Скляна миша• 09 мая в 20:58

Вам більше подобається Приват чи Моно?

Обґрунтуйте будь ласка свій вибір
Результат:
вже голосів: 104
74 (71.15%) Моно
30 (28.85%) Приват
Стетоскопуло• 09 мая в 20:59
Райффайзен
мимАпроходила• 09 мая в 21:00
Мені подобається мій європейський банк🙄
Не знала навіть, що так можна
Боневтікла• 09 мая в 21:01
И тем и тем пользуюсь, но думаю пора выбирать что-то еще
Кидстаффовна• 09 мая в 21:01
Мені подобається, коли багато 💲 на рахунку, а де , то неважливо
Герцогиня• 09 мая в 21:04
Моно для меня, более прогрессивен , меньше комиссий.
Приват мне нужен только для входа в дию.
Коленная ложечка• 09 мая в 21:05
Моно
СпайдерВумен• 09 мая в 21:07
Они аналогичны. Но у Моно коммуналка без комиссии. А у Привата больше клиентский обхват.
Так что в равной степени пользуюсь этими двумя банками.
Хата на мати• 09 мая в 21:07
Моно-для молодежи. Много понтов,бесполезных типа награды и тп.
Если бы не пополнение мобильного и перевод на приват без клмиссии-не завела бы даже монобанк.
Невгамовна шахиня• 09 мая в 21:13
Ответ дляХата на мати
я не молодежь и понты мне не интересны
но служба поддержки в Моно на три головы выше приватовской
Жена_КотораяСтена• 09 мая в 21:17
Мені подобається ось так.Один доповнює іншого.
Моно як Хаб для безкоштовних переказів.
Приват,тому що він найросповсюдженіший.
В Сенсі кращі кешбеки,В Аваль найдешевша і найкраща валюта,і т ін
Ряженка• 09 мая в 21:17
Однозначно Моно, удобный интерфейс, детская карта привязана и я могу ею управлять, поддержка на уровне, приват никогда не нравился.
Лунтик-паунтик• 09 мая в 21:20
Приват
Крию матом страшно• 09 мая в 21:23
Ответ дляГерцогиня
через моно тоже можно в Дию входить
в привате заколебали своей подтвердите личность отправьте паспорт и я их удалила позакрывав счета
Борщик• 09 мая в 21:24
Наверное моно. Плюсы моно :
Кешбеки
Комуналка без комиссии
Счёт пополнить без комиссии
Виртуальная карта атб подвязана к моно
Поддержка очень оперативная.
Хотя косяк один был, так и не смогли мне сделать вход по отпечатку в приложение, глюк какой то.
Приват и пумб захожу по отпечатку без проблем, а моно не получилось
Триндю-бриндю• 09 мая в 21:25
Ответ дляГерцогиня
Можна через Моно входити.
Герцогиня• 09 мая в 21:26
Ответ дляКрию матом страшно
через моно тоже можно в Дию входить
Я знаю, просто мне так спокойнее- там оборотов нет.
Борщик• 09 мая в 21:26
У меня три банка приват, моно и пумб. На пумбе у меня оплата частями, они дают на больше месяцев, чем приват например. И в пумбе за комуналку кешбек неплохой
Ряженка• 09 мая в 21:32
Ответ дляБорщик
Моно тоже даёт оплату частями, и категории кешбека широкие, аптека, продукты, зоомагазин, кафе и много других.
Майданщица• 09 мая в 21:33
Ответ длямимАпроходила
Мені подобається мій європейський банк🙄
Не знала навіть, що так можна
Я люблю свій європейський банк тільки через те, що туди зарплата приходить, а по якості жоден банк не змозі конкурувати по сервісу привату і моно.
мимАпроходила• 09 мая в 21:44
Ответ дляМайданщица
Так само, швидко все перекидає- моб додаток
Плюси - до 10 тис евро на рік можна класти, як подарунок родичів без доків
В місяць, біля 1000 євро туди-сюди на продажі - нікого не цікавить
Страховка -180 тис євро, якщо раптом банк здохне
Мені з якістю - супер
Борщик• 09 мая в 21:57
Ответ дляРяженка
Я в курсе, что даёт, но на меньше платежей. Мне надо было купить холодильник только пумб давал на 15 месяцев.
Приват моно на 7-10
Люблю_смаколики• 09 мая в 21:58
Когда мы выехали в начале войны, без документов, то моно мне сбрасывали фото документов, после подтверждения личности по видеосвязи. Они меня тогда просто спасли.
Королева спама• 09 мая в 22:04
Ответ дляРяженка
Ну так это все у привата очень давно. Юниорка. Моно работает по програме Привата. Одна и та же схема.
Шотуткоїться?• 09 мая в 22:13
Приват зажрався, за кожен чих хоче гроші, навіть на мобільний собі, своїми грошима ніззя без комісії, жлоби. Я з Моно з перших днів їх появи, ве влаштовує, дуже зручно все, Приват є, але не користуюся.
Шотуткоїться?• 09 мая в 22:14
Ответ дляНевгамовна шахиня
я не молодежь и понты мне не интересны
Служба підтримки Моно просто супер, завжди допоможуть і все буде вирішено.
Шотуткоїться?• 09 мая в 22:16
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Моно як Хаб для безкоштовних переказів.
Приват,тому що він найросповсюдженіший.
РОзкажіть про валюту, шлють періодично якісь акції, у них максимально низький курс на купівлю ? При купівлі гроші на депозит чи на поточний ?
Ряженка• 09 мая в 22:20
Ответ дляКоролева спама
Приват жлобы, комиссия на комиссии, ну по опросу видно, что моно лидирует.
Жена_КотораяСтена• 09 мая в 22:27
Ответ дляШотуткоїться?
Зараз з долларом кавардак трохи,тому розповім як було коли курс стояв,або поступово ріс.
За пару днів приходить повідомлення про курсопад такого то числа,з такої то години.Дійсно,рівно в назначений час,якщо ви оновите сторінку,то курс буде найнижчим з усіх банків.Можете купувати.Курс не стоїть на місці,він змінюється через певний час.Може трохи зрости,може значно зрости до вечора,або мабуть стати таким,як був вчора.Тому краще купувати в перші півгодини.
Купуєш або на депозит,або на віртуальну картку з безкоштовним обслуговуванням і зняттям без комісії Називається вона карта для виплат.
Щоб купити,просто пишеш сумму потрібну,і гроші для купівлі знімаються з гривневої картки.В мене безкоштовна АТБ.
Отже в мене 2 картки- Аваль АТБ,і віртуалка (карта для виплат в $ і є в €).
Гроші можуть лежати на КДВ,можете їх на депозит розмістити(я розміщую під акції 1.9/2.2%).А можете замовити отримання в касі банку.
Комісії не буде.Я зазвичай не замовляю,бо в мене величезне відділення,і пару тисяч доларів там є завжди.До того ж в Аваль часто новенький завозить.
Жена_КотораяСтена• 09 мая в 22:30
Ответ дляШотуткоїться?
Я трохи помилилася з назвою.Віртуальна картка для купівлі валюти,називається Поточний рахунок для виплат.
Є в $,або €
Шотуткоїться?• 09 мая в 22:31
Ответ дляЖена_КотораяСтена
У мене зарплатна в Райфі і по роботі працюю з ними, про курсопади отримувала пару разів. Дякую за підказку, стосовно депозиту, лежать там якісь гроші на валютному рахунку просто так, а могли б трохи відсотки капати.