила собі для озера такі тапулі. Трохи підванювали, запах швидко вивітрився. Легкі , ходити в них зручно.
Рятівник Малібу
• 08 мая 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
У меня дома есть и машинка и оверлок. Но у меня сын шьет) я туда не лезу
муха в кедах• 08 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
так купальник може і дешевий, може якість жахлива) але ж в купальниках не це найважливіше)
У меня есть купальник из Синсея и я очень довольна и качеством и материалом и как сидит.
Оце так цабе• 08 мая 2025
Норм . На вас любе буде гарним .
А скільки вам років ? І як часто спорт ?
Рятівник Малібу
• 08 мая 2025
Ответ дляМалинка
Вы, конечно, огонь. Спортом занимаетесь?
Да, хожу в тренажерку 3 раза в неделю. Спасибо )
Рятівник Малібу
• 08 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Норм . На вас любе буде гарним .
Вже писала вище 38)
3 рази на тиждень хожу в зал) стараюсь не пропускати
Малинка• 08 мая 2025
Ответ дляРятівник Малібу
It pays off, как говорится🤌
Розвідка Маші• 08 мая 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Хожу в зал. Базу делаю, 3 базы в тренировку, 2 изоляции, одну функционалку, пресс и растяжку и домой.
Кардио не делаю, хожу много. Ем все
Умнічка👏в нашому віці і з нашим зростом тільки так можна мати красиву фігуру!))) Я така ж як ви ріст/параметри, тільки вже 40р на носі. Пашу в залі як кінь🤪
Купальник гарний, і сидить супер на вас😉’я б вдув’ будь я мужиком так сказала б😂
Оце так цабе• 08 мая 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Вже писала вище 38)
Це видно ) видно що не 25 і видно що тіло напрацьоване гарно .
Автор , а що з обличам ?
Рятівник Малібу
• 08 мая 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Ахаха) обняла
Рятівник Малібу
• 08 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Автор , а що з обличам ?
Да все нормально з ним) ще тримаюсь
Хотілось би виглядати на 20, але ні. Ну і по класиці жанру, вже алкоголь продають
Кудрі кручу сама• 08 мая 2025
Ответ дляРятівник Малібу
У вас классная фигура, я думала у вас детей нет 😂.
А он какие таланты у вас сын развивает. Молодец!
Оце так цабе• 08 мая 2025
Цікаво як доглядаєте чи щось колете .
Мені просто 37 і теж 155. Спорту менше , але є .
Кудрі кручу сама• 08 мая 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Ось знайшла, з того року
Этот купальник на вас очень красивый 😍, лучше чем тот в полосочку.
Рятівник Малібу
• 08 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Цікаво як доглядаєте чи щось колете .
Да ви ж не бачите моє обличчя. Як і всі, інколи колю ботокс. Давно не колола. Спф обовʼязково. На ніч зволожуючий крем.
Курс піллінгу зробила.
Мікротоки домашні ) для заспокоєння, масажний є ролик для обличчя
Цією зимою використовувала ретинол
Курс піллінгу зробила.
Цією зимою використовувала ретинол
Оце так цабе• 08 мая 2025
Ответ дляРятівник Малібу
Курс піллінгу зробила.
Цією зимою використовувала ретинол
Курс піллінгу зробила.
Цією зимою використовувала ретинол
Але філлери і всякі більш радикальні методи - ні?
Рятівник Малібу
• 08 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Ні , в мене страх …
І поки що я не бачу прям необхідності
Захекалася читать• 08 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Автор , а що з обличам ?
Неправда, завидуете, в жизни под 40к не дала, 30 потолок
Гербарія сушу• 08 мая 2025
Ну що я Вам, автор, скажу? Колір на каталожному фото кращий. А от сидить він краще на Вас. У Вас фігура - просто цукерочка.
Розкажіть, який зріст, вага, вік? Що робите, щоб мати таку фігуру? Чи взагалі не схильні до повноти?
Рятівник Малібу
• 08 мая 2025
Ответ дляГербарія сушу
155/54кг/38років
Ходжу в зал 3 рази в тиждень. Багато ходжу пішки в теплу пору року. Літом обовʼязково плаваю на сапі кожен вихідний, іноді два.
Їм все. До повномасштабної війни важила 59кг, хоча зовсім була не повна, збитенька. Маю діагноз порушення обміну речовин. Маю інколи цукор до 10, на нервах. Батько діабетик, гени. Спорт тримає цукор в нормі.