Бешене сарі• 20 мая в 08:52

Приїхала додому. Щось я в шоці з цін.

Наступного разу, точно краще їхати на авто і забити багажник з Польщі
Бо щось я порахувала перевізником буде простіше. А з такими цінами, то треба заробляти на ту поїздку більше, ніж на курорт
То гості хочуть зайти, то родичі
Всіх накорми і пригости. То триндець
Чи раніше менше їли 🫣
Советчица Года• 20 мая в 19:39
Ответ дляЛіплю вареники
це не виправдання, це реальність. Працюючі бідні - це спадок совка
Який всесильний спадок - 30
Років незалежності а він все діє
Околовита• 20 мая в 19:40
Ответ дляtanya.shy
А я тільки з Польщі. І в шоці з того, які там ціни височенні
Вони виросли, але у нас набагато вищі ціни. Особливо якщо взяти до уваги рівень доходів
Советчица Года• 20 мая в 19:41
Ответ дляЛіплю вареники
не бачила, покажіть. Але сільгосп.сектор у Польщі - дотаційний і витягується вливаннями з ЄС.
І добре що не бачили
А ще курочка ряба в Європу їде значно дешевше ніж у укр магазин - щоб бідни укр бізнесменам вистачило ( і це при мінімальн податках )
Про дотації ЄС бідній Польщі вже не смішно - Польща є таким собі Китаєм Європи - виробляє практично все і вирощує
Ліплю вареники• 20 мая в 19:41
Ответ дляСоветчица Года
Який всесильний спадок - 30
Років незалежності а він все діє
Так, бо це комплексна складна проблема, котра починає визрівати ще на етапі отримання освіти. Виробництва знищені у епоху первинного накопичення капіталу, працювати десь руками тупо нема де. Народ масово отримує гуманітарну освіту (ну бо яку ще? юристи, педагоги, журналісти, економісти і так далі), а працювати гуманітаріям за фахом вже теж майже ніде. І підприємств нема, і шкіл рік від року все менше, і бухгалтери з маркетологами та економістами - теж з надлишком). Коротше, це системна проблема, успадкована з совка. чому вас це веселить - інше питання. може, ви просто Україну не любите. Тоді шкода вас.
Советчица Года• 20 мая в 19:43
Ответ дляЛіплю вареники
Ну де б ще анонім когось не пожалів
Добре що ви не усвідомлюєте хто кого повинен жаліти
Ліплю вареники• 20 мая в 19:44
Ответ дляСоветчица Года
І добре що не бачили
То не смійтеся, як не смішно: у 2023–2027 ЄС виділяє польському агросектору €25 МІЛЬЯРДІВ євро. Де вже тут сміятися
автор Бешене сарі • 20 мая в 19:44
Ответ дляЮпитерная
Тоже беженец
Від кого тікали ? 🤭
Мию чакри щоденно• 20 мая в 19:44
Ответ дляОколовита
Та прям. В Україні нічого не має, щоб дотягнутися до польської якості
Хто вам винен, що в Україні вам якісні продукти недоступні
Ліплю вареники• 20 мая в 19:45
Ответ дляСоветчица Года
І добре що не бачили
і про всяк випадок, раптом не вірите абощо: https://www.blue-europe.eu/analysis-en/short-analy...
Советчица Года• 20 мая в 19:46
Ответ дляЛіплю вареники
Ну чому ж - раді за агросектор і за адекватні ціни в магазинах щоправда не українських
Ліплю вареники• 20 мая в 19:46
Ответ дляСоветчица Года
ага, то Україну таки НЕ любите. Як і було відзначено вище. Навіщо тоді ви тут? Знущатися з нас?
Советчица Года• 20 мая в 19:47
Ответ дляЛіплю вареники

Озвучення фактів - це озвучення фактів
Яким боком це до ваших приписувань емоцій комусь ?
Ліплю вареники• 20 мая в 19:48
Ответ дляСоветчица Года

