Тро Нью-Йорку• 10 мая в 14:11

У сина потемніло в очах, втратив свідомість

На понеділок вже записалася до лікаря, але хвилююся. У сина 12 років трохи знижений гемоглобін (115), вже ходили до лікаря, бо він скаржився, що як встає, то темнішає в очах. Здали кров тоді і лікар сказала, що харчуванням все компенсується. Але сьогодні він встав з-за столу, чую гуркіт, заходжу лежить, але як впав не пам´ятає, не зрозумів. Це пощастило, що впав просто на підлогу. Зараз нічого не турбує. Підкажіть чи заспокойте, може бути таке через гемоглобін? Хтось зіштовувався з подібним?
Викликаю на дебати• 10 мая в 14:12
115 это низковат, но совершенно не критично. Сахар какой?
Плакулька• 10 мая в 14:13
К врачу обязательно, но вообще в подростковом возрасте такое бывает
автор Тро Нью-Йорку • 10 мая в 14:13
Ответ дляВикликаю на дебати
Цукор не здавав, не призначали
Оскорбляю всячески• 10 мая в 14:14
Скачек роста был? Я высокая худая темнело в глазах с начала активного роста, пару раз падала как сильно резко вставала. У дочки также. Я уже и старая толстая, а и щас бывает как сильно резко встану то темнеет
ПриснитсяЖЕ• 10 мая в 14:14
Давление низкое может, бывает у подростков
автор Тро Нью-Йорку • 10 мая в 14:15
Ответ дляОскорбляю всячески
У мене теж темніло, але так щоб втрачати свідомість - ні. Щоб прям виріс різко - теж ні
Горня капучіно• 10 мая в 14:16
****
100pudov• 10 мая в 14:16
Давление контролируйте, у подростков в период роста низкое - обычное дело. Был период, когда дочь без экстопачерного шоколада из дома не выходила и знала, при каких симптомах стоит его есть или срочно покупать кофе
Ухахайкина• 10 мая в 14:18
В мене в підлітковому віці були випадки втрати свідомості. Вже дожила до 49 років. Так, є всд, по життю низький тиск, а загалом маю нормальне здоров´я. В мене могли бути запаморочення, через те, що довго сиділа в певній позі і різко встала, наприклад.
автор Тро Нью-Йорку • 10 мая в 14:22
Ответ для100pudov
Тиск йому бабуся міряла через 20 хв десь після того, як упав. Але в неї такий електричний апарат, що я не впевнена, чи правильно показує. Був 120 на 60
Щаслива Я• 10 мая в 14:22
Шею проверьте ,у меня с 17 лет остеохондроз и нестабильность шейного отдела позвоночника и из-за этого шатает при ходьбе много лет и головокружения бывают.
Акуна_Матата• 10 мая в 14:25
Сосуды?
У меня такое с подросткового возраста.
Гемоглобин был пониже заметно - гранатовый сок назначали )
Послушная• 10 мая в 14:28
Спазм сосудов,было такое у сына-подростка.И я в детстве часто падала в обморок.Все ок.
Вот Она Я• 10 мая в 14:29
в підлітків таке буває
в мого почалось теж в 12 років, запаморочення, нудота при фізичних навантаженнях, при тому що він з 4 років займається спортом і це не було раптово. тобто, на фоні звичайного способу життя. пропив курс кардонату, сходили два рази до остеопата, той виправив деякі порушення постави. зараз все налагодилось.
але у вашого низькуватий гемоглобін. в мого аналізи в нормі, хоч в космос.
Да_Я_ТакаЯ_• 10 мая в 14:31
У подростков бывает. Давление контролируйте.
Летала_НаМетле• 10 мая в 14:44
Авторе, не читала ще відповіді, але вам в першу чергу до ендокринолога, пройшли це, до нього в останню чергу пішли, а були і в кардіолога, невропатолога, хірурга, сосуди голови перевіряли, а виявилося порушення ендокринної системи.
Летала_НаМетле• 10 мая в 14:48
Ответ дляТро Нью-Йорку
Цукор не здавав, не призначали
А ендокринолог призначить, зверніться негайно. Вище вам написала, що таке саме було у сина.
автор Тро Нью-Йорку • 10 мая в 15:24
Ответ дляЛетала_НаМетле
Дякую. А яку саме проблему було виявлено? Яке порушення?
Летала_НаМетле• 10 мая в 15:37
Ответ дляТро Нью-Йорку
Запалення щитовидної залози, поставили діагноз аутоімунний тиреоїдит, вже 3 роки на гормонах, сьогодні знов здав аналіз на ТТГ, лікар подивиться, і можливо зніме його з таблеток, казала восени що вже гарна картина, переходить в стадію ремісії. Подивимось. Підозрюємо разом з лікарями що це наслідки перенесеного ковід, виявили через 8 місяців поспіль. Так що не тягніть, виключіть проблеми з щитовидкою.
Летала_НаМетле• 10 мая в 15:38
Ответ дляТро Нью-Йорку
Як раз йому було 12,5 років тоді.
автор Тро Нью-Йорку • 10 мая в 15:39
Ответ дляЛетала_НаМетле
Здоров´я Вашому сину! Дякую, що поділилися
Летала_НаМетле• 10 мая в 15:44
Дякую! І вашому! Бажаю якнайшвидше виявити проблему, це важливо щоб зупинити цей стан. Якщо педіатр сама не відправляє до лікарів (хоча це дивно, якщо чесно, наша повиписувала зі старту купу направлень), то просіть ви, не соромтеся, кажіть, що хочете обстежити все. Ми ходили і на доплер сосудів голови від невропатолога, дуже хороша лікар там попалася - сказала, так, є трохи викривлення деяких, але вони не можуть давати такий стан, щоб втрачав свідомість. Ендокринолог був останнім, і як пішли на УЗД там все горіло в нього червоними плямами на екрані, таке запалення.
Білий Лосик• 10 мая в 16:02
В мого підлітка часто темніє в очах коли встає, кардіолог сказав повільно змінювати положення тіла, краще стало як почав займатися легкими фізичними вправами, як закинув знов стало темніти.
автор Тро Нью-Йорку • 10 мая в 16:13
Ответ дляЛетала_НаМетле
Наша не спішить із направленнями. Ми із маленького містечка, то тут зі спеціалістами туго, але я буду наполягати, дякую
автор Тро Нью-Йорку • 10 мая в 16:16
Ответ дляБілий Лосик
А в нього є кардіологічні проблеми? Чи просто на консультацію вже після скарг направили?
Білий Лосик• 10 мая в 16:34
Ответ дляТро Нью-Йорку
На консультацію направив ортопед, бо є проблеми з сполучною тканиною, по серцю теж виявились відхилення, в Україні дали спец. групу, а за кордоном кардіолог зняв всі обмеження, сказав що спортом навпаки треба займатися
Засомневаю• 10 мая в 18:29
В моєї доньки таке було, темніло в очах, руки терпли і свідомість теж втратила один раз. Аналізи зробіть: Зак, біохімію крові, загальний білок, індекс Хома, феритин, вітамін Д, ттг, т3,т4 та печінкові проби ще робили. І ми до ендокринолога зразу пішли. Майже рік витягували з дефіцитів.
ЧупакабраЗеБест• 10 мая в 18:34
Ответ дляТро Нью-Йорку
Цукор не здавав, не призначали
у моей дочки такое с НГ. что только ен обледовали, мы и в 2 больницах киева лежали. ничего внтяного не говорят.
каждый день снимают с уроков в 11-12 дня, прихожу она всегда лежит у медсестры.