Щепотка_совести• 18 мая в 01:31
Яку обручку ви би обрали?
« Доріжка» чи звичайне ?
Результат:
вже голосів:
89 (69.53%)
Гладке
39 (30.47%)
З камінцями
Треба ось так• 18 мая в 01:32
потім ті камінці вилітають.
до того ж, буде жати сусідні пальці.
Летала_НаМетле• 18 мая в 01:34
На гладком видны будут все царапины, которые обязательно появятся в нОске
Тектологиня 80lv• 18 мая в 01:35
Ответ дляТреба ось так
потім ті камінці вилітають.
до того ж, буде жати сусідні пальці.
Чіплятись волосся, рвати панчохи, залишати подряпини на телефоні... Засиратись теж буде дай боже, весь час його чистити доведеться
Підіть поміряйте в магазин. Бо є такі гладкі,що пальцям невдобно. Заважає та обручка.
Я не знаю,наче однакові моделі,а почнеш міряти,довго підбираєш.
Я купувала собі срібну,на новий рік. Переміряла штук 20 різних. Тільки 2 шт зручні виявились.
І по розміру також. Наче один розмір,а по зручності різні.
Так то,без камнів зручна,на повсякдень
А я з косою• 18 мая в 01:38
В мене заручальне з дрібними діамантами. Там постійно застрягає щось. Готую їсти - знімаю
Ответ дляТектологиня 80lv
Это вы из практики написали? У меня помолвочное с россыпью и большим камнем посередине. Ничего не рвёт. Ни колготы, ни волосы, ни телефон. Ношу не снимая все время. Это ж не китайская хрень за 10 грн, а нормальное кольцо
Это из оперы - бери на зиму чёрную курточку. Меньше пачкаться будет