ЛижТолько• 12 мая в 06:40
Зради
Часто їжджу до батьків в гості,моя бабуся переконує мене,що чоловік загуляє. Слухаю її і не розумію ці думки. Як думаєте чи багато чоловіків зраджують при від´їзді дружини?

ЛижТолько
• 12 мая в 07:07
Ответ дляВесняний Марафон
Удалено администрацией...
Пугачиха• 12 мая в 07:09
Ответ дляЛижТолько
Дивує ваш рівень розвитку. Жаль дуже ваших діток.
Какая необходимость при 4х месячном ребенке постоянно мотаться к родителям , постоянно бросая этого ребенка?

ЛижТолько
• 12 мая в 07:10
Ответ дляПугачиха
Кидати дитину? Я працюю в батьків декілька днів. Чоловік в декреті сидить. Кидати де? На вулиці?

ЛижТолько
• 12 мая в 07:10
Ответ дляПугачиха
До декрету заробляв непогано,але з моєю професією вигідніше,щоб працювала я

Пугачиха• 12 мая в 07:11
Ответ дляЛижТолько
При неплохих заработках вы кормите ребенка малышом ?это далеко не самая полезная смесь

ЛижТолько
• 12 мая в 07:15
Ответ дляПугачиха
Ми пробували НАН,нутрілон,нестожен не підходили. Порадьте якусь іншу
Весняний Марафон• 12 мая в 07:16
Ответ дляЛижТолько
Удалено администрацией...
Зачем же так о себе?)
Пожарник• 12 мая в 07:17
Ответ дляГотова до другої
А чому дають? І чому погоджуються брати?
Можливо Вас це здивує, але для того, щоб дали-взяли, завжди йде прелюдія. Люди спілкуються, зустрічаються в ресторані, діляться думками. І от тут ця зрада набагато гірша, аніж простий статевий акт
Ви смішна. Роблять на роботі, випили, посміялися, колеги це підмітили, підлили жару у вогонь. Допомогли законтрактувати, доручили одну справу на двох, перевірили стійкість, а чоловік не стійкий, царЪ не настоящий.
Пожарник• 12 мая в 07:19
Ответ дляdemicandum
Изменяют тогда, когда хотят изменить. Глупо там этим заморачиваться
100%
Готова до другої• 12 мая в 07:27
Ответ дляПожарник
Це Ви смішна))) я ж про те й говорю, що це не просто перепих в обід, це вже певний зв´язок на моральному рівні.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 мая в 07:30
Автор, а чому це Ви їздите в гості без дітей і чоловіка. Треба їхать всією сім´єю.

Пожарник• 12 мая в 07:30
Ответ дляГотова до другої
Може бути згодом, але часто починається з перепису. Для неї так точно, а потім її оброблять, напоять, нагодують, куди гаманець вже втече?) тільки у правильні руки)))
Пожарник• 12 мая в 07:31
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Бо чоловік надоїв, розлюбила, але ж бабі не скаже)))
А може просто це таке прикриття, хочуть вигнати чоловіка з роботи і тіпа вона супер годувальник сім´ї.... Тут ще бабка надвоє гадала..

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 мая в 07:34
Ответ дляЛижТолько
Удалено администрацией...
Оце так. Займіться самовихованням, так не можна до людей. Світ завжди повертає людині те, що вона випромінює назовні. Це закон природи. Хочете добра, будьте добріші. до інших.

Кондуктор троллейбуса• 12 мая в 07:37
Ответ дляПожарник
Ні,зрада відбувається просто коли дають))) це може бути і в обід, в робочий час)
Так а ребёнок где при этом?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 мая в 07:37
Ответ дляЛижТолько
Так Ви ж пишите в Вас 15 тисяч, а в нього 23, де ж вигідніше.

Пожарник• 12 мая в 07:39
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так а ребёнок где при этом?
В сусідній кімнаті. Чи ви думаєте, що дитина у 6 місяців буде говорити що батько творить чи возить її в іншу квартиру?))))) це за умови якщо точно зраджує... Тут до обох питання є...... Може вона зраджує.
Пожарник• 12 мая в 07:40
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Зазвизділась)))) троль або сама гуляє і щось хтось почав підозрювати....

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 мая в 07:45
Ответ дляПожарник
В неї двоє дітей. І старша вже все розуміє.
Бабульція• 12 мая в 07:47
Ответ дляЛижТолько
Вона каже,що встигне зрадити
Скажіть, що ви теж встигнете
ЛижТолько
• 12 мая в 07:49
Ответ дляПожарник
Так,я працюю на дому, чоловік в декреті цей місяць неофіційно,на роботі взяв відгул

Метелик• 12 мая в 07:49
Ответ дляЛижТолько
Бабуся накрутила
Вероятно у вашей бабушки уже деменция и она забыла о правнучке 6месячной.
А нафига вы мотаетесь часто к родителям при наличии младенца? Это ж вы его не кормите получается

Готова до другої• 12 мая в 07:51
Ответ дляПожарник
Починається з взаємної симпатії і спільних інтересів. Перепих на п´яну голову - так, але якраз згодом. Ну хіба це геть маргінальні особи, то так, там інстинкт хіба працює.

Русланка з гілки• 12 мая в 07:54
Ответ дляdemicandum
А ещё изменяют когда появляются обстоятельства расправляющие к этому.
Мне вот непонятно для чего автор заводила семью, для того чтобы каждые выходные проводить с родителями?

Пугачиха• 12 мая в 09:18
Ответ дляЛижТолько
Как я могу вам посоветовать не зная основной проблемы почему вы прыгаете со смеси на смесь ? Даже среди одной фирмы несколько линий смесей . И переход со смеси на смесь происходит постепенно заменяя старую , а у вас уже куча смесей перепробовано за 5 мес и начинается Прикорм кашей .
demicandum• 12 мая в 09:19
Ответ дляРусланка з гілки
Ахахах, было бы желание-обстоятельства найдутся, сейчас бы еще с мужиком как с ребенком наньчиться, а то вдруг писюнчик не туда сунет
Я к родителям на месяц ездила и плевать, изменил бы -пошел вон из моей жизни
Пригощаю кашею• 12 мая в 11:16
Ответ дляЛижТолько
Щоб ви розуміли я їду до батьків сама ,донечка 6 місяців лишається з ним ,коли зраджувати ?
Коли донечка засне) мамуня нова прийде заколисає)
Пожарник• 13 мая в 10:00
Ответ дляГотова до другої
Так, це маргінальні особи. Симпатія є завжди там де гроші. Підіть ви у бідному платтячку чи джинсах на роботу, скільки у вас буде залицяльників. І одягніть каблуки, декольте, міні і приїдьте на власному авто, мені здається ваші шанси збільшаться і неважливо яка ви красива чи що говорите, ви будете впевнена, а чоловіки це кобелі, вони люблять підкорювати, самостверджуватись. От вона така горда, а я її поімею. Жінку вдома для чого підкорювати? Там памперси, соплі, слюні, Шанхай, а він собі такий мачо мен, тупий трошки, але про то історія згодом напише.