Оле Лукойе• 19 мая в 14:34
Скільки мл у вас у губах? якщо збільшували
вам вистачає чи мало?
Результат:
вже голосів:
51 (71.83%)
не збільшувала ніколи
13 (18.31%)
4 (5.63%)
2 (2.82%)
4 і більше
1 (1.41%)
Чтооооооооооо?• 19 мая в 14:35
Послухаю. Хочу збільшити щоб виправити невеличку асиметрію, і трохи додати об´єму
Лагшмивара• 19 мая в 14:57
Ответ дляПушка заряджена
Считаю это болезнью мозга , если есть желание колоть губы
если вы не видели правильные работы то мне вас жаль
Оле Лукойе
• 19 мая в 14:59
Ответ дляЛагшмивара
такі видно впевнені, що підколоті губи - це тільки оті величезні губіща з інсти і тіктоку)))) хоча на вулицях дууже багато підколотих, і вони виглядають природньо
Рожки-да-ножки• 19 мая в 15:07
Ответ дляОле Лукойе
Никто. Сразу видно это ’увлажнение’ и вызывает жалость такая неуверенность в себе
СКИБИДЫШь• 19 мая в 15:12
Ответ дляЛагшмивара
Покажіть, будь ласка, правильні роботи.
Оле Лукойе
• 19 мая в 15:15
Ответ дляРожки-да-ножки
Мені байдуже хто там мене жаліє, хай собі думають яка я ущєрбна😂 але я дуже рада що в свої 41 наважилась збільшити губи. Фігуру няшну сама зробила до цього віку, але губи сам собі не збільшиш і зморшки не відкачаєш у зворотньому напрямку, лише косметологія. І хто що б не казав, але мені подобається,і це головне.
СКИБИДЫШь• 19 мая в 15:25
Ответ дляОле Лукойе
На фото гарно.
Пекельнi Борошна• 19 мая в 15:49
Ответ дляЧтооооооооооо?
У меня у сокурсницы на одну сторону косит , красивая , губы красиво колят но на одну сторону улыбка
Пекельнi Борошна• 19 мая в 15:49
Ответ дляПушка заряджена
Так это когда в мозге нет, то колют в губы)))
Пекельнi Борошна• 19 мая в 15:51
Ответ дляОле Лукойе
У вас свои губы красивые, человек без колотых губ выглядит моложе, губы плюс возраст, ладно морщины убрать
Сосиска_Втесте• 19 мая в 16:08
Ответ дляПекельнi Борошна
Возможно ей ботулотоксин нужен, а может вообще гнатолог
пані Солоха• 19 мая в 16:25
Ответ дляОле Лукойе
Как герпес