Зубачистка• 12 мая в 15:49
Чому зараз діти не поважають батьків і не вдячні за те, що їм дають?
Протру пилюку• 12 мая в 18:06
Ответ дляЗ вишневого садка
Ви ж не знаєте, яке дитинство було у ваших батьків. Вони теж можуть сказати, що вони не мали такого дитинства, як мали ви. Так чим ви кращі?
Я нігде не кажу, що я краще. Але відношення до батьків у мене інше. Не дивлячись на багато але. Разом з тим, діти маючи увагу батьків, комфортне життя і все для щасливого дитинства, якось дуже не толерантно до них ставляться. І це я не тільки з власного досвіду, я бачу це навколо. Звісно, що не узагальнюю, бо є винятки.
З вишневого садка• 12 мая в 18:07
Ответ дляПротру пилюку
Скільки вашим дітям років? Можливо, вони з часом, теж змінять ставлення, а ви не зовсім пам´ятаєте, якими ви були в їхньому віці?
Настасья Пицун• 12 мая в 22:12
Ответ дляЧтооооооооооо?
Сын ценит и благодарен во всем, хотя я о себе думаю, что как мама совершила достаточно ошибок, сейчас по-другому бы воспитывала. Слишком строгой, требовательной и категоричной была, каюсь, но уже как есть.
Сын же во всем поддерживает и за все благодарен. Ему 24.
Так тому син таким і виріс)