Неробименінерви• 16 мая в 22:29

Киев, вы ходите в пуховика еще, или уже спрятали?

Якось так і живу• 16 мая в 22:30
Я уже давно постирать и спрятать пуховика, хрень найду теперя
МЧСница• 16 мая в 22:31
в полушубке и босоножках.
Пуки-куки• 16 мая в 22:31
Уже два раза прятала. И опять доставала.
Пуховую жилетку Уникло точно прятать в ближайшее уже время не буду.
Яжбоматусяблін• 16 мая в 22:32
Перезимували зиму, перезимуємо і літо
Леди_в_ночи• 16 мая в 22:33
Достала, пока ношу. Я мерзлячка. Муж ржет… мне пофиг , главное тепло
КинДза• 16 мая в 22:34
тричі діставала і ховала демі взуття. сьогодні така погода шо думала буду знову діставати, але просто нікуди не пішла)
куртку не ховала (не пуховик правда, а демі), під низ кофта на флісі.
виходиш вранці холодно, куртку вдягаєш, вдень сонечко припікає - знімаєш куртку бо гаряче. сонечко ховається і вітер дме - знову холодно.
не погода а ппц якийсь.

холодно, заливає, а потім спека як вжарить
Леди_в_ночи• 16 мая в 22:34
Ответ дляЯжбоматусяблін
Перезимували зиму, перезимуємо і літо
КинДза• 16 мая в 22:35
Ответ дляЛеди_в_ночи
я б і шапку вдягнула. але вдягаю кепку і капюшон якщо сильний вітер
Готова до другої• 16 мая в 22:36
Ответ дляЯкось так і живу
як так виходить писати абракадабру?
Фуліганка• 16 мая в 22:36
Хто знає, коли почнеться літній опалювальний сезон?
неДодекаэдр• 16 мая в 22:37
Не киев, но таки в зимней куртке, +9, капец
КинДза• 16 мая в 22:38
Ответ дляФуліганка
вже і не побурчиш шо рано опалення вимкнули)
волосатое стекло• 16 мая в 22:39
В пальто демі довгому, з капюшоном. Челсі демі теж дістала. Як тільки сховаю, то знову якась лажа як сьогодні, і знову діставати, хоч не ховай їх.
Ms. Любмая жена• 16 мая в 22:39
Ответ длянеДодекаэдр
И я в зимне хожу. А сейчас даже не знаю,как согреться дома, за окном и холодно и сыро
Бешене сарі• 16 мая в 22:40
Я на удаленке. Из дома выхожу раз в неделю в машину, потом магазин. Могу даже в футболке прогуляться. В машине автопрогрев.
ТайТаке• 16 мая в 22:42
Ответ дляЯкось так і живу
Ну шо нашла то и носите
ТайТаке• 16 мая в 22:42
Ответ длянеДодекаэдр
У меня на тел +7 но ощущается как +4
Ms. Сама прямота• 16 мая в 22:43
Сегодня выходила в деми обуви, джинсах, свитере и тонкой синтепоновой куртке. Утром было ощущение и запах октября, без преувеличения. Такие низкие тёмные тучи, морось без конца, запах сырости, бррр
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 мая в 22:43
Последние 2 месяца хожу так:спорт.костюм,жилет,кроссовки. Не холодно и не жарко.сегодня так же
Королева Сарказма• 16 мая в 22:44
Я и сын в тонких пуховиках . Люблю комфортное тепло.
Домашка• 16 мая в 22:47
Я несколько раз перестирывала всю семью и убирала, доставала, опять стирала прятала, фсе, больше не буду
Якось так і живу• 16 мая в 22:48
Ответ дляГотова до другої
як так виходить писати абракадабру?
Я разговаривать на языке автора до исправления
Твоя моя нипанимать)
Просто звязда• 16 мая в 22:48
Ответ длянеДодекаэдр
В мене сьогодні+2 зранку, а в ночі -2 було
Просто звязда• 16 мая в 22:51
Ответ дляКоролева Сарказма
Я сьогодні в тонкому так замерзла,що уже і зубами хотілося поцокотіть
АБВГДэшница• 16 мая в 22:58
Випрала, сховала і знову дістала.
Навіть син підліток ходить в зимовій куртці без обурення, бо реально холодно.
Мамин тріль• 16 мая в 22:59
Тёплый спортивный костюм и тонкий пуховик до колен. Не парюсь
Поумничка• 16 мая в 23:00
Не Киев, но в футболке
Гидроусилитель руля• 16 мая в 23:07
Хожу в НН. Тонкий стёганый
ЯспАкойнаЯ• 16 мая в 23:12
Не розумію, як це так треба ховати, щоб не можна було легко витягнути.
Ну в пуховику я вже не ходжу, ношу шубу з натуральною вовною в складі, в секонді купила. Але вона легка, це не зимова шуба, не думайте.
Треба одягатися за погодою, а не за сезоном. І влітку буває холодно. Бачу люди зараз понаставляли голі кісточки на ногах, деякі екстремали в шортах, ну люди добрі... На зупинці стоять тремтять, зжалися...
Куколка-мяуколка• 16 мая в 23:20
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Можно фото шубки, пож-ста