Чеширская кошечка• 18 мая в 21:26
Киев. До какого числа учатся ваши дети?
Вот собственно и вопрос. Учатся до конца месяца или до 25 числа?
Мішечок щастя• 18 мая в 21:32
Экстернат в дистанционной школе. С 1 мая по 3 ребенок написал все итоговые контрольные работы и уже свободен. Жду когда немного потеплеет, наверное к пятнице,и едем под Одессу на море.
Пупуговка• 18 мая в 21:33
До 30.
Але оцінки за півріччя виставлять 21-го, річні 26-го. Підручники теж здадуть після 25-го.
Мудробаба• 18 мая в 21:34
Ответ дляПупуговка
До 30.
оценки уже выставляют
книги сдают
самые прекрасные моменты за весь год - эти две недели
книги сдают
Чеширская кошечка
• 18 мая в 21:34
Ответ дляПупуговка
До 30.
Да, у нас тоже сказали до 21 выставят оценки, а что еще они полторы недели будут делать. Странно
Пупуговка• 18 мая в 21:36
Ответ дляМудробаба
оценки уже выставляют
книги сдают
Наші ще поїдуть на екскурсію. Теж день пропуску. :)
Мудробаба• 18 мая в 21:36
Ответ дляПупуговка
точно
и это тоже
Пупуговка• 18 мая в 21:36
Ответ дляЧеширская кошечка
Та Єдина школа висне постійно, тому і треба запас хоч якийсь.
ЧупакабраЗеБест• 18 мая в 21:55
Ответ дляПупуговка
До 30.
мы сдаем учеббники завтар
Пупуговка• 18 мая в 21:58
Ответ дляЧупакабраЗеБест
мы сдаем учеббники завтар
У нас перший клас записався на здачу підручників на 20 травня.
А 11-класники взагалі майже всі вже підручники здали, на руках у декого лише математика, хімія, біологія, укр. мова. Ті, що для іспитів треба.
66сезон666серия• 18 мая в 22:04
Ответ дляАнтиТанкист
Навчання до 31, з 1 по 16 заліки. Ліцей, 9-й клас
а які заліки, якісь внутрішньоліцейні?
Цвіпканя• 18 мая в 22:07
Ответ дляПупуговка
у вас в школі теж постійні екскурсії, щотижня?
Пупуговка• 18 мая в 22:19
Ответ дляЦвіпканя
Не постійні, десь 3-4 штуки на рік.
АнтиТанкист• 18 мая в 22:39
Ответ для66сезон666серия
а які заліки, якісь внутрішньоліцейні?
Так, внутрішні. Кожний семестр закінчується трьома заліками - алгебра, геометрія, фізика. На них окремо виділяється час, плюс підготовка, і перездача для тих, хто не впорався з першої спроби
Экспертиза• 18 мая в 23:05
Ответ дляАнтиТанкист
Який це навчальний заклад?
66сезон666серия• 18 мая в 23:08
Ответ дляАнтиТанкист
цікавий підхід.дякую
АнтиТанкист• 18 мая в 23:19
Ответ дляЭкспертиза
Який це навчальний заклад?
Русанівський ліцей. Але знаю, що і в УФМЛ схожа залікова система
Экспертиза• 19 мая в 09:03
Ответ дляАнтиТанкист
Ні, там не заліки, там контрольні і завжди в рамках навчальних днів, канікули не те, що не забирають, а вони завжди довші, аніж в звичайних школах за рахунок повноцінних робочих субот. В усякому разі 2 роки тому не було.