Сама собі лікар• 10 мая в 07:07

Єва. Хто оформляв цю картку для знижки?

Як все відбувається? Варто це робити?
Кубик Рубика• 10 мая в 07:29
Відбувається як за звичай в кожному банку: приходите до відділення Сенс банку (перелік відділеннь є у них на сайті) з паспортом та кодом і відкриваєте рахунок. Замовляєте картку яку вам потрібно. Мобільний додаток у них є. Але не такий зручний як в Приватні чи Моно.

Можливо зараз у них можно через додаток оформити рахунок та картку. Як в Моно.
Горня капучіно• 10 мая в 07:35
За4ем привязываться к одному магазину?
Кроме евы есть много интересного.
автор Сама собі лікар • 10 мая в 07:58
Ответ дляКубик Рубика

Дякую 🌷
автор Сама собі лікар • 10 мая в 07:58
Ответ дляГорня капучіно
За4ем привязываться к одному магазину?
Кроме евы есть много интересного.
Ціна хороша.
Лагшмивара• 10 мая в 08:22
Судя по ссылке ’Открыть за 5 минут’, карта открывается онлайн, как в том же моно.
Кубик Рубика• 10 мая в 09:02
Ответ дляГорня капучіно
За4ем привязываться к одному магазину?
Кроме евы есть много интересного.
У Сенс банка доволі не пагані умови по поточним карткам. І ця картка не привяже вас тільки до Еви.
АдеКВАтная• 10 мая в 11:42
вы ради каждой акции будете новую карту открывать?