Озвучення фактів - це озвучення фактів
Тому що НЕ МОЖЕ адекватна людина з нормальним рівнем любові до своєї Батьківщини поливати її брудом у війну. Не може.
Советчица Года• 20 мая в 19:49
Ответ дляЛіплю вареники
Заломайте ще руки для впевненості
Який бруд - факт , ціни високі , працюючим основне не доступне
Але винні вам не корупціонери , а анонім з порадниці
Добре що влада так любить Україну не те що я
Ліплю вареники• 20 мая в 19:51
Ответ дляСоветчица Года
Заломайте ще руки для впевненості
Корупція в Україні значно нижча за корупцію у купі інших країн, серед котрих не лише параша, а й, приміром, Італія. І з залишками корупції ми поборемося - бо любимо свою батьківщину. Ви не любите, звалили - це ваше рішення, але стирчати на українських форумах і ’підкалювати’ українців - ницість. На onet.pl колись ніби якісь форуми були, посидіть там, там всі благосні, нескорумповані і дуже класні. Лишіть нас в спокої :)
Советчица Года• 20 мая в 19:53
Ответ дляЛіплю вареники
Удалено администрацией...
Соседушка• 20 мая в 20:18
Ответ дляПП-шница
Автор, читаю і шкода людей, що зараз в Україні.

Але цей форум і ця тема показує, наскільки токсичні українські жінки. Так було завжди. Війна, звичайно,ще загострила.
Не замажте своє біле пальто, поправте німб і йдіть на форуми до святих жінок. Не треба тут сидіти таким просвітленим)
Дикая Роза• 20 мая в 20:20
Ми навпаки їздимо в Україну щоб смачно поїсти
Вже не дочекаюся червня - поїдемо!
Метелик• 20 мая в 20:35
Ответ дляБешене сарі
Ні, норм продукти.
Що саме? Порадьте, буду наступного разу - спробую.
автор Бешене сарі • 20 мая в 20:37
Ответ дляМетелик
Абсолютно всі продукти продуктової звичайної корзини нормальні і смачні
Метелик• 20 мая в 20:38
Ответ дляБешене сарі
Порадьте яку молочку взяти, фірму, масло, йогурт, ковбаси, сир? Солодощі польські які смачні і гіпоалргенні?
ОйЙой• 20 мая в 20:57
А я шось в шоці, коли приїзжаю в Польшу. Моя мама каже - не переводь в гривні, буде легше приймати.
ПотеряласЯ Я...• 20 мая в 21:36
Ответ дляМира всем
Нефиг кататься туда сюда, на тусовки, вечеринки, только очереди на границе создаете.
Кому заважають черги на кордоні? Вам?
Вкуси мене• 20 мая в 22:05
Ответ дляЛіплю вареники
Тому що існує феномен ’працюючих бідних’, ми успадкували його від совка. хочете когось звинуватити - то є кого: радянську окупацію
В радянській окупації їжа була дешева. Ми чомусь успадкували тільки низькі зарплати
Само_достаточная• 20 мая в 22:52
Ответ дляМию чакри щоденно
Ні, гидотні. Я у Львові живу і продукти з Польщі добре знаю.
А я 5 років в Польщі. Дуже добрі продукти, якщо знати які. Якщо брати ’подешевше’, то такі собі, звісно. Тому не беріть дешману з Бідронки.
Мию чакри щоденно• 20 мая в 22:57
Ответ дляСамо_достаточная
Я взагалі нічого не беру в Польщі з продуктів. В Польщі в мене живуть сестри і я до них з 1998 року їжджу, так що не вам мені розповідати.
Само_достаточная• 20 мая в 23:24
Ответ дляМию чакри щоденно
Ну тоді ясно: хаїте продукти, яких не берете. Певно сестрам возите натуральні українські продукти, бо вони мусять труїтися польским хімозним м´ясом.
Мию чакри щоденно• 20 мая в 23:28
Ответ дляСамо_достаточная
Хаю тому що там дещо таки їм.
А везти в Україну потреби не бачу.
В Польщі продукти дуже хіматозні вони такі люблять.
Не труяться сестри, не хвилюйтеся ви так
Але ті продукти, які вони купують коштують в кілька разів вище ніж в Україні.
М´ясо якраз хімічне не купують.
Взагалі яка чужим людям різниця хто що їсть? Мені наприклад байдуже
Трохи злякана• 20 мая в 23:30
Ответ дляБешене сарі
То поїду через 4 дні
Приехали на 4 дня и
«Наступного разу, точно краще їхати на авто і забити багажник з Польщі»?
Само_достаточная• 20 мая в 23:33
Ответ дляМию чакри щоденно
Хаю тому що там дещо таки їм.
А везти в Україну потреби не бачу.
М´ясо якраз хімічне не купують.
Знаєте, якщо почати розмову про конретику, то зільєтесь дуже швидко. Почнемо з м´яса у Бідронці. М´ясо яких країн там продається? З яких країн м´ясо краще?