Пупуговка• 11 мая 2025
Вы бы позволили себе ехать на отдых без мужа?
Муж не может ехать по разным причинам
Хватит вам совести поехать на отдых:
-одной ( с подружкой и т.д.)
- с детьми
П.с. у вас есть работа и личный доход
Хватит вам совести поехать на отдых:
-одной ( с подружкой и т.д.)
- с детьми
П.с. у вас есть работа и личный доход
Результат:
вже голосів:
67 (72.04%)
Поеду одна без проблем
23 (24.73%)
Только если с детьми/ребенком
3 (3.23%)
Только вместе с мужем
П´яна вишня• 11 мая 2025
Не працюю. Влітку заброньовані Карпати з дитиною тиждень, тиждень база відпочинку на озері з дитиною і ще пару тижнів одна в Європу. Мій чоловік не ображається, він нас любить.
П´яна вишня• 11 мая 2025
Ответ дляПупуговка
Тут больше про то что у него ограничения а вы себе позволяете, ему ж обидно .
А ви його в якому віці всиновлювали?
Ms. Анонимная• 11 мая 2025
Розкажу вам по секрету, що чоловіки теж відпочивають , хочаб морально))) коли жінки їдуть відпочивати)
Освічую темряву• 11 мая 2025
Ответ дляПупуговка
Я така як ви. Не поїхала б без нього. Але це не правильно.
Треба себе любити,, життя проходить, їдьте відпочиньте якщо є така можливість
Прагматик флегма• 11 мая 2025
Ізджу без проблем років 15.Ніколи не думала,що це смертельний гріх.