AnnaOst• 14 мая в 15:33

Сучасна українська музика

Дівчата, що послухати?
Я підсіла на клавдію Петрівну, отак от повільно до мене тренди доходять) що ще послухати з нового? Можна щось схоже, можна не схоже. Просто щоб вартісне, бо ютуб якийсь шлак підкидає за запитом нова українська музика
Липка-прилипка• 14 мая в 15:35
Вона і є шлак, особливо останніх років.
Сорі, любителі
Прагматик флегма• 14 мая в 15:36
Подобається етно спільно з ді джеями

https://www.youtube.com/playlist?list=OLAK5uy_mnPIxKxVfOaNcHbCgBpWpGjh5mIDQq2h0

Послухайте яка крута
Дружная семейка• 14 мая в 15:37
Залежить, що ви любите. Domiy деколи слухаю, приємний голос у дівчини
автор AnnaOst • 14 мая в 15:38
Ответ дляЛипка-прилипка
Вона і є шлак, особливо останніх років.
Сорі, любителі
Ви про сучасну українську музику чи про клавдію Петрівну?) років за 5-6 до війни з´явилася купа крутої музики - один в каное, латексфауна, вів´єн морт, вагоноважатіє. Останні три роки я щось не відслідковую. Правда нічого хорошого?
автор AnnaOst • 14 мая в 15:39
Ответ дляДружная семейка
Можна різне, але або талановите і від серця, як один в каное, або якщо продюсерський проект то щоб якісне і трендове. От як клавдія петрівна
Ласую колобками• 14 мая в 15:40
Otto, Onuka
Липка-прилипка• 14 мая в 15:40
Ответ дляAnnaOst
Ви сподіваєтесь знайти людину з ідентичним музичним смаком? То це не я)
Ласую колобками• 14 мая в 15:40
Ответ дляЛипка-прилипка
Вона і є шлак, особливо останніх років.
Сорі, любителі
А что не шлак?
Прагматик флегма• 14 мая в 15:41
Ці хлопці
https://www.instagram.com/reel/C_XmHmDIh2U/?igsh=b...
автор AnnaOst • 14 мая в 15:41
Ответ дляЛипка-прилипка
Та те що я написала то дуже різнопланові речі мені здається. Я просто питаю що кому сподобалося з нового
Вишня на торті• 14 мая в 15:41
Последние годы шлак. Некого рекомендовать
Прагматик флегма• 14 мая в 15:41
Каднай , музика ♥️

Дружная семейка• 14 мая в 15:43
Мені Фіїнка подобається
Липка-прилипка• 14 мая в 15:43
Ответ дляAnnaOst
З того, що ви перечислили, особисто мені нічого. Можливо хтось щось порадить) Або обрати музику інших країн, окрім сусідньої.
from Ukraine• 14 мая в 15:47
Михайло Поплавський. Завжди в тренді.
Прагматик флегма• 14 мая в 15:50
Софія подобається
https://www.instagram.com/reel/C1367APNQqW/?igsh=
Пекельнi Борошна• 14 мая в 16:34
Так на колір і смак товариш не всяк. Мені Шмальгаузен подобається, Вівьєн Морт, Фінка і ще багато кого. Курган і Агрегат, Люлєнов + Домніцкій, Латекс фауна)
Вакцениро Вона• 14 мая в 16:52
Багатьом подобається Domiy, а мені вона така ніяка, прослухала три пісні, через хвилину жодну не памʼятаю
Все якісь одноденки Тік-Токівські
Кава з адреналіном• 14 мая в 17:07
’Не знаю..’, ’Порічка’, ’Танці татанці’, ’Зірочко, палай’, ’Білі троянди’, ’Прощавай, моя голубко’,’Українське сонце’,
Я пишу в ютубі запит українські пісні і слухаю
Кава з адреналіном• 14 мая в 17:09
Кава з адреналіном• 14 мая в 17:10
Кава з адреналіном• 14 мая в 17:15
Кава з адреналіном• 14 мая в 17:17
Кава з адреналіном• 14 мая в 17:19
А_я_ЛОЖУ!• 14 мая в 17:19
Zwyntar
Rohata Zhaba
Жадан і собаки
Кава з адреналіном• 14 мая в 17:19
А що таке?• 14 мая в 17:20
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Zwyntar
Rohata Zhaba
Жадан і собаки
Какое трогательное название Zwyntar. Прослезилась от умиления)
А_я_ЛОЖУ!• 14 мая в 17:22
Ответ дляА що таке?
Український рок - він такий.
У солістки був раніше псевдо - Саша Кладбище, в ті часи, коли вона заспівала пісню ’На мою девушку упал космодесантник’
Кава з адреналіном• 14 мая в 17:24