Скляна миша• 09 мая 2025
Вам більше подобається Приват чи Моно?
Обґрунтуйте будь ласка свій вибір
Результат:
вже голосів:
74 (71.15%)
Моно
30 (28.85%)
Приват
Шотуткоїться?• 09 мая 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Зараз з долларом кавардак трохи,тому розповім як було коли курс стояв,або поступово ріс.
За пару днів приходить повідомлення про курсопад такого то числа,з такої то години.Дійсно,рівно в назначений час,якщо ви оновите сторінку,то курс буде найнижчим з усіх банків.Можете купувати.Курс не стоїть на місці,він змінюється через певний час.Може трохи зрости,може значно зрости до вечора,або мабуть стати таким,як був вчора.Тому краще купувати в перші півгодини.
Купуєш або на депозит,або на віртуальну картку з безкоштовним обслуговуванням і зняттям без комісії Називається вона карта для виплат.
Щоб купити,просто пишеш сумму потрібну,і гроші для купівлі знімаються з гривневої картки.В мене безкоштовна АТБ.
Отже в мене 2 картки- Аваль АТБ,і віртуалка (карта для виплат в $ і є в €).
Гроші можуть лежати на КДВ,можете їх на депозит розмістити(я розміщую під акції 1.9/2.2%).А можете замовити отримання в касі банку.
Комісії не буде.Я зазвичай не замовляю,бо в мене величезне відділення,і пару тисяч доларів там є завжди.До того ж в Аваль часто новенький завозить.
Вони останнім часом активно пропонують карту кредитну , типу можна до 100 000 взяти на тривалий період і без відсотків користуватися, по аналогії з Моно, але мені не актуально.
Жена_КотораяСтена• 09 мая 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Так,менеджерів заставляють пропонувати,але я з банками більше 25 років ,і навчилася користуватися безкоштовно послугами)
Тому я перед тим як йти в банк,подивилася умови та тарифи різних карток,і менеджеру сказала,що мені крім АТБ нічого не потрібно.Вона безкоштовна,без будь яких умов,і кредитної лінії на ній немає Мене це повністю задовольнило.До того ж зручно можна зняти готівку використовуючи Монокартку.Наприклад хтось перевів вам певну суму на Моно.Але при знятті готівки буде комісія.Тому я перевожу на картку АТБ Аваль,і знімаю безкоштовно готівку в банкоматі(до 20тис грн на місяць)
Віртуальні валютні я відкривала вже вдома сама в додатку
Шотуткоїться?• 09 мая 2025
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ага, значить потрібно ще й про АТБ Аваль дізнатися, бо віртуальна АТБ Моно щось не вкурую, як працює, вона то типу є але не розумію чи толк з того який.
Вірю, я повірив• 09 мая 2025
Ответ дляГерцогиня
Моно для меня, более прогрессивен , меньше комиссий.
Приват мне нужен только для входа в дию.
У меня только моно. Дия прекрасно верифицирует данные и из монобанка
Герцогиня• 10 мая 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Спасибо что сообщили.
Жена_КотораяСтена• 10 мая 2025
Ответ дляШотуткоїться?
Якщо у вас є зарплатна картка в Аваль,то в принципі вам нічого більше не потрібно.В мене не було ніякої,і я вибрала АТБ,для того щоб поповнювати її з Монобанку,чи терміналу Аваль,і купувати валюту.Вибрала АТБ,бо вона не кредитна,і в неї безкоштовне обслуговування.
І вона в мене не віртуальна,а фізична.Різниці немає,але так зручніше.
Поліпривіт всім• 25 мая 2025
Ответ длямимАпроходила
Так само, швидко все перекидає- моб додаток
Плюси - до 10 тис евро на рік можна класти, як подарунок родичів без доків
В місяць, біля 1000 євро туди-сюди на продажі - нікого не цікавить
Страховка -180 тис євро, якщо раптом банк здохне
Мені з якістю - супер
А шо це за банк? Укрсиб?
мимАпроходила• 25 мая 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
А шо це за банк? Укрсиб?
При чому тут український банк ?
Поліпривіт всім• 26 мая 2025
Ответ длямимАпроходила
При чому тут український банк ?
В Україні багато европейськи банків. Укрсіб то ’дочка’ фрацузьского банку Парібас як і Креді Агріколь, Правекс - то італійці.
Тому й спитала...