antoninalav• 16 мая 2025

Перемовини… яка ж потреба у обстрілах?

Тут великий осередок поціновувачів різних змов, прихильників теорії, що росія хоче та не може. Постійні звинувачення України у не хотінні миру.
Поясніть, яка потреба зараз показувати силу? Щоби що?
Нагадаю, що саме зараз ідуть переговори і тишу порушує РОСІЯ!
LudaSHS• 16 мая 2025
Ответ дляAesonne
Так не хотят ни одни ни другие. Одни готовы сидеть и воровать так долго, как только это возможно. Другие не достигли своих целей аж ни рядом. Остальные «союзники» что наши, что раши, все довольны текущим положением вещей.
По сути проигравший в этом всем ТОЛЬКО украинский народ, живущий в Украине.
Я не впевненя за всю Україну і всіх можновладців, що саме вони причина подальшої війни
Aesonne• 16 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
А що від нас требуєтся? Херсон , Запоріжжя, ви віритие, що Вр проголосує таке і проведе через Конституційний? Реально?
Я думаю дело не в территориях. Могу конечно ошибаться, в конце концов я всего лишь тетка на женском форуме.
Я думаю дело в вассалитете. Мы или будем под влиянием раши по всем волнующим ее вопросам добровольно или нас доведут до капитуляции.
Erledigen• 16 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
А я впевнена
Манула• 16 мая 2025
Українська сторона спілкується з російською через перекладача (с.)
Аха-ха, у наших є додатковий час на роздуми
Aksinia 111• 16 мая 2025
Ответ дляМанула
Умнички, креативно)
олена олена• 16 мая 2025
Ответ дляantoninalav
Що кацапи піда… аблютно ні. Але ж постійно дивують різні відмазки присутніх, що то ж не росія винна.
Кожного разу нові виправдання. От зараз, що це нічого страшного (((
А як вам цей цинізм від Трампа , його виправдовувався дій хуйла: «так, я розумію , чому хутін не їде в Туреччину. Якщо мене там не буде, то логічно, що в пуйлу немає потреби туди їхати»??
Ana Fernandes• 16 мая 2025
Ответ дляantoninalav
Та то капець)))) на нас напала росія, зауважу! Я б не тільки на Крим запустила, а розбомбила всю московію, була б лише можливість
Чем вы отличаетесь?
Aksinia 111• 16 мая 2025
Ответ дляAna Fernandes
Чем вы отличаетесь?
Тем, то мы только говорим и НЕ ЗАПУСКАЕМ , а они НЕ ГОВОРЯТ И ЗАПУСКАЮТ ! Пиздя про военные объекты и херача по жилым домам, рынкам, супермаркетам, больницам !
Elmyska• 16 мая 2025
Удалено администрацией...
Erledigen• 16 мая 2025
Ответ дляМанула
Удалено администрацией...
Erledigen• 16 мая 2025
Ответ дляAksinia 111
Запускаем
Erledigen• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Чітко сказано
Манула• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
А перед цим по Україні вночі руzьня запустила 112 мопедів
Dumky• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
То які питання до України? Кацапи лише можуть припинити те, що почали
Dumky• 16 мая 2025
Ответ дляМанула
Супер клас.
Манула• 16 мая 2025
Ну що, перемовини вже закінчились ймовірно ні чим ...

російські вимоги на переговорах нереалістичні та виходять далеко за рамки того, що обговорювалося раніше — Reuters.
рф вимагає від України виведення військ зі своєї території для укладення договору про припинення вогню, додаючи, що російські вимоги включають й інші «нестандартні» пункти.
https://t.me/znua_live/201831
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляМанула
Это говорит о чем? Тишины нет и не будет. Мухи отдельно, котлеты отдельно
КокоСина• 16 мая 2025
Ответ дляМанула
узкі на своїх каналах пишуть. Хто там ще буде триндіти що це Україна і українці спекулюють мовним питанням?
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляDumky
Можете как то заставить их сделать это?
ludmila905• 16 мая 2025
Ответ дляЖизньНеимеетСмысла
ничего страшного мы привыкли
Звісно звикли що вилазять російські боти з усіх щілин
Dumky• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Які питання. Кацапня ракова пухлина на планеті Земля. Метастази ж в різних частинах світу. Боремось як можемо.
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
Dumky• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Можете как то заставить их сделать это?
Ви чекаєте?
Звичайно, що не можливо з хворими нелюдами домовитися. Шанс вижити є лише коли будеш відбиватися або хтось знайдеться сильніший і віджене.
Ніякі благання і задобрювання не допоможуть.
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляDumky
Ви чекаєте?
Удалено администрацией...
ludmila905• 16 мая 2025
Ответ дляAesonne
Та вы шо, это другое.
Как наши дроны летят сотнями «напередодні перемовин» так все в оргазмах. А как по нам летит - та как так можно?!
Ви з партії ’Самі винні’?
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляМанула
Удалено администрацией...
ludmila905• 16 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Україна не запускає на лікарні, дитячі площадки, садочки і тупо по Жк
А горить саме склад БК в Криму, військова ціль, з чого нас обстрілюють
Кому ви пояснюєте?Воно ж
Dumky• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Якщо ж допоможуть благання. То теж чекаю, коли зберуться відважні і підуть на росію з білими прапорами, благатимуть про милість.
Сьогодні ж вже все, що вони там хотіли зробили. Ім давай області, які вони ж не завоювали.( якщо вже мова про території) Сам Трамп казав, що росія не може претендувати на території, які не завойовані. Кацапів там і далеко нема, а територію віддай. А далі які?
Графиня Шезвездицкая• 16 мая 2025
Результат перемовин у Стамбулі — нульовий, — нардеп Железняк

Російська делегація в Стамбулі вимагає від України виведення військ зі своєї території для укладення договору про припинення вогню, додаючи, що російські вимоги включають й інші «нестандартні» пункти, — Reuters

какая неожиданная новость

Reuters: «Украинский дипломатический источник утверждает, что требования России на переговорах нереалистичны и выходят далеко за рамки всего, что обсуждалось ранее».
Dumky• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
З Вами тут дебати веду. І подібними ватноголовими.