Гидроусилитель руля• 13 мая 2025

Что Вы стали себе позволять с повышением фин. уровня?

Всем привет, вопрос собственнов теме. У Вас существенно увеличился доход, условно - в 2-3 раза. - как это отобразилось на вашей ежедневной жизни ?
что вы стали себе позволять ? пишите все, что вспомните.... от еды и до ....
Та никада в жизни• 14 мая 2025
Что за зануда дизлайки ставит?
Бутерброд и я• 14 мая 2025
Якщо з їжі, то яловичину, ягнятину, телятину. Рибу типу дорадо, сібаса, ікру не тільки на свята. Овочі, фрукти як їла так і їм сезонні, тобто помідори можу купити і зараз, але не два кіло як у розпал, а декілька штук. На хоббі більше, на подорожі, на подарунки близьким йде. До рестіків я байжужа.
КвартираЧья• 14 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Не напишу, потому что сейчас начнётся: тролль, врет и тд.
Я тоже уже набирала, но потом вспомнила где я))) я пару раз в темах о покупках и путешествиях что-то писала или фото выставляла - так это не ваше, подделка, фото из интернета и тд) в общем, просто читаю и за других радуюсь )
Мульйонерша• 14 мая 2025
Нічого особливого. Трохи більше подорожей. Трохи кафе-ресторанів. До брендів, салонів і техніки я байдужа. Ось куди весь мій збільшений дохід іде так це на інвестиції. Пробую різні напрями, платформи. Це як хоббі. Зараз в середньому виходить десь 400 у.е. прибутку з того. Але завжди хочеться купити щось ще, що впало і має скоро відрости. Тому це просто провалля для грошей. Загалом я нудна по міркам порадниці.
ЖующаЯКонфету• 14 мая 2025
Ответ дляКвартираЧья
А расскажите и покажите фото) Будет приятно и интересно посмотреть) Не обращайте внимания на хейт, в спину плюют только те, кто позади нас
Подвійна веселка• 14 мая 2025
Ответ дляЗалатавая
А вам не задавали вопросы на собеседовании? У меня были такие моменты просто - мол что ты делала и почему не нашла работу
Мені задавали таке питання. Я так і сказала: ’Мала можливість відпочивати, приділяти час родині’.
Чого тут соромитись і виправдовуватись?
БершкомангоЗар• 14 мая 2025
Вищий дохід завжди про вищі витрати і цього вищого доходу теж буде завжди мало) наприклад: купляти червону рибу, креветки і восьминогів, які з усієї сімʼї їсте тільки ви, щотижня, а не раз на… зайти на сайт типу мейк ап і купити все, що вам необхідно і хочеться, ну і плюс, що може скоро у вас закінчиться, ну може через місяць… щоб як отримати ту посилку, то багато всього і одразу для себе коханої, сюди ж манікюр-педикюр-перукар…за вихідні ну хоча б раз в ресторані повечеряти, а на слідуючих чи на річницю, ДН, свято - поїхати в нове для вас місце або на концерт і щоб більше там нагулятись, зняти житло на ніч, звісно без готовки. Мандрівки, море, гори, спа - ну раз на 2-3 місяці, як мінімум. І завжди при собі сума, якщо кудись вас занесло, наприклад з мамочками зі школи, чи з подругами - можете собі дозволити і каву, і десерт, і взагалі повноцінний прийом їжі в закладі в будь-який момент, десь ходиш, побачила гарні туфлі/сумку/одяг - придбала, ну і дітям все найкраще від одягу до гуртків, репетиторів і т.д. Це все ще за умови відкладання на кращу машину, і кращу нерухомість+інвестиції в бізнес
Кіма кепка• 14 мая 2025
да просто деньги перестала считать и планировать расходы ) что-то хочу - покупаю и всё, не могу сказать что именно покупаю конкретно. Причем нормально этого не замечать на самом деле, если конечно Вы не одним днем доход утроили когда прям на голову упало наследство от американского дядюшки .
Когда доход растет постепенно, то и качество жизни улучшается во всем и постепенно. Просто в какой-то момент осознаешь где был раньше и где сейчас, но эти размышления быстро проходят ибо зачем мне мусолить прошлые трудности.
Хропочка з гривкою• 14 мая 2025
На квартиру відкладала б
Тримаю свічку• 14 мая 2025
Никак.
Ноунэйм• 14 мая 2025
Не дивитися на ціни. Або принаймні поставити цінник не на перше місце.
Шпондєр• 14 мая 2025
Збільшення доходу нічого не змінює.
Як жила аскетично, так і живу десятиріччя.
ДаЗдраПерма• 14 мая 2025
Ответ дляБодіпозітівна
Розкажіть про Париж) Цікаво, скільки треба коштів на двох дорослих, я теж хочу побувати, усі теми уже тут перечитала про поїздку до Парижу
2000 євро. Й це доволі скромно
парИла я парИла• 14 мая 2025
