Бешене сарі• 20 мая в 08:52
Приїхала додому. Щось я в шоці з цін.
Наступного разу, точно краще їхати на авто і забити багажник з Польщі
Бо щось я порахувала перевізником буде простіше. А з такими цінами, то треба заробляти на ту поїздку більше, ніж на курорт
То гості хочуть зайти, то родичі
Всіх накорми і пригости. То триндець
Чи раніше менше їли 🫣
То гості хочуть зайти, то родичі
Всіх накорми і пригости. То триндець
Чи раніше менше їли 🫣
Мию чакри щоденно• 20 мая в 14:07
Ответ дляЗвоночек
Я вас понимаю автор, бесят эти вечно голодные родственники. Были в гостях у родтсвенников, приехали в Тернопольскую область, там свекрови мама, одна в доме жила. Мы приехали, пошли сразу в магазин накупили продуктов, наготовили и началось, одна семья пришла, вторая, третья, потмо их дети каждый день приходили и вечно голодные и так всё время, что даже свекровь уже психовала, говорили что приехала не кормить всех родственников а отдохнуть к маме в гости)) Мы ещё когда уезжали, денег оставили за использование газа, света бабули, иначе она не потянет а наглые родственники и не подумают помочь. А вот прийти покупатся, покушать, тут как тут.
Про відстоювання власних кордонів ви не чули?
Люди поводяться з вами так, як ви їм це дозволяєте
Звоночек• 20 мая в 14:08
Ответ дляМию чакри щоденно
Люди так привыкли, там всегда так, это родственники и детям не скажешь чего ты сюда пришел иди домой. Вы бы выгнали детей из дома? При чем ту личные границы.
Мию чакри щоденно• 20 мая в 14:10
Ответ дляЗвоночек
А чого виганяти?
Звикли вони до того, до чого їх привчили
Солодощі, кава, чай. Цього достатньо, щоб пригостити
Люди які приходять до мого дому без
запрошення на більше можуть не розраховувати.
Люди які приходять до мого дому без
Не против• 20 мая в 14:11
Ответ дляМию чакри щоденно
Помиляєтесь. Нам будувати будинок потрібно, то бригаду тільки на кінець серпня знайшли.
Тому що будівельників багато на фронті. Дивно, що не розумієте
Звоночек• 20 мая в 14:12
Ответ дляМию чакри щоденно
А чого виганяти?
Люди які приходять до мого дому без
Они в первую очередь пришли до бабушки своей, но бабушка так не готовит и по этому понимают что мы приехали и наготовили и вкусняшки есть они и ходили. Мы не хозяева там были что бы кого то выгонять.
Мию чакри щоденно• 20 мая в 14:14
Ответ дляЗвоночек
Не потрібно виганяти. Достатньо пригостити чаєм і солодощами.
Звоночек• 20 мая в 14:16
Ответ дляМию чакри щоденно
Угощали, а они заходят и говорят, хотим кушать.....
Вкуси мене• 20 мая в 14:16
Ответ дляКвітка папороті
А у главного вашего 1,5 миллиона зарплата
Отож, так в нашій державі середню і рахують. У тисяч людей зарплатня 7-12 тисяч, в одного мільйон, і середня вже не така погана виходить по країні. Якби рахували медіанну зарплатню, картина була б значно гірша.
Флюорография гуся• 20 мая в 14:18
Ответ дляБешене сарі
родичі, друзі всі скучають. Хотіли побачитись. Їм і здалася
Нащо ви виправдовуєтесь перед дебілами?
Невгамовна• 20 мая в 14:34
Ответ дляБешене сарі
Яка проблема? Ходіть ви до них)
Шкварочка• 20 мая в 14:37
Ответ дляУмничка-помощничка
в них діти вчаться в кращих внз,вони по мінімум раз на рік їздять до Іспанії. В нас багато до Іспанії їздять? максимум на Турцію і Єгипет назбирають. Вони не бідні.Вони просто не викидають гроші на лахи ,на нарощені вії і т.д.Хоча мають на це змогу. А не економлять. Я спитала одну жінку- чому вони не роблять цього всього? В них таке здивування- навіщо?До речі, у всіх прості телефони. Айфона бачила лиш в одного. РОзумієте?В нас гола,боса, зато з манікюром,з гембами, з віями,з телефоном в кредит. А в них гроші на рахунках,відпочинок і нема цієї муті. Люди просто правильно розставляють пріоритети.
