Який мультивітамінний комплекс ви можете порадити? Перед літом починає сіктися волосся по довжині, але залишається густим і не випадає. В холодний період проблема зникає.
Харчування збалансоване
Джага Джага• 14 мая в 21:38
Я вам скажу чесно.Всі сучасні вітамінні комплекси,особисто на мене діють негативно.Я від вітамінів стаю подавлений і мені погано стаю роздратований,такий стан,ніби впийшла жопа кругом (чесно).Топто немає ніякого заряду енергії і нічого хорошого.Мені від них погано і в мене до них несприйняття.Раніше,такого не було,а зараз сучасні вітамінні комплекси мій організм просто не приймає.Розкажіть як в вас.
Я знаю,що якщо я перестану пити каву і наведу в порядок моє харчування і не буду їсти на ніч то ніякі вітаміни,мені будуть не потрібні.Просто потрібно що б добре працюва шлунок і мікрофлора шлунку і все буде саме генеруватися.
Хочу на Балі• 14 мая в 21:47
Синтетические витамины приводят к онкологии. Откорректируйте лучше питание.