Правильно_Валерчик• Изменено 11 мая 2025

Є тут такі, в кого мама проросійська?

Як ви справились з цим? От тільки чесно, що відчуваєте? Я теж наче все розумію, що це її вибір, що вона не має бути зі мною на одному боці, але в кожній розмові це тонкою червоною лінією тягнеться. Як вона байдуже відноситься до обстрілів, як їй все рівно, що у нас коїться, окрім обстрілів, з цінами, з зарплатами, з бусифікацією, з податками. Вона мені каже, що їй все одно, платили б зарплату хорошу (а зп від кацапів набагато більше). Виходить, на одній шальці терезів хороша зарплата, а на іншій - життя дитини. І їй все одно, чи я житиму, чи помру, головне, щоб дєнєжка була. Сумно це якось. Пи.Си.: мама в Криму.
На_оба_рот• 12 мая 2025
Ответ дляМания-Величия
А т.е, если страдаете вы, то должны и близкие? Это эгоцентризм называется. Ваше право не общаться с родным человеком и жить в ненависти. Мне на вас все равно.
Для мене мама, яка би не підтримала мене морально, перестала би бути близькою людиною.
Люди, які не на одній хвилі зі мною, непотрібні мені в житті.