Чому ви впевнені ,що саме ЇХНІ пріоритети правильні??? Я за гороскопом Рак,для мене будь - яке переміщення то жах, а саме ремонтік чи новий диванчик в будинку роблять щасливою. Невже важко зрозуміти,що когось і бровки так само тішать,ще й за невеликі гроши. Хай собі люди мають
Шкварочка• 20 мая в 14:39
Ответ дляЗвоночек
Чай и печенье . Хоть круглосуточно
Шкварочка• 20 мая в 14:40
Ответ дляЗвоночек
К маме кушать
Мию чакри щоденно• 20 мая в 14:40
Ответ дляЗвоночек
Так треба було дати те, що бабуся собі варила
Позаземний розум• 20 мая в 14:41
Ответ дляМию чакри щоденно
В моєму селищі населення 6000 - 7000 чоловік, 18 продуктових магазинів , 5 з яких великі і два супермаркети ( левмарк і рукавичка)
Два окремих м´ясних магазини і жоден за час війни не закрився.
Навпаки відкрили ще два.
Ще великий Вацак, Солодощі ( цукерки)
Черги всюди. Все населення місцеве, впо кілька сімей
Навпаки відкрили ще два.
Ще великий Вацак, Солодощі ( цукерки)
Що за село так багате?
Що прям черги за мясом і солодощами
Сама собі лікар• 20 мая в 14:46
Ответ дляЗвоночек
’Я ужин позже готовить буду, не сейчас’
Ну чего Вы))))
Мию чакри щоденно• 20 мая в 14:46
Ответ дляПозаземний розум
Що за село так багате?
Що прям черги за мясом і солодощами
Селище, звичайне
Позаземний розум• 20 мая в 14:51
Ответ дляМию чакри щоденно
Селище, звичайне
В селищі звичайному звідки у людей дохід щодня за мʼясом стояти. Тим більше у всіх
Мию чакри щоденно• 20 мая в 14:55
Ответ дляПозаземний розум
З різних джерел доходи.
Позаземний розум• 20 мая в 14:56
Ответ дляМию чакри щоденно
З різних джерел доходи.
Ніякоі то у вас конкретики. Ні село не кажете, ні доходи
Люди хоча б знали куди їхати і що робити. Щоб навчитись так гарно заробляти ч селі
Мию чакри щоденно• 20 мая в 14:58
Ответ дляПозаземний розум
Не потрібно до нас їхати.
Заробляти можна будь де, якщо захотіти.
Львівська область, 20 кілометрів від Львова
Заробляти можна будь де, якщо захотіти.
Позаземний розум• 20 мая в 15:03
Ответ дляМию чакри щоденно
Не потрібно до нас їхати.
Заробляти можна будь де, якщо захотіти.
То як заробляти, на чому. Дайте людям практичні поради
Мию чакри щоденно• 20 мая в 15:11
Ответ дляПозаземний розум
Розумом і руками.
Море Щастя• 20 мая в 15:18
Ответ дляБешене сарі
Не подумайте, що у Ваш бік камінець. Я про своє наболіле. Є теж родичі і знайомі які приїзжають з европи і бажають побачитися тут і зараз , а у мене настільки жорсткий цейтнот , що не хочу нікого бачити і витрачати свій час. Якщо видається вільний вечір, я тупо лежу , дрімаю, сплю, або пялюся на захід сонця. У мене аврал на роботі, чоловік в ЗСУ, дитина бунтує в свої 6 років і виносить нерви на раз плюнь . До того ж є певна обідка, бо , коли почалася війна ніхто не запропонував хоч якої допомоги. Я б відмовилася , бо ніколи свої проблеми на інших не вішала , але черв’ячок десь прогриз дірочку. Тому не хочу бачитися і спілкуватися саме зараз, коли мій чоловік в ЗСУ, а їх під боком в европах з купленими довідками .
Кіна не буде• 20 мая в 15:29
Ответ дляЗвоночек
боженьки, і як вони без вас вижили, як житимуть далі?
корміліца, не інакше
Кіна не буде• 20 мая в 15:34
Ответ дляПозаземний розум
Хоч не автор, але відповім: на контрабасі, на роботі за кордоном, в сусідній Польщі, на перегоні через кордон машин, на тому, що навколо кордону і митниці ’зав’язано’. Так прикордоння живе вже багато років, і це не тільки Львівщина.
Позаземний розум• 20 мая в 15:37
Ответ дляКіна не буде
Ну так. Хоч щось конкретне
Я розумію таку ситуацію про прикордонні села. Але ж так не всюди. Тому розказувати, що ціни норм, бо конкретно людині вистачає - це не дуже емпатійно
Пригаю-цибаю• 20 мая в 15:42
Ответ дляМию чакри щоденно
Ні, гидотні. Я у Львові живу і продукти з Польщі добре знаю.
Там є різні, просто до нас привозять найдешевше.
Мию чакри щоденно• 20 мая в 15:44
Ответ дляПригаю-цибаю
Мені не потрібно привозити, я сама можу купити.
Але для чого тягнути продукти якщо в Україні вони краще.