Замріяна• 21 мая в 15:52

Много ли из на не хочет жить до старости?

Выживать на пенсию и жить в бедности до самой смерти
Счастье_же_вот_оно• 21 мая в 15:53
Я з дитинства заможно ніколи не жила. Зараз аналогічно. Лякають хвороби, з болем жити складно.

Нульовий сантиметр• 21 мая в 15:54
Ніби вас хтось буде питати
Полюю на дрони• 21 мая в 15:54
Ну я более оптимистична. Хочу внуков увидеть.
Золота орда• 21 мая в 15:55
А старість в вашому розумінні це скільки?
Счастье_же_вот_оно• 21 мая в 15:56
Зустрічаю дуже оптимістичних пенсіонерок,веселих, на ринку розсаду продають. Все від людини залежить. Хтось має гроші і дуже розчарований. По різному буває.
З понеділка на дієті• 21 мая в 15:57
Я не хочу бути тягарем для дітей. Оце мені головне.
Бо є в родині кілька родичів, які 3-5 років лежачими були. І за ними треба було доглядати всі ці роки.
Оце мені найстрашніше чого боюся.
Куда_бежать• 21 мая в 15:58
Ответ дляПолюю на дрони
сейчас молодежь особо не хочет рожать

Підмітайло• 21 мая в 15:59
Ответ дляЗолота орда
Когда мне было 14, я думала, что 30 это уже все, закат жизни)
Сердючка• 21 мая в 15:59
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Оце мені найстрашніше чого боюся.
Ще добре, коли є кому доглядати, а от коли немає, це срака.
lilul990• 21 мая в 16:00
Не хотіла би чесно. До 60 років максимум.

Було би добре, якби була можливість добровільної евтаназії
Куда_бежать• 21 мая в 15:59
чем ближе к старости тем ее не ощущаешь)а так да, я особо не цепляюсь за жизнь, как будет так и будет
Підмітайло• 21 мая в 16:00
Ответ дляКуда_бежать
сейчас молодежь особо не хочет рожать
Рожают, женятся, все нормально с этим.
З понеділка на дієті• 21 мая в 16:00
Ответ дляСердючка
я не хочу, щоб мої діти кидали роботу і міняли мені підгузки роками.
Сердючка• 21 мая в 16:01
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ви можете не хотіти, але дуже добре, якщо є кому це зробити, чи принаймні оплатити, коли людина вже безпомічна. А як нема...
Золота орда• 21 мая в 16:01
Ответ дляПідмітайло
Ото ж я і уточнюю у автора.
Счастье_же_вот_оно• 21 мая в 16:01
Ответ дляКуда_бежать
Не згодна. Відчувається і дуже суттєво. 49 і 30 поміж ними прірва у відчуттях. Особливо коли працюєш багато.
Підмітайло• 21 мая в 16:01
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Оце мені найстрашніше чого боюся.
Одно дело бояться, а другое что вы делаете что бы этого не произошло?
Комиссия50%• 21 мая в 16:01
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
а мене лякає, що втратила единого сина і на старості залишилась одна.
є 2гр.
але не встигла його врятувати. доки півроку лежали по кабінетам через Крупу і рехворми.
Голова колгоспу• 21 мая в 16:02
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я много лет жила с болью на обезболивающих и это в молодости. И видимо вы теоретик потому что всё равно жить хочется особенно когда болеешь)

Куда_бежать• 21 мая в 16:02
Ответ дляПідмітайло
Рожают, женятся, все нормально с этим.
вы видели статистику разводов?! молодежь уже хочет жить для себя, а не рожать деточек, потому что кому-то хочется внуков
Підмітайло• 21 мая в 16:03
Ответ дляКуда_бежать
Разводы при чем тут?
З понеділка на дієті• 21 мая в 16:03
Ответ дляСердючка
як немає - людина лежить в лікарні. там догляд самі знаєте який, якщо немає коштів - то нікому не потрібен. то швидше йдуть на кладовище, ніж ті хворі, яких роками родина тягне, лікує, реабілітує.
Золота орда• 21 мая в 16:03
Ответ дляПідмітайло
Я, наприклад, слідкую за своїм здоров´ям. Але без фанатизму.
Счастье_же_вот_оно• 21 мая в 16:03
Ответ дляКомиссия50%
є 2гр.
А в мене сонечко, невиліковно хворий і що буде з ним, коли мене не стане навіть боюсь уявити. Співчуваю вам. Немає нічого страшнішого.
празники не помню• 21 мая в 16:04
Ответ дляКуда_бежать
Помню в детстве разговаривали с подружками, что не хотелось бы жить до старости. Лет 60 и хватит.
Но тогда я думала, что 30+ это УЖЕ пристарелые кошелки.
Счастье_же_вот_оно• 21 мая в 16:04
Ответ дляГолова колгоспу
Як вам завгодно...
Підмітайло• 21 мая в 16:04
Ответ дляЗолота орда
Ну так и не забивайте себе голову всякими страхами, лишние нервы не придают здоровья.
Сердючка• 21 мая в 16:04
Ответ дляпразники не помню
Мені подружка розповідала: ’ти уявляєш, мої батьки ще сексом займаються, як їм не соромно в такому віці’. Це батькам її десь було по 35-40.
Золота орда• 21 мая в 16:05
Ответ дляПідмітайло
А хто сказав, що я забиваю? Я просто живу.
Комиссия50%• 21 мая в 16:06
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
дякую, шановна.
зараз я навіть кота не можу завести взамін втраченого в квітні.
думаю про те хто буде опікуватись цією тваринкою якщо мене не стане.

тому вас розумію і вашу тривогу і розпач...