Бутерброд и я• 19 мая в 19:21
Кто реставрировал зубы с помощью композитного
материала?
Это когда весь зуб композитом покрывают.
Как долго держится реставрация и надо ли её обновлять и как часто,?
Любимка-анонимка• 19 мая в 19:23
Робила реставрацію 3 роки тому,з того часу тільки чистку роблю раз в рів року,поки що нічого не потрібно було обновляти,загалом задоволена
KROX@• 19 мая в 19:24
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Обпилюють зуби? Якісь обмеженгя в харчуванні є? Дають гарантію?
Любимка-анонимка• 19 мая в 19:27
Ответ дляKROX@
Ні,зуби не обпилювали, обмежень жодних,за гарантію не пам´ятаю
KROX@• 19 мая в 19:40
Ответ дляЛюбимка-анонимка
В якому місті робили? І яка ціна за зуб?ну приблизно хоча б
Бутерброд и я
• 19 мая в 19:45
Ответ дляKROX@
Я питала. Київ, за зуб від 9 до 20 тис. Грн
Щепотка_совести• 19 мая в 19:46
Перший раз вистачило на 7 років, другий на 5. Матеріал тмяніє, з´являються мікротріщини, сколи. Поставила вініри, вже 6 років як нові
Бутерброд и я
• 19 мая в 19:47
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вам колір композиту робили світлішим за ваші зуби, чи підбирали під ваш колір зубів? І скільки ви зубів реставрували?
Дякую
Любимка-анонимка• 19 мая в 19:48
Ответ дляБутерброд и я
Дякую
Майже такий як мій природній колір зубів, зараз пошукаю фото,реставрувала 8 верх,і 6 низ
Бутерброд и я
• 19 мая в 21:02
Ответ дляБезникаЯ
Меня отговорил стоматолог, доверяю ему почти 15 лет с ним
Почему отговорил?
БезникаЯ• 19 мая в 21:02
Ответ дляБутерброд и я
Почему отговорил?
Недолговечно и портит зубы. Хотела передние сделать
Коренная киевлянка• 20 мая в 12:53
Композит не треба, його треба весь час змінювати, плюс крихкий, ламається весь час