Приму в дар• 13 мая в 19:27

Як вам район для проживання?

Купили квартиру, переїхали місяць назад.
Квартира супер, а ось район Ніяк не звикну.
Звісно покупка обдумана, і це кращий варіант з тих що був.
Думала звикну, але поки ніяк …
Оля_с_киркою• 13 мая в 20:35
Ответ дляПриму в дар
Дякую.
Дякую!
Трохи щось не можу звикнути
Ну то і часу мало пройшло, лише місяць.
Якщо комфортно у квартирі, доброзичливі сусіди, спокійно навколо - все буде добре.
автор Приму в дар • 13 мая в 21:42
Ответ дляОля_с_киркою
Ну то і часу мало пройшло, лише місяць.
Дякую
Копуша• 14 мая в 11:35
До житла звикання йде впродовж року. Знайома з халабуди переїхала в гарну квартиру зі свіжим ремонтом, перші місяці плакала за своєю обдертою лачугою, шкодувала що продала, а потім звикла до квартири і все гуд. Так що це питання часу. Особисто нічого поганого не бачу на фото, я сама живу в спокійному напівмертвому районі і дуже щаслива, 5 хвилин на авто і я вже в центрі міста, де жвавий рух, супермаркети, кафе, пробки.
автор Приму в дар • 14 мая в 11:35
Ответ дляКопуша
Дякую