- не смотреть на цены в продуктовых
- люкс
Зам. зав. Анонима• 14 мая 2025
Ответ дляМульйонерша
Какая платформа приносит вам больший доход?
Пургену мне• 14 мая 2025
Зі мною таке траплялося двічі: у 20 і у 24. В дорослому віці не бувало такого) тоді ар молодості ’ай ненне’: ресторани, шмотки, вечірки, подорожі
Володарка мрій• 14 мая 2025
Ответ длябибизяна
Так в сільпо, як правило, вигідніше завжди було, якщо акції моніторити. Дешевизна АТБ надумана, неоправдана.
💯. Завжди дивували адепти АТБ. Ходила декілька разів в АТБ, потім Новус, Сільпо і зрозуміла, що це дурня. Дешевше тільки якщо акція, а якщо її немає, то ціни однакові, але АТБ значно програє своїм асортиментом, якістю, розміром, сервісом - та усім
Саджу все зарання• 14 мая 2025
Прибирання - додому приходить прибиральниця і все миє , чистить , пере , міняє постільну , розкладає речі .
Далі по їжі - я майже ніколи не готую . Ходимо в різні заклади + доставки .
По одягу я НЕ перейшла в дорогий сегмент . Залишилось як було тільки кількість одягу змінилась . Може сумку або взуття купити брендове і то не завжди .
Косметолог та перукар частіше
Подорожую частіше .
В будинку буду робити дизайнерський ремонт .
Авто купили електро .
Анонимарик• 14 мая 2025
Купить дом, новую хорошую машину, вызывать помощниц по дому для уборки, садовника, питаться в кафе, родить второго ребенка, отдыхать заграницей 3-4 раза в год.
Басноплетка• 14 мая 2025
Ответ дляМульйонерша
А розкажіть , будь ласка, про інвестиції, куди саме: закордонний ринок? Самі вчилися чи курси?
Неправдиша• 14 мая 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Всё. Дом лучше, авто дороже, путешествия чаще, одежда, нишевые парфюмы. Съездила на Ибицу в пати отели, Ushuaia за 5000 евро за неделю
Хоть один написал про жилье и авто. А то уровень дохода выше и пишут, одежда, рестораны.
СкумбріяП8• 14 мая 2025
Бриджит_Фрикандо• 14 мая 2025
месяцев 8 доделывали зубы...и вообще год ушел, на косяки по здоровью
Женщинас• 14 мая 2025
Второе авто. Косметолог. Колорист. Массаж
Мульйонерша• 14 мая 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Це не про платформи. Просто різні платформи дають доступ до різних активів і мають різні правила, які мені зручніші щодо певних інструментів. Я пробую інвестувати у фонди, якими керують інші, ETF, облігації, бонди, акції, крипту. Для мене поки що найуспішніші це акції та крипта. Хоча вони і найризиковіші. Але я вкладаю те, що залишається оскільки працюю і заробляю. Тобто це не основний дохід. Все-одно трохи стресово. Коли Трамп заговорив про тарифи - все впало - я стресонула. Зараз все росте. Трохи розслабилася.
Мульйонерша• 14 мая 2025
Ответ дляБасноплетка
Так, вчилася сама. Читала про інструменти, вибирала платформи по відгукам в інеті, зокрема реддіт. Також в мене бухгалтерська освіта. Мій брат почав інвестувати раніше - дещо він підказав. Але мій основний мотиватор був той, що дохід виріс, з´явилися надлишки і хотілося їх примножити. Спочатку купила житло, потім стала інвестувати. Це крім того що дохідно ще й цікаво. Але тільки коли ти готовий що можуть бути і втрати а не доходи.
Я вкладаю частково в Американський ринок, частково в Європу. Користуюся британськими пільгами по податках. Загалом поки трохи там, трохи тут. Вчуся.
пьЯНА• 14 мая 2025
Колись, після народження першої дитині сказала чоловікові: хочу такий рівень доходу, щоб бути взмозі купити те що потрібно тут і зараз, а не збирати та відкладати.
Сьогодні маю такий рівень доходу. Просто живу🤷‍♀️.
Доречі сказала це йому бо купували холодильник на дитячі виплати. Тобто купити з зарплати можливості не було.
Бодіпозітівна• 14 мая 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
2000 євро. Й це доволі скромно
Це ви скільки днів були?
Я тут Живу• 14 мая 2025
Зробила собі зуби, перевела дітей до хорошої платної школи, зробила ремонт, поподорожували нормально. Машину купити не встигла - зібрані гроші вкрала приятелька((

А потім вторгнення, ціни полетіли вгору і моя хороша зп зараз знецінилася. Тепер живу на рівні 2019-2020 року - секонд, акції, ринок. Школу залишила, тягну з останніх сил.
бибизяна• 14 мая 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Чого тут соромитись і виправдовуватись?
100%