antoninalav• 16 мая 2025

Перемовини… яка ж потреба у обстрілах?

Тут великий осередок поціновувачів різних змов, прихильників теорії, що росія хоче та не може. Постійні звинувачення України у не хотінні миру.
Поясніть, яка потреба зараз показувати силу? Щоби що?
Нагадаю, що саме зараз ідуть переговори і тишу порушує РОСІЯ!
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляDumky
Якщо ж допоможуть благання. То теж чекаю, коли зберуться відважні і підуть на росію з білими прапорами, благатимуть про милість.
Сьогодні ж вже все, що вони там хотіли зробили. Ім давай області, які вони ж не завоювали.( якщо вже мова про території) Сам Трамп казав, що росія не може претендувати на території, які не завойовані. Кацапів там і далеко нема, а територію віддай. А далі які?
Дальше только воевать. Но почему то большинство прячется за бронями и громкими π|§дежами. А что из этого выходит? Умирать никто не хочет.
Dumky• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Якщо такі як Ви можете зупинити цю війну мирно і знаєте як, чого цього не робите? Чому????
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляDumky
З Вами тут дебати веду. І подібними ватноголовими.
Удалено администрацией...
Dumky• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Куди цікаво? В Україні жодної спокійної ночі. Це не новина, що поряд терористи
Графиня Шезвездицкая• 16 мая 2025
И через 6 лет мой муж демобилизуется по возрасту...
А война будет продолжаться..
Что ж...переходим на очередной этап принятия.
Dumky• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Ви надієтесь, що кацапи захоплять всю Україну? Не тіште себе ілюзіями
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
Dumky• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Не хочеш воювати — не заважай тим, хто воює. Це не війна за капіталізм, а за право бути Українцями, жити вдома, а не в російському концтаборі. Якщо для тебе немає держави…. Надіюсь ти за її межами або з недокраіни.
ludmila905• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Это говорит о чем? Тишины нет и не будет. Мухи отдельно, котлеты отдельно
Кто говорит,что дебилы это русские!И те кто им погдавкивает, здесь,на форуме
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
liuba• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
https://t.me/vanek_nikolaev/32782
ludmila905• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляludmila905
Удалено администрацией...
ludmila905• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляludmila905
Удалено администрацией...
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляludmila905
Удалено администрацией...
ludmila905• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Російська кобила,йди чекати Ладу
Манула• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Ви де, що не в курсі шахедних атак?
У нас на Дніпропетровщині літали.
Ще багато де, ось людина хронологічно сповіщала
https://t.me/SK_DM_SK/36430
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляludmila905
Російська кобила,йди чекати Ладу
Удалено администрацией...
Aksinia 111• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
За социалистический строй повоююете? ))
Приплетают шо попало
ludmila905• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
У нас є право вибору,я жінка.
Це в Сросії,що цар сказав,то гопота й виконує
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляAksinia 111
За социалистический строй повоююете? ))
Приплетают шо попало
Удалено администрацией...
ludmila905• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
LudaSHS• 16 мая 2025
Ну от
Хто там казав про лінію зіткнення і фронтову?
Вони просто знущаються, от і все. Це тупик.

’❗️росіяни вимагали, щоб Україна повністю вийшла з 4 своїх областей, які рф внесла в свою конституцію, як російську територію. На що отримали відмову від української делегації.

У відповідь на неї — росіяни встали і сказали, що «наступного разу областей буде вже 5», — ЗМІ
Elmyska• 16 мая 2025
Ответ дляludmila905
У нас є право вибору,я жінка.
Удалено администрацией...
Dumky• 16 мая 2025
❗️росіяни вимагали, щоб Україна повністю вийшла з 4 своїх областей, які рф внесла в свою конституцію, як російську територію. На що отримали відмову від української делегації.

❗️На переговорах росіяни погрожували захопити Сумську область для створення безпечної зони на своєму кордоні , — Гончаренко
ludmila905• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Боже,ти ще й сліпе🤣🤣🤣
Aksinia 111• 16 мая 2025
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
То есть за ’государственное государство’ Вы прям щас запишетесь в добровольцы? Это где ж такое чудо расположено ? )))
LudaSHS• 16 мая 2025
Ответ дляМанула
Ну що, перемовини вже закінчились ймовірно ні чим ...

російські вимоги на переговорах нереалістичні та виходять далеко за рамки того, що обговорювалося раніше — Reuters.
рф вимагає від України виведення військ зі своєї території для укладення договору про припинення вогню, додаючи, що російські вимоги включають й інші «нестандартні» пункти.
https://t.me/znua_live/201831
Ага
Тут не про конструктив , тут затягування часу і терор цивільних