ИзЮмрудная• Изменено 15 мая в 19:22
Посоветуйте более дешевый аналог крема для рук La Roche-Posay Cicaplast Mains
Крем подходит, правда, жирноват. Посоветуйте что-то такое же эффективное, но дешевле (этот подорожал). Кожа рук очень сухая.
Файно Замало• 15 мая в 19:23
Мені тільки локсітан той що 25% подобається, з нього хоть користь є
Ще пайот рожевий
Едимнаморе• 16 мая в 00:42
Є в мене хвальоний Ля рош, не вразив, якщо чесно. Спробуйте ось такий польський крем Нівелазіон, 145 грн в аптеках, може і дешевше знайдете.