Правильно_Валерчик• Изменено 11 мая в 10:21
Є тут такі, в кого мама проросійська?
Як ви справились з цим? От тільки чесно, що відчуваєте? Я теж наче все розумію, що це її вибір, що вона не має бути зі мною на одному боці, але в кожній розмові це тонкою червоною лінією тягнеться. Як вона байдуже відноситься до обстрілів, як їй все рівно, що у нас коїться, окрім обстрілів, з цінами, з зарплатами, з бусифікацією, з податками. Вона мені каже, що їй все одно, платили б зарплату хорошу (а зп від кацапів набагато більше). Виходить, на одній шальці терезів хороша зарплата, а на іншій - життя дитини. І їй все одно, чи я житиму, чи помру, головне, щоб дєнєжка була. Сумно це якось. Пи.Си.: мама в Криму.
Я б такое не носила, но продаю• 11 мая в 10:22
У мамы своя жизнь, у вас своя. Как вам жить свою жизнь - вам решать.
Ловлю капці• 11 мая в 10:23
Папа в рашці, проросійський, не спілкуюся з початку війни взагалі.
Творог для розжига• 11 мая в 10:23
Почему вы до сих пор не послали маму? И разговариваете небось на русском с ней?
Патика-мотика• 11 мая в 10:26
С какой целью вы строчите уже не первую тему? Перемыть нутро вашей маменьки привселбдно?
Правильно_Валерчик
• 11 мая в 10:27
Ответ дляТворог для розжига
Ні, українською. Її це бісить, тому спілкування мінімальне. Але на українську перейшла з нею остаточно тільки минулого року.
Вапщета• 11 мая в 10:28
У нас не политическая семья, политикой не интересуемся
ненавидим укр держморд и их покращення потужни. Празднуем праздники как праздновали при незалежной Украине до 2019 года
Молчалка• 11 мая в 10:28
Я сейчас поняла что даже не знаю кто из моих родственников проукраинский или пророссийский)
Ни разу не обсуждали эти темы за все время.
Правильно_Валерчик
• 11 мая в 10:28
Ответ дляПатика-мотика
Ви памʼятаєте теми за 2022-ий рік? Заздрю вам (ніт).
Правильно_Валерчик
• 11 мая в 10:30
Ответ длясказочное_Бали
Удалено администрацией...
Не тикайте мені, шановна. Я вам не тикала. Майте повагу у спілкуванні.
Патика-мотика• 11 мая в 10:31
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ваша писанина настолько узнаваема, шо даже в этом году тем было несколько.
Правильно_Валерчик
• 11 мая в 10:32
Ответ дляПатика-мотика
Жодної, пані, жодної)
ХвилювАллочка• 11 мая в 10:33
Ответ дляЛовлю капці
А якби там була мама?
Добротная• 11 мая в 10:33
Есть знакомые. Она из Крыма, он из рашки (гражданин той страны). С началом полномасштабной она с родителями и родственниками вообще не общается. Он воюет на нашей стороне
Я б не смогла общаться с такой мамой. Но с такими взглядами не думаю, что и до полномасштабной войны у нас были б теплые отношения, поэтому пережила б
Колгоспниця• 11 мая в 10:34
Автор, я б спілкуватися все менше і менше. Якщо мати сама буде ініціювати спілкування і ставати трохи адекватнішою, то ок. Якщо ні, то спілкування саме зійде на ні...обнімаю Вам , автор. Я думаю, це боляче і важко
Ласунка• 11 мая в 10:34
Ответ дляЧарочка діда
шальці терезів интересное такое выражение, впервые слышу
От саме цей вираз авторку і видав:))
Правильно_Валерчик
• 11 мая в 10:35
Ответ дляКолгоспниця
Дякую вам за підтримку
…тішить, що серед змій ще є адекватні люди
бювет_в_обед• 11 мая в 10:36
Ответ дляТворог для розжига
А вы сейчас на каком написали, на корейском?
Правильно_Валерчик
• 11 мая в 10:36
Ответ дляЛасунка
От саме цей вираз авторку і видав:))
Скількох ще авторів видав цей літературний вираз? Ви книжок не читали? Не зустрічали такий вираз?
бювет_в_обед• 11 мая в 10:37
Ответ дляЧарочка діда
Похоже на - Шольц тверезый. 😂
Невгамовна сила• 11 мая в 10:40
Ответ дляГубки-уточкой
Сдайте мать в СБУ.
А сбу не знает, какой контингент в Крыму?
Фоточки нема• 11 мая в 10:40
есть мама в новороссийске ,тоже самое-ей плевать. Поздравляю с днем рождения раз в год . все